psychiatra radom

lekarz Katarzyna Dziwisz

Radomedica
Olsztyńska 39/2

Średnia ocen: 5/5

Bardzo życzliwa i kompetentna lekarka, miła i empatyczna. Z zaangażowaniem i cierpliwością zajęła się moim problemem. Polecam.

Opinia dodana przez: Justyna

Maciej Krąpiec

Radom

Bardzo konkretny, podejściowy, po prostu ludzki, nie wyobrażam sobie leczenia u innego lekarza.
Lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolona ...

Lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym pacjentom. Anna

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Iwańczuk

krychnowice

Radom

Pan dr. Iwańczuk jest bardzo zaangażowany w swojej pracy i wprowadza różne innowacyjne metody współpracy z pacjentami

dr Ewa Szczecińska

Pamięci Katynia 12 m. 15
Radom

super doktor potrafi dotrzec do czlowieka i zawsze ma czas dla pacjeta gdy jest taka potrzeba polecam.

Henryk Pieczątka

Główna 12
Radom

Bardzo dobry lekarz. Przepisuje leki z rozwagą. Nie faszeruje swoich pacjentów tabletkami, jak robi to większość psychiatrów. Jest cierpliwy i wyrozumiały. Potrafi zmotywować człowieka do poradzenia sobie z problemami przy minimalnej ilości leków.

lekarz Robert Gaczyński

GABINET PSYCHIATRYCZNY
UL BATOREGO 11
Radom

Godny polecania lekarz, który pomógł mi w trudnych momentach mojego życia. Udało mi się rozpocząć wszystko na nowo.

lekarz Robert Janduła

Psychiatra dziecięcy

Poliklinika w Radomiu
ul.Orląt Lwowskich 5/7
Radom

Kilka lat temu byłam ze swoim synem u dr Janduły i mogę powiedzieć że jako lekarz jest niedoceniany. Nie wiem czy ma specjalizację czy nie ale stawia bardzo trafne diagnozy. Byłam z synem u innego psychiatry ,dostał leki psychotropowe których mu wcale nie podałam bo wydawało mi się że nie ma potrzeby podawać mu tak silnych leków. Ktoś polecił mi dr Jandułę, udało mi się go jakoś odnaleźć i ubłagałam wizytę. Po rozmowie sam na sam z moim synem stwierdził ,że nie potrzebuje silnych leków ,wytłumaczył mi że jest dzieckiem wrażliwym i reaguje na pewne sytuacje inaczej niż inne dzieci co wcale nie oznacza że jest chory. Dostałam pewne wskazówki jak reagować i postępować . od tego czasu minęło 9 lat, i wszystko jest dobrze. Uważam też że nikogo nie powinno interesować życie osobiste lekarza .

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Andrzej Karczewski

Psychiatra   (+1 więcej)

Gabinet Psychiatryczny i Psychoterapeutyczny
Kopenika 9 m 14
Radom

Wspaniały lekarz, moim zdaniem najlepszy. Brak mi słów co do jego osoby, same superlatywy :). Bardzo kulturalny i mądry, lekarz . Potrafi pomóc, nie owija w bawełnę. Poświecił mi dużo czasu i wysłuchał mnie a teraz to wszyscy tacy zabiegani ze tylko jak najszybciej człowieka przyjąć i po sprawie.
Człowiek o wielkim sercu. Cieszę się, że mam możliwość współpracy z tak wspaniałym specjalistą jakim jest pan doktor Andrzej Karczewski...dziękuję panie doktorze :)

Opinia dodana przez: Justyna K.

lekarz Izydor Wysocki

NZOZ Borki Sp z .o. o
Krasickiego 1
Radom

Napisałem tutaj wiele negatywnych komentarzy na temat Tego lekarza, jednak z perspektywy czasu stwierdzam że były one błędne. Przepisał mi leki na oddziale nerwic wbrew mojej woli, ale po dłuższym czasie stwierdzam że podjął dobrą decyzję. Dziś już nie biorę leków i porównując mój stan z przed pobytu na oddziale nerwic z dzisiejszym mogę z pełnym przekonaniem napisać że leczenie było skuteczne, a Pana Doktora przepraszam za oczernienie i dziękuję za skuteczną terapię.

Ewa Noll

Radom

Bardzo dobry psychiatra wschłuchujący się z uwagą w sygnały od pacjenta i jego rodziny.