psychiatra

Sortuj

prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

Psychiatra   (+1 więcej)

Centrum Medyczne IPS Poradnia Psychosomatyczna
Mokotowska 3 lok. 6 (I piętro)

Średnia ocen: 5/5

Dobry lekarz, bardzo rzetelny, odpowiedzialny. Wczuwa się w problemy chorego, zależy mu na pacjencie. Sama rozmowa już mi pomogła, leki też zostały dobrze dobrane. Depresja mi ustąpiła, lepiej śpię, łatwiej mi jest w pracy. Polecam tego lekarza, jest dobrym fachowcem i życzliwym człowiekiem. Nie naciąga na wizyty i na drogie leki. Jest kompetentny w tym co robi.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Najbliższy termin: 28 Lip o 18:30

lekarz Joanna Gurańska

Psychiatra

Prywatny Gabinet Psychiatryczny Wrocław
Al. Lipowa 22/2
Wrocław

Empatyczna i inteligentna osoba, ze sporym doświadczeniem. Otwarta na pacjenta. Nie stresuje, bardzo przystępna.

Opinia dodana przez: Aleksander

lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
ul. Sienna 72 lok. 011

Średnia ocen: 5/5

Widać że podchodzi do swojego zawodu profesionalnie i z pasją.Takich specjalistów trzeba cenić dlatego zdecydowałam się podzielić opinią.

dr n. med. Maciej Kopera

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
ul. Sienna 72 lok. 011

Średnia ocen: 5/5

Polecam najgoręcej! Piąty mój psychiatra, pierwszy który pomógł! Zmienił niedziałające leki, wydaje się naprawdę szczerze troszczyć o pacjentów. Pierwszy psych., u którego poczułam się zaopiekowana.

Opinia dodana przez: Dominika

lek. med. Wiktor Buczek

Centrum Pomocy Profesjonalnej
al. Jana Pawła II 80, lok. 21, IX piętro
Wola, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

Solidna praktyka. Rzeczowa znajomość problematyki. Wydaje się iż nie pozostawi na lodzie nikogo. Doświadczenie z pewnością zobowiązuje. Zalecenia w trakcie konsultacji - rozmawiaj szczerze, tyle ile potrzeba - na pewno ten lekarz pomoże. Czas wizyty nie ma znaczenia, poświęci Tobie czasu ile naprawdę stosowne. Z lekarzy z których dotychczas korzystałem - najlepszy. Ze święcą takich szukać. Jego atencja - co jest jedną z rzeczy najważniejszych i proponowane rozwiązanie oparte na zasadzie naprawdę wspólnych ustaleń wydają się dawać skuteczne rezultaty. Lekarzowi dziękuję bardzo, a każdemu, który by potrzebował Jego asysty polecałbym zawsze.

Opinia dodana przez: Jacek

lek. med. Katarzyna Adamska

Psychiatra

NZOZ PORADNIA PSYCHIATRYCZNO-PSYCHOLOGICZNA „GABINETY ROZWOJU”
ul. Fieldorfa Nila 14
Kraków

Lekarz godny polecenia. Choroba zdiagnozowana błyskawicznie. A co najważniejsze skutecznie wyleczona.

Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Andrzej Kobus

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Rzeczowy, komunikatywny i kompetentny specjalista. Polecam.

Rzeczowy, komunikatywny i kompetentny specjalista. Polecam.

Najbliższy termin: jutro o 17:00

dr n. med. Izabela Niedźwiedzka

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Średnia ocen: 5/5

Leczę się u Pani Doktor od 2007 roku i z wyników jestem bardzo zadowolony. Od czterech lat nie miałem epizodu, głosy mam coraz słabsze co jest wynikiem między innymi bardzo dobrze dobranych leków. Pani Izabela to prawdziwa profesjonalistka a przy okazji bardzo sympatyczna osoba, naprawdę godna zaufania. Serdecznie polecam Panią Doktor, jestem osobiście bardzo zadowolony z leczenia.

Opinia dodana przez: Michał
Najbliższy termin: jutro o 18:00

dr Agnieszka Chojnowska

Psychiatra   (+1 więcej)

IPiN
Sobieskiego 9

Znakomita lekarka. Naprawdę warto poddać się jej metodom leczenia.

Znakomita lekarka. Naprawdę warto poddać się jej metodom leczenia.