psychiatra przemyśl

Sortuj

Małgorzata Wojnarowicz

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz, podejście do pacjenta wzorowe, dobór leków odpowiedni, polecam wspaniałą panią doktor

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Maksymilian Rotte

None
Focha Ferdynanda 31

Średnia ocen: 5/5

rewelacyjny wielokrotnie pomógł mi w problemach polecam, gdyby nie on.........................................................................................................................

lekarz Aleksandra Mazur

OPTIMA
Jana Nepomucena 32
Przemyśl

Bardzo polecam panią doktor wszystkim którzy mają problemy zdrowotne . Jest lekarzem o bardzo dużej wiedzy medycznej i trafnie diagnozuje każdą nawet najmniejszą chorobę . Właśnie dzięki Niej znowu odzyskałem chęć do życia i mogę normalnie funkcjonować . polecam Panią doktor wszystkim którzy mają problem psychiczny bo Jest wybitnym lekarzem i wspaniałą kobietą.

Opinia dodana przez: Darek

dr n. med. Maciej Kuligowski

Siemiradzkiego 15 lok. 49
Przemyśl

Konkretny lekarz, ale raczej nie psychoterapeuta, więc nie polecam na pierwszą wizytę. Wiedza rzetelna, ale wizyta dość na szybko. Nie można było się 'wygadać'.

lekarz Magdalena Łozińska

Psychiatra

Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy
ulica Różana 9
Żurawica

Średnia ocen: 1/5

Przepraszam bardzo, ale Pani doktor Łozińska po prostu nie rozumie ludzi chorych.
Dla tej Pani nie liczy się w żaden ...

Dla tej Pani nie liczy się w żaden sposób zdrowie psychiczne pacjenta tylko własne ego.
A co to dla tej Pani znaczy akcja ogólna polska psychoedukacja Reakcja w depresji? Byle tylko zgnoić zdołować do reszty pacjenta na poczet ZUS, od którego zapewne dostaje stosowne honorarium.
Dla mnie ów Pani doktor jest po prostu złym smokiem.
Jako rycerz Chrystusa uważam, że tacy ludzie typu jak wszech mocna Pani doktor powinna zginąć od miecza sprawiedliwości?
I żebym miał się przekręcić trzy razy w grobie to nie polecam korzystać z usług ów dziadowskiego smoka.
I więżę w to, że wrzeszczcie Dosię gnie ręka sprawiedliwości Panią doktor ( w cudzy słowie), bo jest zdrajczynią Rzecz pospolitej Polskiej.
Z poważaniem
Bóg Honor i Ojczyzna