psychiatra ostrów wielkopolski

lekarz Justyna Iwaszko

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Lotnicza 24

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry psychiatra w Ostrowie. Jeden z milszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia. Profesjonalna, dobrze dobiera leki.

Opinia dodana przez: magda

lekarz Marcin Kubski

None
Wysocka 13

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista i sympatyczny człowiek mam tylko nadzieje że nie stanie się z biegiem czasu rutyniarzem i zachowa swoje empatyczne podejście do pacjenta pozdrawiam serdecznie Pana Doktora

Opinia dodana przez: Irena

lekarz Sylwia Szwedowska-Tarczyńska

ul.Okólna
Ostrów Wielkopolski

Wspaniała lekarka! Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Bardzo miła. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem.
Pecam tą lekarkę!!!

Pecam tą lekarkę!!!

Opinia dodana przez: Maja

lekarz Katarzyna Bulhak

Bakra
Limanowskiego
Ostrów Wielkopolski

bardzo dobre pierwsze wrażenie.dobre podejście do osób zestresowanych.wnikliwy wywiad- zwłaszcza podczas pierwszej wizyty. jednak kolejne trochę powierzchowne i szybkie. brakuje szczerej rozmowy podczas kolejnych spotkań. atmosfera wizyty przyjazna, życzliwa, dodająca otuchy.łatwe nawiązanie kontaktu telefonicznego.

lekarz Rafał Żelanowski

Centrum "Tatko"
Śmigielskiego 20 II piętro
Ostrów Wielkopolski

bardzo dobry specjalista leczę się u niego 4 miesiące nie mogłam w nocy spać jestem nerwowa,biorę doxepin

lekarz Michał Bargiel

Gimnazjalna 16 lok. 3
Ostrów Wielkopolski

Byłem na kilku wizytach i jestem zadowolony. Pomógł mi!Polecam tym, którzy nie oczekują cudów po jednej wizycie!

lekarz Kamila Pers-Michalak

Psychiatra   (+1 więcej)

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
Poznań

Średnia ocen: 1/5

Beznadziejny lekarz psychiatra. Brak podejscia do pacjenta. Poswiecony czas to 15 minut. Po 15 minutach uwazala ze wszystko wie. Nie potrafila sie wyznac na moim dziecku. Podwazyla autorytet rodzicow i nauczycieli przy dziecku. Nie polecam!!!