Czy chodziło Ci o lekarzy:

kraków psychiatra

Sortuj

lek. med. Katarzyna Adamska

Psychiatra

NZOZ PORADNIA PSYCHIATRYCZNO-PSYCHOLOGICZNA „GABINETY ROZWOJU”
ul. Fieldorfa Nila 14
Kraków

Lekarz godny polecenia. Choroba zdiagnozowana błyskawicznie. A co najważniejsze skutecznie wyleczona.

Opinia dodana przez: Piotr
Najbliższy termin: 26 Sie o 09:00

lek. med. Irena Nowak

Psychiatra   (+2 więcej)

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1
Kraków

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy.
Przestrzegam tez przed wyczynami goscinnego jogina z Indii (nazywa sie bodajrze Guru Raiesh), to juz istny smiech na sali. Lepiej znalezc kogos porzadnego w Polsce.

Opinia dodana przez: mokztp mokztp
Najbliższy termin: 1 Wrz o 15:00

lek. med. Marcin Gajdosz

Psychiatra   (+1 więcej)

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
Kazimierz, Kraków

Pan doktor Gajdosz to wspaniały lekarz.Bardzo kompetenty niesamowicie miły, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy,swietny specjalista,dlaneigo dobro pacjenta jest najwazniejsze, polecam gorąco :)

lekarz Marcin Siwek

Krakowska 4

Średnia ocen: 5/5

Miałem spore problemy ze sobą i myślałem, że nikt nie jest w stanie mi pomóc. Moja rodzina po wielu namowach w końcu skłoniła mnie do podjęcia leczenia. Tak wylądowałem u pana Siwka. Na początku nie byłem do końca przekonany do terapii, ale z czasem okazało się, że moje samopoczucie psychiczne się poprawiło. Dziękuję panu Marcinowi za cierpliwość, i motywację do zmian!

Opinia dodana przez: Ryszard55

lekarz Paweł Brudkiewicz

NZOZ Centrum Dobrej Terapii MINDART
Zygmunta Miłkowskiego 9/U3

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo wdzięczny panu doktorowi - zgłosiłem się do niego z oporna depresją, czy dystymią, bo różnie mi rozpoznawano, już myślałem, że jestem skazany na ciągłego doła i problemy w życiu, doktor potwierdził depresję, ale równocześnie okazało się, że od dziecka mam problemy z koncentracją i po dokłądnym badaniu pan doktor rozpoznał u mnie ADHD. Początkowo byłem w szoku, bo myślałem, że to problem "niegrzecznych dzieci", a ja jestem dorosły. Ale doktor mi wszystko wytłumaczył i przekonał do próby nowego leczenia. No i kolejny szok, ale pozytywny - po otrzymaniu zypełnie innych leków mój stan radykalnie się zmienił - nie dość, że depresja ustąpiła, to stałem się zdolny do wykonywania zadań jakie zawsze mnie przerastały, radzę sobie w pracy, w domu lepsza atmosfera, i tylko trochę mi żal tych lat straconych. Ludzie! ADHD u dorosłych istnieje i można to leczyć!

Opinia dodana przez: Waldemar Pe

lekarz Mariusz Kokodyński

ulica Pod Stokiem 43/3

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor Kokodyński jest bardzo dobrym, sumiennym lekarzem i miłym człowiekiem. Bardzo stara się pomóc dziecku. Jest wyważony w opiniach. Diagnozuje długo, ale wie, co mówi. Jest życzliwy, cierpliwy i kompetentny. Cieszę się, że do niego trafiłam z dzieckiem.

Opinia dodana przez: katia

dr n. med. Andrzej Polewka

Specjalistyczny Gabinet Lekarski - Psychiatryczny

Średnia ocen: 5/5

Na ręce Pana Doktora Andrzeja Polewki pragnę złożyć ogromne podziękowania i wyrazić wdzięczność, którą nie sposób opisać słowami.
W ...

W gabinecie Pana Doktora zetknęłam się z niespotykaną wysoką kulturą, szacunkiem oraz opieką dalece wykraczającą poza standardy, które dotychczas dane było mi poznać. Chciałabym podkreślić, iż na każdym etapie kontaktu z Panem Doktorem, począwszy od diagnozy a skończywszy na leczeniu, odczuwałam głęboką życzliwość i troskę.
Gratuluję Panu Doktorowi tego, że istnieją jeszcze dla niego ponadczasowe wartości, których doświadczyłam mianowicie poczucie pełnego bezpieczeństwa i bezgranicznego zaufania. Starania i zabiegi w trosce o mój stan zdrowia są dla mnie gestem dzisiaj nierzeczywistym, dlatego darzę Pana Doktora wielkim podziwem.
Pan Doktor Andrzej Polewka i pozostały personel medyczny to wybitni fachowcy i specjaliści w swojej dziedzinie, szanujący człowieka i swoją pracę. Warto ową fachowość podkreślić życząc dalszych sukcesów zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu osobistym.
Jeszcze raz składam ogromne podziękowania za okazane serce i wspaniałą opiekę medyczną z wyrazami uznania dla całego zespołu, za Waszą ciężką pracę.
Doktorze uzdrowił Pan moje życie...
Modlę się za Pana
z wyrazami szacunku wdzięczna pacjentka

Opinia dodana przez: Marzena Pacjentka

lekarz Teresa Rusek

ulica Bieżanowska 181

Średnia ocen: 5/5

Niezwykle ciepła, kompetentna i pomocna. Lekarz, który z uwagą wysłucha i doradzi w potrzebie. Bardzo empatyczna osoba - zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: agnieszka

Roman Dudzik

NZOZ Ośrodek Leczniczo - Rehabilitacyjny dla Osób Uzależnionych

Średnia ocen: 5/5

w 100% bardzo dobry lekarz,godny polecenia,fantastyczne podejscie do pacjentow,atmosfera na spotkaniach taka ze chce sie tam wracac codziennie,bardzo dobry fachowiec,,NAPRAWDE POLECAM

Opinia dodana przez: ADI