Lekarze Psychiatra Dąbrowa Górnicza

lekarz Iwona Trzaska-Dąbrowska

1 Maja 38 lok. 52
41-300 Dąbrowa Górnicza

Przeszłam dość długa drogę aby dojść do równowagi psychicznej. Prywatny gabinet znanego psychiatry i ordynatora, szpital, kolejny upadek..... aż trafiłam do Pani dr Dąbrowskiej. Empatia, serdeczność, ciepło i olbrzymia wiedza i doświadczenie. Przy tym skromna i wrażliwa. Udało nam się ze wróciłam do siebie. Jestem oddana pacjentka. Proces trwał prawie 5 lat. Polecam wszystkim mającym problemy. Podziwiam spokój Pani doktor. Nikomu nie ogranicza czasu. To ważne. Cena za wizytę ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Anna Chojnacka-Gabryel

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Polecam. Profesjonalna i mądra Pani doktor. Leczę się u Pani doktor od kilku lat i poleciłem ją kilku moim znajomym. Wszyscy mają podobną opinię. Pierwszy raz przyszedłem na wizytę również z polecenia. Było warto. Jestem pod dobrą opieką.
Opinia dodana przez: Olaf

lekarz Michał Szafert

smekmed
krasickiego 1
Dąbrowa Górnicza

Wspaniały lekarz!!! Godny polecenia! Konkretny! Bardzo się stara, aby pacjent miał się jak najlepiej!

lekarz Monika Maj

Psychiatra dziecięcy

indywidualna praktyka lekarska
sosnowiec
Dąbrowa Górnicza

Osobiście nie mam się do czego doczepić. Do Pani dr. Maj chodzimy z synem regularnie od 6lat. Podczas pierwszej wizyty diagnoza trafnie postawiona .Pani dr. poświęciła Nam odpowiednio dużo czasu ,wszystko wytłumaczyła ,odpowiedziała na Nasze pytania i odpowiednio pokierowała. Sympatyczna i pomocna .Nigdy Nas nie zawiodła . Polecam .
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Artur Szywiński

Internista, Psychiatra

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Dobry lekarz.Siedmioletnia współpraca przyniosła poprawę mego zdrowia.Kompetentny,dobrze dobrał lekarstwa.Uprzejmość to też napewno jego pozytywna zaleta.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Tomasz Krawczyk

Psychiatra, Wizyty domowe

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Adamieckiego 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Jestem zadowolona z wizyty. Lekarz miły, kompetentny. Po niedługiej rozmowie prawidłowo ocenił mój problem. Polecam
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Grażyna Gałka-Antas

Psychiatra dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DUOMEDIC"
Gustawa Morcinka 31
41-300 Dąbrowa Górnicza

jestem zażenowana postawa tej pani, z pólgodzinnym opóźnieniem woła do gabinetu, ok zdarzają sie poślizgi czasowe, to jeszcze do przeżycia...ale nie przyjąć nas z powodu takiego że chcieliśmy byc we dwójkę z dzieckiem,że albo jedno z nas albo wcale??na pewno więcej się u niej nie pojawimy
Opinia dodana przez: szkoda gadać

Olga Olechnowicz

psychiatria4444
Dąbrowa Górnicza

Dawno temu,gdy przyjmowała w przychodni była dobrą lekarką. Nie mogę powiedzieć,potem faktycznie chyba coś się zmieniło. Także moja opinia jest z okresu 1997.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ewa Derej

Neurolog, Psychiatra

NZOZ Pro Psyche
III Powstania Śląskiego 4
Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor -wspaniały lekarz. Bardzo mi pomogła. Godna polecenia.

lekarz Michał Łętek

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " DUOMEDIC"
ulica Morcinka 31
41-303 Dąbrowa Górnicza