psychiatra bielsko-biała

Sortuj

Kinga Dziuba

Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Do pacjentów podchodzi kompleksowo, wypisuje skierowania na dodatkowe badania, np.: poziomu hormonów tarczycy. Dla każdego pacjenta zawsze ma czas - dokładnie tyle, ile potrzeba pacjentowi. Bardzo uprzejma i sympatyczna pani doktor. Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Anna Wanago

Psychiatra   (+1 więcej)

Kustronia 15 lok. 2
Bielsko-Biała

Cudowny kompetentny lekarz, wspaniała, ciepła kobieta, ciężko się pogodzić z taka stratą!

lekarz Jolanta Klemens

Bielsko-Biała

Godna polecenia, profesjonalna, ogromna wiedza i duże doświadczenie. Leczy od dłuższego czasu moją mamę i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Ewa Jurowicz-Łysek

Psychiatra dziecięcy

Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży
Reja 15
Bielsko-Biała

Bardzo mila pani doktor.Jest konkretna izyczliwa.Przepisala mojemu dziecku ziolowe leki.Polecila mi ta pania moja znajoma i jestem bardzo zadowolona z wizyty.

lekarz Grażyna Stokłosińska

Lompy 5
Bielsko-Biała

Jak najbardziej lekarka jest godna polecenia. Leczę się już kilka lat i dzięki dobrze postawionej diagnozie oraz dobrze dobranym lekom funkcjonuję jak przed chorobą.

lekarz Katarzyna Tarnawa

Subrejonowy Ośrodek Leczenia Psychiatrycznego
ul. Olszówka 102
Bielsko-Biała

Tragedia. Zero wiedzy. Testowała na mnie różne leki które tyko pogorszyły mój stan. Interesują ją jedynie pieniądze. Unikać.

Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Mieczysław Rygiel

Krucza 8

Średnia ocen: 1/5

Nie polecam nikomu. Lekarz "wszechwiedzący", nie jest zainteresowany problemami pacjenta. Potrafi tylko spisać dane z dokumentu tożsamości i zażądać za to opłaty.

Opinia dodana przez: Zxcvb