psychiatra nowak

Sortuj
Najbliższy termin: 1 Lip o 09:00

lek. med. Irena Nowak

Psychiatra   (+2 więcej)

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1
Kraków

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy.
Przestrzegam tez przed wyczynami goscinnego jogina z Indii (nazywa sie bodajrze Guru Raiesh), to juz istny smiech na sali. Lepiej znalezc kogos porzadnego w Polsce.

Opinia dodana przez: mokztp mokztp
Najbliższy termin: 4 Lip o 13:30

dr Anna Nowak (Szkaradek)

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Pani Ania jest cudownym człowiekiem a przede wszystkim cudownym oddanym lekarzem.
podchodzi do pacjenta ze zrozumienie i oddaniem.
Leczyła się ...

podchodzi do pacjenta ze zrozumienie i oddaniem.
Leczyła się u niej państwowo (jak jeszcze przyjmowała w przychodni przyszpitalnej, jak i teraz co jakiś czas chodzę prywatnie) polecam każdej osobie takiego lekarza a przede wszystkim wspaniałego człowieka niosącego pomoc.
karolina D

lekarz Agnieszka Nowak

Centrum Terapii Nerwic
Moszna Zamek
Moszna

Zdecydowanie godna polecenia. Nie słuchałbym negatywnych opini. Profesjonalny lekarz z miłym podejściem do pacjenta, wzbudza zaufanie i szacunek!

Iwona Nowak-Pilarski

Mikołów

Średnia ocen: 4/5

Pani Doktor to prawdziwy anioł medycyny.Bardzo kompetentna,zawsze miła i co najważniejsze pełna empatii względem pacjenta.Przywróciła mi wiarę w życie bez tak charakterystycznej arogancji lekarskiej,za to z dużą dozą człowieczeństwa.Pozdrawiam Panią Doktor i dziękuję za wszystko.Pacjentka

Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Arkadiusz Nowak

AGMED
Morcinka
Katowice

Pierwszy psychiatra, który mi pomógł. Bardzo miły, kontaktowy,kompetentny, szanujący pacjenta. Polecam!

Opinia dodana przez: Beata