Psychiatra, Grudziądz

lekarzAndrzej Warczak

11 opinii

Poradnia Zdrowia Psychicznego, Roty Grudziądzkiej, Grudziądz

Bardzo miły Pan! Miałam pewne obawy odnośnie wizyty u psychiatry - żadne się nie spełniły. Zaskoczył mnie tym, że potrafił podejść do problemu jak ...

Sanna Nnej

lekarzDonata Kasprzak

13 opinii

Pediatra, Psychiatra dziecięcy

ikar, ikara 4, Grudziądz

Bardzo cierpliwa i serdeczna Pani doktor. Wysłucha, nie krytykuje, przede wszystkim wszystko traktuje poważnie, nawet najdrobniejszy problem. Szczerze polecam leczenie dzieci u tej Pani, ...

Emilia

mgrBeata Semrau

8 opinii

legionów, ul.Legionów 57, Grudziądz 2 inne

Wspaniały lekarz i dusza człowiek.Wysłucha,doradzi,pomoże-polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gosia

lekarzMagdalena Skibicka

Psychiatra

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, ul. gen. Sikorskiego 32, Grudziądz 1 inna

lekarzDorota Dentkowska

Psychiatra

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, ulica Sikorskiego 32, Grudziądz 1 inna

lekarzPrzemysław Korzybski

Psychiatra

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, ul. gen. Sikorskiego 32, Grudziądz 3 inne

lekarzBarbara Wata

Psychiatra

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, ul. dr. Ludwika Rydygiera 15/17, Grudziądz 1 inna

lekarzMagdalena Dukat-Łada

Psychiatra

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, ulica Rydygiera 15/17, Grudziądz 2 inne
Zobacz również
Co nowego u nas