Lekarze Psychiatra Poznań

lekarz Michał Suchorski

Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Suchorski
górna Wilda 82
Poznań

Niestety lekarz jest zrozumiały, patrzy na innych jakby był lepszy, widać że chce byc najlepszy, moja ciotkę uzaleznil od leków i nie potrafi jej ściągnąć, kobieta 12 lat bierze leki na nerwice i posłusznie słucha co lekarz powie, odstawia zbyt duże dawki (może to i są standardy ale nie dla niej) w okresie 2 tyg, co się okazało dla niej za szybko i zbyt dużo, biedaczka się wystraszylam i teraz ...
Opinia dodana przez: Królik doswiadczalny

lekarz Paweł Kasperczyk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Paweł Kasperczyk
Strzelecka 49
Poznań

Pan Doktor skutecznie pomógł mi w poradzeniu sobie z z moim problemem. Jestem bardzo zadowolona z procesu leczenia oraz jego efektów. Mogę z czystym sumieniem polecić wizytę u Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Krystyna Król-Berdzik

Psychiatra

Zdrowie Psychiczne Specjalistyczny Ośrodek Terapii i Promocji Zdrowia Psychicznego
ul. Śniadeckich 42
Poznań

Lekarz z powołania. Jestem trzecim pokoleniem, ktore korzysta z pomocy Pani Doktor. Indiwidualne podejscie do pacjenta, rozmowa pełna troski i ciepła. Pomaga czlowiekowi żyć na nowo. Z calego serca polecam.
Opinia dodana przez: Monika
Leczę się u prof. Jaracza już prawie 9 lat i w życiu bym nie zamienił tego wspaniałego człowieka na innego lekarza. Wszystkie powyższe opinie potwierdzam, a dodam jeszcze, że jestem trudnym pacjentem, a on mnie prowadzi z dużą cierpliwością. Zawsze otwarty, miły, z ogromną kulturą osobistą. Precyzyjnie wysłuchuje pacjenta i prowadzi rzetelną dokumentację przebiegu leczenia. Czasami się zastanawiam czy on ma w ogóle życie prywatne, bo leczy i w szpitalu ...
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Andrzej Pogłodziński

gabinet
Emilii Sczanieckiej
Poznań

Wspaniały i wybitny lekarz. Który ma powołanie do pomagania pacjentom. Wysłucha i doradzi. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Pełen profesjonalizm. Można zaufać w 100 %
Opinia dodana przez: Monika D

lekarz Grażyna Milewska

Psychiatra, Internista

Żorska 38a
61-345 Poznań

Lekarz przez duże l i....człowiek przez duże c. Dość długo byłam pacjentką Pani Dr. i lepszego lekarza nie spotkałam już nigdy potem (lata 1999/2003)
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Jerzy Tomaszewski

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Rewelacyjny specjalista miły, sympatyczny i empatyczny . Doskonały pod każdym względem. Takich lekarzy jest niewielu. Polecam.
Opinia dodana przez: Renata

lek. med. Karolina Gattner

Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Suchorski
górna Wilda 82
Poznań

PANI DOKTOR GATTNER URATOWAŁA MI ŻYCIE.WSPANIAŁY CZŁOWIEK,KOBIETA,LEKARZ.KAŻDEMU CZŁOWIEKOWI ŻYCZĘ TAKIEGO LEKARZA.PANI DOKTOR ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Piotr Szafranek

os. Orła Białego 118 lok. 10
61-251 Poznań

Doktor Szafranek, to lekarz z prawdziwego zdarzenia, ogromna wiedza i doświadczenie , pełny profesjonalizm,przy tym, tak ważny dla chorego,uśmiech i zrozumienie,sprawiają ,że wizyta jest przyjemnością (choć może to zabrzmi absurdalnie) . Leki dobiera bardzo precyzyjnie,już niewielkie dawki sprawiają ulgę choremu.Doktor Szafranek epatuje niezwykłym optymizmem,kiedy wychodzę z gabinetu czuję w sobie niesmowitą siłę ,żadnych kompleksów ,lęków itp.,wiem , kim jestem i czuję swoją wartość. Polecam wszystkim ,którzy borykają się z lękiem, ...

