Psychiatra, Poznań

lekarzIwona Szymańska

5 opinii

Kościelna 46, Poznań

super lekarz ponieważ pomaga chorych i ma zrozumienie dla dzieci

lekarzMaciej Kąkolewski

5 opinii

os. Rusa 13, Poznań

no mi pomogl, caly czas go odwiedzam.mily wzbudzajacy zaufanie.

lekarzKrystyna Król-Berdzik

3 opinie

Poradnia Zdrowia Psychicznego, Śniadeckich 42, Poznań

wspaniały lekarz i człowiek .Nie czuje się dystansu.Miła atmosfera,a o taką głównie chodzi ,szczególnie u tego rodzaju specjalisty.Bardzo gorąco polecam .

Hanka

lekarzAndrzej Kobus

9 opinii

Jarochowskiego 28, Poznań

Rzeczowy, komunikatywny i kompetentny specjalista. Polecam.

Marta Grzechowiak

6 opinii

Szpitalna, Poznań 1 inna

od momentu kiedy zaczęłem leczenie u pani doktor maksymalnie zmniejszyłem ilość przyjmowanych lekòw a stan zdrowia bardzo się polepszył ale to także wynik terapii ...

Agnieszka Grodzka-Bartel

3 opinie

zdrowia psychicznego, opolska, Poznań

Zdecydowanie polecam. Znakomity specjalista, ogromne doświadczenie a do tego oczywiście niezbędne ciepło, cierpliwość i serdeczność. Nie zbywa pacjenta i poświęca dużo czasu i uwagi.

Jezus Chrystus

2 opinie

Psychiatra, Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta, Psychoanalityk, Psychiatra dziecięcy

Poznań

Polecam! :) Polecam! :) Polecam! :) Polecam! :) Polecam! :) Polecam! :) Polecam! :)

lekarzElżbieta Pawlak-Gerke

4 opinie

Zdrowie Psychiczne, oś Pod Lipami 103, Poznań

Pani doktor potrafi dotrzeć do pacjenta,otwiera dusze nawet te najbardziej zamknięte i nieufne.Jest doświadczona i bardzo kompetentna,wzbudza zaufanie.Stawia trafne diagnozy i w związku z ...

lekarzMichał Michałowski

4 opinie

Psychiatra

Poradnia Psychosomatyczna ul. Winklera 27a, Sczanieckiej 5 lok. 1, Poznań 1 inna

Pan doktor jest bardzo dobrym człowiekiem i umie pomagać ludziom. Posiada szósty zmysł. Jest prawie Aniołem :)

Agnieszka

lekarzKarolina Gattner

1 opinia

Psychiatra

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, ulica Szpitalna 27/33, Poznań 4 inne

PANI DOKTOR GATTNER URATOWAŁA MI ŻYCIE.WSPANIAŁY CZŁOWIEK,KOBIETA,LEKARZ.KAŻDEMU CZŁOWIEKOWI ŻYCZĘ TAKIEGO LEKARZA.PANI DOKTOR ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE

Sylwia
Zobacz również