psychiatra grudziądz

lekarz Andrzej Warczak

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Roty Grudziądzkiej
Grudziądz

Bardzo miły Pan! Miałam pewne obawy odnośnie wizyty u psychiatry - żadne się nie spełniły. Zaskoczył mnie tym, że potrafił podejść do problemu jak człowiek, a nie tylko specjalista od chorób. Potrafił doradzić, co powinnam zrobić - rada jak od przyjaciela. Obiektywnie patrzy na problemy. Do tej pory myślałam, że tylko ja jestem winna swoim problemom, a Pan doktor przekonał mnie, że tak nie jest Jeśli idziecie z wizytą do Pana Warczaka, to naprawdę nie ma się czego bać i można być szczerym. Teraz chcę chodzić do tego Pana albo do nikogo :)

Opinia dodana przez: Sanna Nnej

mgr Beata Semrau

legionów
ul.Legionów 57
Grudziądz

Wspaniały lekarz i dusza człowiek.Wysłucha,doradzi,pomoże-polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: gosia

lekarz Donata Kasprzak

Pediatra   (+1 więcej)

ikar
ikara 4
Grudziądz

Bardzo cierpliwa i serdeczna Pani doktor. Wysłucha, nie krytykuje, przede wszystkim wszystko traktuje poważnie, nawet najdrobniejszy problem. Szczerze polecam leczenie dzieci u tej Pani, nie spotkałam się jeszcze z taką życzliwością i na NFZ i w prywatnym gabinecie.

Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Dr Milczarek

poliklinika wojskowa tarpno

Grudziądz

lekarz kompetentny,zdecydowany,daje gwrancję niezapisywania leków uzależniających