lekarz Izabela Chwalisz-Kaczmarek

Sienkiewicza Henryka 10/3
60-817 Poznań

Wspanialy czlowiek,nie mowiac o lekarzu.Jej kompetencje, sposob podejscia ktory w psychiatrii jest bardzo wazny jest na najwyzszym poziomie.Tacy powinni byc lekarze.Bardzo jestem jej wdzieczna ,uratowala mi zycie kiedy znalazlam sie na dnie mojej nerwicy lekowej i agerofobii,

Maria Michalak

Śniadeckich 42 (gab. 3
60-744 Poznań

Polecam,bardzo dobry fachowiec,konkretna,poświęca odpowiednio dużo czasu,zawsze przygotowana Pomogła mi wyjść z choroby.Polecam

lekarz Katarzyna Tkaczyk - Kluczyńska

NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego Promyk
Os. Przyjaźni 10/123
61-685 Poznań

Oby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjenta.Pani Doktor godna polecenia ,wysoka kultura osobista,profesjonalna,kompetentna,Z czystym sumieniem POLECAM,Pani Doktor-bardzo DOBRY przy tym CZLOWIEK,mozna jednak byc milym nie tracac na asertywnosci.

lekarz Wioletta Kacprzak

NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego
ulica Opolska 58
61-433 Poznań

PROFESJONALNE ALE ZARAZEM BARDZO CIERPLIWE I CIEPŁE PODEJŚCIE DO PROBLEMÓW PACJENTA. UWAŻNA I WSŁUCHANA W TRAKCIE WIZYTY. PANI DOKTOR W PROSTY I TRAFNY SPOSÓB TŁUMACZY TO CO SIĘ DZIEJE Z PACJENTEM I OMAWIA SWOJE ZALECENIA. GODNA ZAUFANIA I POLECENIA.

lekarz Daria Kasińska

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Bardzo dobry lekarz, cierpliwie słucha, stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy. Ma duże doświadczenie i zna się na swojej pracy.Polecam
Opinia dodana przez: N.

lekarz Anna Kaczmarska

NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego
ulica Opolska 58
61-433 Poznań

Bardzo kompetentna lekarka, potrafi pomoc w trudnych momentach i stawia trafną diagnozę. Polecam na 100%

lekarz Andrzej Romer

Psychiatra, Neurolog

Dolna Wilda 88
61-501 Poznań

Lekarz cudotwórca, nie znajdziecie lepszego lekarza w tej dziedzinie coś o tym wiem, przeszedłem z dwunastu lekarzy dopiero on mi momógl. Czyta z dna oka i ma 100 % trafne diagnozy. Oby żył jak najdłużej.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jacek Gierszewski

Medicus Gabinet Ginekologiczny
os. Bolesława Śmiałego 35
60-682 Poznań

Pan doktor Jacek Gierszewski to bardzo miły i sympatyczny lekarz który pomaga leczyć mi depresje oraz pomaga mi z innymi problemami emocjonalnymi walczyć . Doktor Jacek Gierszewski również mi pomaga się dostać do różnych specjalistów. W dodatku ma ogrąmną wiedzę medyczną i jak ogromne doświaczenie medyczne. Doktor Jacek Gierszewski jest godny polecenia i zaufania. Ma bardzo wielką kulturę osobistą . Ten doktor nie jest człowiekiem trudnym bo jak chcesz sierowanie ...
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Dagmara Dudzik

Empatia
ul. Piątkowska 41 A/7
Poznań

To mój trzeci lekarz psychiatra. I wreszcie czuję się zaopiekowana i wreszcie wierzę, że wyjdę z choroby. Wizyta nie opiera się na wystawieniu recepty i krótkiej pogawędce. Wizyta trwa nieraz pół godziny i dłużej, pani Doktor uważnie słucha i odpowiada na pytania. Zawsze pyta dokładnie o aktualną sytuację, dyskutuje i podpowiada rozwiązania trudnych sytuacji. Dla mnie to wyjątkowy lekarz, empatyczny, uważny, chcący pomóc. Nie spotkałam jeszcze takiego pscyiatry. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Elżbieta Kanarecka-Pawlak

ulica Grunwaldzka 78
60-311 Poznań

Polecam-Pani doktor ma wyjatkowa intuicje i ogromne doswiadczenie co pozwala stawiac trafne diagnozy:)ja dzieki niej dzis sie trzymam ...a bywalo ze mna kiepsko...wyjatkowy lekarz-mily czlowiek
Opinia dodana przez: Piotr