psychiatra legnica

Sortuj

Agata Sabatowska

Poradnia Zdrowia Psychicznego

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor Sabatowska pomoże każdemu. Uważnie słucha i znajdzie stosowne leczenie. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak ciepłej osoby wykonującej zawód lekarza. Jest doskonałym psychiatrą. Polecam

Opinia dodana przez: magda

lekarz Valentyna Mishenyova

None
ul. Złotoryjska 100/3

Średnia ocen: 5/5

Naprawdę bardzo miła pani psychiatra i udziela fachowej porady.Polecam spotkanie z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Mario

lekarz Piotr Behnke

Grabskiego 28
Legnica

Po nieudanym leczeniu we Wrocławiu, kiedy to czułam się jak królik doświadczalny coraz to nowych leków na depresję, trafiłam do dr Behnke. "Prześwietlił" mnie i zastosował leki, które w końcu postawiły mnie na nogi, wyrównały ciśnienie i nie jestem po nich otępiała. Po prawie roku leczenia moja chroniczna bezsenność jest prawie wyleczona, przyjmuję coraz mniejsze dawki leku i wracam do zdrowia. Jestem bardzo wdzięczna i ze szczerym sercem polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Renata Ostrowska

Izerska 35
Legnica

pacjent Anonim 14.02.2012 18:37 piszący recenzje to chyba z Niemiec... tam są oceny odwrotne.... tresc niezgodna z ocena lekarza

Opinia dodana przez: WorM

Katarzyna Jurkiewicz

Psychiatra   (+1 więcej)

medicus

Lubin

bardzo mi pomogła, kiedy potrzebowałam pomocy. fachowa, kompetentna, potrafi wysłuchać i doradzić. generalnie dobry fachowiec.

lekarz Anna Jankowska

Gabinet Psychiatryczny
Marcinkowskiego 12
Świdnica

Zawdzięczam Pani Doktor wyjście z głębokiej depresji. Zycie znów nabrało sensu i barw! Polecam!

lekarz Barbara Kozak

NZOZ Ośrodek Neuropsychiatrii Dziecięcej
Chojnowska 81a
Legnica

jest kobieta ktora niepatrzy na opinie innych lekarzy ale umie postawic swoja prawilowa diagnoze

lekarz Piotr Łużny

Żeglarska 14 / 1
Legnica

Zdecydowanie nie polecam. Mało kompetentny młody lekarz.

Zdecydowanie nie polecam. Mało kompetentny młody lekarz.

lekarz Wojciech Gzubicki

None
Al.1000-lecia 2
Bolesławiec

Nie polecam.brak słów brak słów brak słów brak słów brak słów brak słów brak słów brak słów brak słów brak słów brak słów brak słów

Opinia dodana przez: Tomasz