psychiatra jastrzębie-zdrój

Sortuj

lekarz Tadeusz Nagibauer

Psychiatra   (+1 więcej)

Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Salus Sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Lekarz z powołania wydaje się chaotyczny ale bardzo trafnie postawi diagnoze leki przepisuje ktore zaraz pomagają godny polecenia

lekarz Daria Dąbrowska

Psychiatra

al. Jana Pawła II 1 lok. 5
Jastrzębie-Zdrój

Do dr Dąbrowskiej chodzę na NFZ a czuję się tak, jak u innych lekarzy prywatnie. Jeszcze nie zdarzyło się żeby odmówiła pomocy- nawet jeśli przyszłam w inny dzień niż byłam zapisana. Bardzo delikatna i taktowna w rozmowie, troszczy się o pacjenta. Poświęca mu tyle czasu ile trzeba. Wiadomo- czasem wizyta trwa 5 minut, czasem 30. Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: M

lekarz Dariusz Kubiak

Poradnia zdrowia psychicznego
Bielska 4
Cieszyn

Bardzo dziękuję P.Doktorowi za wieloletnią pomoc, na jaką zawsze mogłem liczyć. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do fachowości i kompetencji P.Doktora. To również bardzo miły i CIEPŁY człowiek... Nie rozumiem tych negatywnych opinii, komu zależy na zszarganiu reputacji tego poczciwego Lekarza? Panie Doktorze, w podzięce za te wszystkie lata, upominek muzyczny: http://www.youtube.com/watch?v=QSo1Fzc-Dxw

Opinia dodana przez: 962592

lekarz Aleksandra Lamparska-Warchalska

Ośrodek Terapii Nerwic dla Dzieci i Młodzieży w Orzeszu
Czerwińskiego 1 lok. 1
Katowice

Kompetentny i uprzejmy lekarz. Zaproponował terapię dla dziecka, leki w razie braku poprawy

lekarz Dorota, Kacperska

Psychiatra

NZOP-P VARIUSMED"
Wrocławska 12

Średnia ocen: 0/5

Lekarz z powołania z ogromną wiedzą, która potrafi odpowiednio wykorzystac! Niewielu jest takich!Pozytywne podejscie do pacjenta dobrze wytłumaczone zalecenia, szybko postawiona diagnoza. Recepty częściowo refundowane.