Lekarze Psychiatra Opole

Psychiatra, Neurolog

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny
1-go Maja 19
45-068 Opole

Chyba najlepszy psychiatra jakiego znam. Bardzo uprzejmy, szczegółowo tłumaczy chorobę, poświęca ogromnie dużo czasu pacjentowi, kompleksowo podchodzi do leczenia. Trochę zdaje się ignorować pewne objawy zgłaszane przez pacjenta. Znajoma też tak twierdzi. Niemniej jednak bardzo polecam. Pan dr ma tytuł dr nauk medycznych i dodatkowo jest neurologiem. Ma pod-specjalizację w terapii uzależnień.

lekarz Jarosław Smela

Gabinet Prywatny
ul. Książąt Opolskich 48-50
Opole

Rewelacyjny lekarz. Kompetenty, przyjazny i mily. Szczerze zainteresowany stanem leczonego pacjenta. Zawsze pomocny, sluzacy rada i wsparciem. Jestem z polecenia i sama polecam.
Opinia dodana przez: jp
Mi nie pomógł. Po wielu wizytach. Stan się pogarszał a on nie reagował na moje uwagi. Również na SMS od rodziny o pogorszeniu. Zmieniał leki mówił miłe słowa ale w ogóle nie wiedział z kim rozmawia co pokazała moja ostatnia z nim rozmowa podczas wydawania dokumentu. Kolejną próbę... Nazwał histerią. Uratowała mnie reakcja bliskich. Kolejny lekarz zlecił badania i pomógł. Jest miły i bardzo tani co wyjaśnia jakość usług i ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Monika Bolt-Drosik

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy prowadzony przez Siostry Franciszkanki
Prószkowska 72
45-737 Opole

Prawdziwy lekarz w powołania, cierpliwa, empatyczna, człowiek czuje się z nią jak z kimś bliskim. Duża wiedza, leki bardzo mi pomogły.
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Elżbieta Sadowska

45-005 Opole

Leczę się u Pani Sadowskiej od jakichś 4 lat. To niesamowite, że zdiagnozowała prawidłowo moją chorobę już po pierwszych kilku wizytach (średni czas prawidłowej diagnozy tej choroby wynosi nawet 10 lat). Zostało to potwierdzone w szpitalu, podczas 2,5 miesięcznej terapii, na którą zostałem przez Panią Elę skierowany, gdy mój stan ciężko było ustabilizować ambulatoryjnie. Jestem jej za to bardzo wdzięczny. I za to, że dzięki niej żyję, bo nie oszukujmy ...
Opinia dodana przez: Damian
Bardzo sympatyczna i pomocna spacjalistka, nie sądziłam, że można wyleczyć tak głęboką depresję, teraz chcę mi się żyć. To jest profesjonalne podejście do pacjenta, Polecam.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Ewa Pendziałek-Grunwald

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nutrimed Ziemia Opolska
1 Maja 9
45-068 Opole

Miałem mieszane uczucia względem Pani doktor. Jest dobrą specjalistką - potrafi wyciągnąć z człowieka to co go dręczy i odpowiednio pokierować. Tego doświadczyłem na indywidualnej psychoterapii. Jednak gdy byłem w nagłej potrzebie i nie miałem lekarstw, nie przyjęła mnie poza kolejką w szpitalu. A więc pół na pół.
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Anna Kleinwechter

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

45-221 Opole

Bardzo kompetentna, uśmiechnięta i empatyczna pani doktor. Słucha pacjenta, a także rodzica aby jak najbardziej zrozumieć problem. Pani dr w udało się bardzo dobrze dobrać leki nasenne i przeciwdepresyjne. Jestem w szczerze zadowolony że po wielu wizytach u innych psychiatrów w końcu się udało. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Krzysiek

lekarz Marzena Kuśnierkiewicz

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Katowicka 55
45-061 Opole

Najlepsza pani doktor, bardzo mi pomogła - i pomaga nadal - w leczeniu anoreksji. Świetnie podchodzi do pacjenta, jest osobą ciepłą, wyrozumiałą, a zarazem z niesamowitą wiedzą, którą potrafi przekazać pacjentom. Z ręką na sercu polecam!
Opinia dodana przez: Marzena.
Polecam . Dzięki PAni doktor rozwiazałam wszystkie swoje problemy . PPolecam gorąco hyba naj;lepsza PAni doktor w Opolu : )

