Filtruj terminy

lekarz Monika Wolska

NZOZ PSYCHE.MED
ul. Ludwika Waryńskiego 4
43-195 Mikołów

Pani Doktor Monika Wolska to lekarz z powołania. Potrafi wysłuchać pacjenta. Indywidualne podejście do chorego.Troszczy się o chorego. Zaangażowana w leczenie pacjenta. Nigdy jeszcze nie odmówiła pomocy. W dobie pandemii koronawirusa nie mam problemu, żeby się dodzwonić do Poradni i poprosić o teleporadę. Pani Doktor życzliwa i uprzejma. Bardzo polecam zainteresowanym.,a zwłaszcza pierwszorazowym pacjentom.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Wojciech Eysymontt

Psychiatra

Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4
43-190 Mikołów

Najbardziej profesjonale podejście do pacjenta i jego rodziny .Pan doktor ,fachowiec i specjalista godny polecenia.Mieliśmy szczęście że możemy leczyć u Pana naszego syna. Dziękujemy.
Pani dokror to lekarz z powałania. Miła, cierpliwa, potrafi słuchać. Stawia właściwą diagnozę i przepisuje właściwe lekarstwa.
Opinia dodana przez: Kaja
Osobiście nie polecam.Po 4 latach walki z sama sobą poszłam po pomoc.Wizyte traktowałam jako ostatnia deskę ratunku.Mysli samobójcze,ataki lęku były codziennie.Dostalam leki zostałam skierowana terapię na oddziale dziennym.Pomalu coś zaczęło się układać w mojej głowie za co jestem bardzo wdzięczna terapeutka.Nastepnie miałam kontynuować terapię gdzie zgłosiłam się znów do Pani Nowak-Pilarski gdzie usłyszałam że naciagam L4.Dla mnie cios poniżej pasa,jedyne co czuje to ogromny zal że zostałam tak potraktowana.To co ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Barbara Zakrzewska