psychiatra gdańsk

Sortuj wg:

dr n. med. Anna Nitka-Siemińska

Średnia ocen: 5/5

Miła, ciepła, serdeczna osoba która wzbudza zaufanie i sprawia, że wizyta u tego rodzaju specjalisty nie jest taka straszna.

Monika Czucha-Wołkowska

Psychiatra

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna "GOSOPDY-MED" - Poradnia zdrowia psychicznego dla młodzieży

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor to cudowny człowiek z bardzo pozytywnym podejściem do każdego pacjenta. Dokładnie słucha pacjenta o czym świadczy fakt,że przy następnej wizycie przytacza fakty z poprzedniej rozmowy nie zerkając w kartę.Jej serdeczne podejście powoduje, że pacjent na kolejną wizytę idzie z przyjemnością, a nie jest to łatwe bo w Polsce to nadal wstyd leczyć się u psychiatry. Szczerze polecam Panią Doktor.

Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Tomasz Wróblewski

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny
Srebrniki 1

Średnia ocen: 5/5

Rewelacyjny lekarz. Marzenie, wzór dla lekarzy wszystkich specjalności. Kulturalny, potrafi rozwiać i wytłumaczyć wtpliwości, czym wzbudza zaufanie. Postrzega zdrowie pacjenta kompleksowo. Doktor na 6+. Polecam!!!

dr hab. n. med. Krystyna De walden-Gałuszko

Ludowa 2

Średnia ocen: 5/5

Kobieta anioł. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Z ogromną wiedzą, empatią - o co dziś niezmiernie trudno, z sercem. Nie znajduję słów, by Ją ocenić. A "dziękuję" to dużo za mało.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Limon-Sztencel

None
ul. ks. Bernarda Sychty 11/3a

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor jest świetnym psychiatrą. Ma ogromną wiedzę i długoletnie doświadczenie, co pozwala jej wydać trafną diagnozę. Kontakt z Panią doktor Limon jest zawsze ciepły i serdeczny, a jej śmiech zarazliwy - człowiek nie może doczekać się następnej wizyty. Kulturę osobistą, pasję i profesjonalizm słychać w każdym zdaniu. GORĄCO POLECAM!!!

lekarz Hanna Badzio-Jagiełło

None
Wassowskiego 2/g.34

Średnia ocen: 5/5

tak to już jest, że kiedy się szuka, w końcu znajduje. Euzebiusz też szukał bardzo długo i gotów był zrezygnować. Pani dr Hanna Badzio-Jagiełło pomogła i nadal wspiera. Od wielu lat jestem Jej pacjentką, te 3000 znaków, to znacznie za mało, by napisać opinię o tak wspaniałym lekarzu, człowieku, który w pewnym momencie staje się kimś więcej niż tylko lekarzem w standardowej relacji lekarz z jednej strony biurka, pacjent z drugiej. Euzebiusz pozdrawia

Opinia dodana przez: Hania

lekarz Blanka Skrzypkowska-Brancewicz

Jaskółcza 7/15
Gdańsk

fantastyczny lekarz i człowiek, który z ogromną empatią podchodzi do problemu pacjenta

dr n. med. Zbigniew Kamiński

Hynka 73e
Gdańsk

Świetny lekarz.Bardzo dobry diagnostyk.Ciepły serdeczny człowiek.
Bardzo pomógł mojej mamie. Polecam.

Świetny lekarz.Bardzo dobry diagnostyk.Ciepły serdeczny człowiek.
Bardzo pomógł mojej mamie. Polecam.

lek. med. Anna Pawłowicz-Górska

Raciborskiego 1A
Pruszcz Gdański

Wizyty mi pomagają, jestem zadowolona ze wsparcia jakie otrzymuję bo widzę efekty. Polecam tego psychiatrę

Opinia dodana przez: Kasia