Filtruj terminy

lekarz Wiesław Szmeja

GLOBOS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Bielska 4
43-400 Cieszyn

Polecany lekarz W1997 r wyprowdził mnie z depresji po przebytym udarze mózgu kiedy juz nie chciało mi się żyż będąc sparaliżowany, jako osobie niepełnosprawnej
Opinia dodana przez: roman.j.i.legierski@gmail.com

lekarz Katarzyna Buryan-Marosz

Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy
Adama Mickiewicza 13
43-400 Cieszyn

Bardzo dobry lekarz pani doktor bardzo mila wizyta nie trwa minute I dowidzenia zanim cokolwiek przepisze porozmawia stara sie zrozumiec czlowieka I umie do niego dotrzec
Opinia dodana przez: BŁAŻEJ

lekarz Dariusz Kubiak

Psychiatra, Psychoterapeuta

43-400 Cieszyn

Prowadzenia sposobu leczenia przez Dariusza Kubiaka można ocenić pod pojęciem WIELOPOZIOMOWOŚCI( Dąbrowski K. "Dezorganizacja pozytywna") . Sposób myślenia tego specialisty daleko wykracza ponad przecietną normę JEDNOPOZIMOWOSCI, która stała się wyznacznikiem więszości współczesnych specialistów. Lekarz ten nie jest uwarunkowany jedynie Hipperalizmem przewijającym się tylko i wyłącznie we warsztacie - technice. Wiele dzisiejszych książek do PSYCHIATRII jest tego doskonałym przykładem. Uczą bezmyślności. Po przeczytaniu mamy odczucia, że to wszystko jest takie proste. ...
Opinia dodana przez: orfeusz

lekarz Katarzyna Konderla

Głęboka 20
Cieszyn

PANI DOKTOR POMOGŁA MI W SYTUACJI GDY INNI LEKARZE NIE CHCIELI ZE MNĄ ROZMAWIAĆ

lekarz Dorota, Maśnica-Machej

43-400 Cieszyn

Bardzo serdecznie polecam panią Doktor. Córka jest pod jej opieką od pewnego czasu i mogę powiedzieć, że jest to lekarka z powołania. Ciepła i serdeczna osoba, do tego rzeczowa i konkretna. Jest z nią doskonały kontakt pomiędzy wizytami, jeżeli jest takowy potrzebny. Fajna osoba, z dobrym podejściem i olbrzymią wiedzą. Polecam
Opinia dodana przez: ANNA

lekarz Dorota, Kacperska

Stalmacha 6 lok. 1
43-400 Cieszyn

Lekarz z powołania z ogromną wiedzą, która potrafi odpowiednio wykorzystac! Niewielu jest takich!Pozytywne podejscie do pacjenta dobrze wytłumaczone zalecenia, szybko postawiona diagnoza. Recepty częściowo refundowane.

lekarz Jacek Niwiński

43-400 Cieszyn

Pierwsze wrażenie było odpychajace trafiłam do dr po bardzo trudnym doswiadczeniu które było dla mnie wstrząsem i panika. Wywołało u mnie napady leku i paniki - moje dotychczasowe życie było dosłownie sparaliżowane. Nie mogłam jesc i spać ani wychodzić do ludzi.....Doktor był służbista i fomalista jak jednak dobrał odpowiednie leki które pozwoliły mi na powrót do normalnego funkcjonowania zalecił także terapię w Narcyzie -zgodziłam się i postępowałam wg zaleceń lekarza. ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Maria Dzierżek

Specjalista
Sienkiewicza 1
43-400 Cieszyn

Z uwagi na wiek (1949) nie polecam. Kobieta podaje swoje dane wrażliwe na natomiast jako biegła pisze dyrdymały o która sąd nie pyta.
Opinia dodana przez: Zenon

lekarz Wojciech Gołębiowski