psychiatra ostrów wielkopolski

lekarz Justyna Iwaszko

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Lotnicza 24

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry psychiatra w Ostrowie. Jeden z milszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia. Profesjonalna, dobrze dobiera leki.

Opinia dodana przez: magda

lekarz Marcin Kubski

None
Wysocka 13

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista i sympatyczny człowiek mam tylko nadzieje że nie stanie się z biegiem czasu rutyniarzem i zachowa swoje empatyczne podejście do pacjenta pozdrawiam serdecznie Pana Doktora

Opinia dodana przez: Irena

lekarz Sylwia Szwedowska-Tarczyńska

ul.Okólna
Ostrów Wielkopolski

Wspaniała lekarka! Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Bardzo miła. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem.
Pecam tą lekarkę!!!

Pecam tą lekarkę!!!

Opinia dodana przez: Maja

lekarz Katarzyna Bulhak

Bakra
Limanowskiego
Ostrów Wielkopolski

bardzo dobre pierwsze wrażenie.dobre podejście do osób zestresowanych.wnikliwy wywiad- zwłaszcza podczas pierwszej wizyty. jednak kolejne trochę powierzchowne i szybkie. brakuje szczerej rozmowy podczas kolejnych spotkań. atmosfera wizyty przyjazna, życzliwa, dodająca otuchy.łatwe nawiązanie kontaktu telefonicznego.

lekarz Rafał Żelanowski

ks. Śmigielskiego 20
Ostrów Wielkopolski

bardzo dobry specjalista leczę się u niego 4 miesiące nie mogłam w nocy spać jestem nerwowa,biorę doxepin

lekarz Michał Bargiel

Gimnazjalna 16 lok. 3
Ostrów Wielkopolski

Byłem na kilku wizytach i jestem zadowolony. Pomógł mi!Polecam tym, którzy nie oczekują cudów po jednej wizycie!