Psychiatra, Katowice

lekarzGrzegorz Matyjaszczyk

24 opinie

Psychiatra

CENTRUM MEDYCYNY RODZINNEJ I SPESJALISTYCZNEJ ,, DILMED" S.C., Bohaterów Monte Casino 3, Katowice

Wybitny lekarz, duże doświadczenie, kompetencje, a także czas poświęcony na rozmowę z pacjentem. Polecam.

Wojtek

lekarzMonika Maj

17 opinii

Psychiatra dziecięcy

Katowice 3 inne

Pani Doktor chodz jest specjalista od dzieci i mlodziezy pomogla mi w trudnej sytuacji i za to ja cenie.

Krzysztof

dr n. med.Krzysztof Krysta

13 opinii

Witmed, Armii Krajowej 65, Katowice 1 inna

Jak ktoś choruje na nerwicę, to go namawia, żeby poszedł na psychoterapę.

dr n. med.Agata Cichoń-Lenart

11 opinii

Psychiatra dziecięcy

Indywidualna Praktyka Lekarska, ul. Wita Stwosza 23, Katowice 2 inne

Bardzo dobry lekarz. Wrażliwa i kompetentna, i co jedyne w swoim rodzaju : dyspozycyjna ! Nie znam innego psychiatry, który przyszedłby do domu pacjenta ...

lekarzMaciej Źerdziński

9 opinii

Korczaka 27, Katowice

Witam, leczyłam się u P.D-ra wiele lat temu po trudnych przeżyciach i postawił mnie na nogi, mogłam zajmowac się moimi Córkami i wrócić do ...

Katarzyna

dr n. med.Maciej Matuszczyk

10 opinii

Brynowska 70, Katowice

Nikt nigdy tak do mnie nie podszedł , tzn jak do człowieka. A miałem do czynienia już z kilkoma lekarzami tej specjalizacji

Łukasz

Tomasz Underman

12 opinii

ANDROMED, Katowice,ul.Wojewódzka 24/2, Katowice 1 inna

najlepszy lekarz jakiego poznalem magik w swojej dziedzinie!!!!!! mega pozytyw!!!!!!!1!!

lekarzAlbert Mieczyński

5 opinii

Psychiatra

Prywatny Gabinet Psychiatryczny, Żelazna 1 gab. 222 (II piętro), Katowice 1 inna

Witam. To jedyny lekarz na śląsku który ma bardzo dobre podejście do pacjęta z każdym schorzeniem. Wysłucha pacjęta do końca i zaleci stosowną terapię. ...

Wiesława
lekarz Paweł Krzywda

drPaweł Krzywda

0 opinii

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Katowice-Ochojec, Katowice

prof. zw. dr hab.Irena Krupka-Matuszczyk

4 opinie

Psychiatra

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne, Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec, Katowice 1 inna

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek.

Umów wizytę online.
Wyszukaj lekarza w Twojej okolicy