psychiatra oświęcim

Jaroslaw Potoczny

Poradnia Chorób Nerwowych i Psychicznych
Oświęcim Żwirki i Wigury 5

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz, podchodzący do pacjenta z uwagą , ogromną empatią, uprzejmy, cierpliwie tłumaczący złożoność sytuacji, metody leczenia. Tak powinna wyglądać wizyta u lekarza, polecam wszystkim, którzy kiedyś będą zmuszeni do skorzystania z pomocy psychiatry.

Opinia dodana przez: livia

lekarz Agata Kurek-Rusin

Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny
pl.Kościuszki 12
Oświęcim

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!WALCZY Z MOJA NERWICA I WSPIERA SWOICH PACJENTOW!LEKARZ Z POWOŁANIA!!!

Opinia dodana przez: isabela iza.lukaszka

Krystyn Czerniejewski

Psychiatra   (+1 więcej)

Masarska 7
Kraków

Konkretny lekarz,wzbudza zaufanie i sprawia wrażenie człowieka o szerokiej wiedzy i doświadczeniu/ i tak z pewnością jest. Polecam.

Karina Słaboń

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jan Kalaciński sp. Chirurg
ul. Jarosława Dąbrowskiego 5c

Średnia ocen: 1/5

Карина Слабон ето nie doktor a kurwa ona żyła z mężem i 2 детеи i трахалась z moim bratem udowadniając ево do инвалиднои wózkowi.ona ево zburzyła finansowo i писхически.mam докозательство

Opinia dodana przez: IGOR