dr Jacek Porczyński

Psychoterapeuta, Psychiatra

1 Maja 63-65/212
Opole

Lekarz bardzo uprzejmy skupiony na rozmowie oraz wzbudzający zaufanie, nie rozumiem powyższych komentarzy o "nastawieniu na kasę" oraz "cynicznym uśmiechu" jestem bardzo zadowolona
Jak dla mnie jeden z lepszych specjalistow, a mialam kontakt z wieloma.. Przy pierwszym kontakcie juz moglam ocenic ze trafilam na tego wlasciwego. Bylam w szoku. Na pierwszej wizycie powiedzial mi wszystko na moj temat. Nasza rozmowa trwala dobra godzine..
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Tomasz Cybiński

45-221 Opole

Bardzo dobry lekarz. Miałem ciężkie stany lękowe, z którymi nie potrafił sobie poradzić mój psychiatra. Dr Cybiński wyprowadził mnie z tego stanu w tydzięń. Jestem mu bardzo wdzięczny.
Opinia dodana przez: Bartosz

Magdalena Kurdej-Biniek

45-221 Opole

Najlepsza Pani psychiatra, jaka kiedykolwiek spotkałem. Podchodzi do człowieka z najgłębszym zrozumieniem. Ci, którzy źle o niej piszą pewnie pomylili miejsca i czas.
Opinia dodana przez: Mirek

lekarz Anna Nowakowska

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nutrimed Ziemia Opolska
1 Maja 9
45-068 Opole

Chodzę już od ponad dwóch lat, pani psychiatra nie słucha, zaprzecza temu co mówię o swoich własnych doświadczeniach. Przepisuje mi ciągle nowe leki tego samego typu, które nie działają i wywołują tiki/spazmy mięśni. Tiki nadal nie odeszły mimo wielokrotnego zmieniania leków.
Opinia dodana przez: Sara

lekarz Anna Szymoniak

ZUS
Opole

Odnoszę wrażenie ,że dla zmyłki ,p.Szymoniak sama czasami się opiniuje :) Cóż...starałem się długo zrozumieć dlaczego ta pani postępuje tak a nie inaczej. Ona nie raczyła w żaden sposób usprawiedliwić swojego wobec mnie postępowania. Uważa się widać za nietykalną i nikomu nie musi się tłumaczyć z wlasnego widzi mi się. Może Ameryki nie odkryję ,jak stwierdzę,że p.Szymoniak zachowuje się w ten podły sposób tylko z jednego powodu :ona pracując w ...
Lekarz mówi tak nie wyraźnie, że nie ma możliwości go zrozumieć, a jak się po raz enty zwraca mu uwagę, że nie rozumiem co mówi, to się strasznie złości, mówi bardzo podniesionym głosem i jak do idioty. Interesuje go jedynie to, żeby wypełnić karteczkę do NFZtu,przybić pieczątkę na tym, że wizyta się odbyła, pacjent jest nieistotny, a jego problemy to już w ogóle abstrakcja. Domyśliłam się, że przepisał leki , ...
Opinia dodana przez: Judyta

lekarz Barbara Iwan-Sławek

Psychiatra, Anestezjolog

45-005 Opole

Lekarz który nawet nie czyta historii choroby, w dodatku przepisuje leki które po miesiecznym dawkowaniu działają negatywnie, brak tej Pani kompetencji. Diagnoza u pani doktor trwa 20 sekund po czym uznaje ze nie nalezy się pacjentowi zwolnienie lekarskie mimo iz choruje juz ponad miesiac. Mimo iż informowałem panią doktor ze mój stan jest gorszy niz objęła mnie leczeniem to stwierdziła ze jestem juz za dlugo na zwolnieniu i muszę wracać ...
Opinia dodana przez: Micz

lekarz Grażyna Kacprzak

Psychiatra

Ośrodek Promocji Zdrowia Psych "TAM"
Oleska 45

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