mazowieckie psychiatra

Sortuj

prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

Centrum Medyczne IPS Poradnia Psychosomatyczna
Mokotowska 3 lok. 6 (I piętro)

Średnia ocen: 5/5

Dobry lekarz, bardzo rzetelny, odpowiedzialny. Wczuwa się w problemy chorego, zależy mu na pacjencie. Sama rozmowa już mi pomogła, leki też zostały dobrze dobrane. Depresja mi ustąpiła, lepiej śpię, łatwiej mi jest w pracy. Polecam tego lekarza, jest dobrym fachowcem i życzliwym człowiekiem. Nie naciąga na wizyty i na drogie leki. Jest kompetentny w tym co robi.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
ul. Sienna 72 lok. 011

Średnia ocen: 5/5

Widać że podchodzi do swojego zawodu profesionalnie i z pasją.Takich specjalistów trzeba cenić dlatego zdecydowałam się podzielić opinią.

dr n. med. Maciej Kopera

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
ul. Sienna 72 lok. 011

Średnia ocen: 5/5

Polecam najgoręcej! Piąty mój psychiatra, pierwszy który pomógł! Zmienił niedziałające leki, wydaje się naprawdę szczerze troszczyć o pacjentów. Pierwszy psych., u którego poczułam się zaopiekowana.

Opinia dodana przez: Dominika

lek. med. Wiktor Buczek

Centrum Pomocy Profesjonalnej
al. Jana Pawła II 80, lok. 21, IX piętro
Wola, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

Solidna praktyka. Rzeczowa znajomość problematyki. Wydaje się iż nie pozostawi na lodzie nikogo. Doświadczenie z pewnością zobowiązuje. Zalecenia w trakcie konsultacji - rozmawiaj szczerze, tyle ile potrzeba - na pewno ten lekarz pomoże. Czas wizyty nie ma znaczenia, poświęci Tobie czasu ile naprawdę stosowne. Z lekarzy z których dotychczas korzystałem - najlepszy. Ze święcą takich szukać. Jego atencja - co jest jedną z rzeczy najważniejszych i proponowane rozwiązanie oparte na zasadzie naprawdę wspólnych ustaleń wydają się dawać skuteczne rezultaty. Lekarzowi dziękuję bardzo, a każdemu, który by potrzebował Jego asysty polecałbym zawsze.

Opinia dodana przez: Jacek
Najbliższy termin: 3 Lip o 08:00

dr Joanna Głas

Średnia ocen: 5/5

pania joasie uważam z naprawdę ciepla sympatyczna i empatyczna osobe w całej historii swojej horoby nietrafilem na lepszego lekarzapozdrawiam pania serdecznie wszystkiego dobrego!!

Opinia dodana przez: pawel leman
Najbliższy termin: 4 Lip o 10:00

dr n. med. Sławomir Murawiec

IPS Instytut Psychosomatyczny
Mokotowska 3 lok. 6

Profesjonalista, bardzo dobry, w porządku, dbający o dobro pacjenta, oddany.Wieloletni pracownik Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Opinia dodana przez: Agnieszka
Najbliższy termin: 4 Lip o 13:30

dr Anna Nowak (Szkaradek)

ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Pani Ania jest cudownym człowiekiem a przede wszystkim cudownym oddanym lekarzem.
podchodzi do pacjenta ze zrozumienie i oddaniem.
Leczyła się ...

podchodzi do pacjenta ze zrozumienie i oddaniem.
Leczyła się u niej państwowo (jak jeszcze przyjmowała w przychodni przyszpitalnej, jak i teraz co jakiś czas chodzę prywatnie) polecam każdej osobie takiego lekarza a przede wszystkim wspaniałego człowieka niosącego pomoc.
karolina D

Najbliższy termin: 4 Lip o 14:45

dr Marek Grochowski

ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Wyjątkowo empatyczny psychiatra, wzbudza zaufanie, traktuje pacjentów po partnersku.