Filtruj terminy

Lekarze Psychiatra Siedlce

lekarz Marzena Michałek

Rynkowa 4 lok. 63
08-110 Siedlce

Lekarz z powołaniem. Przesympatyczna i bardzo pomocna osoba. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Tomasz Masiak

SPZOZ Siedlce
ul. Jana Kilińskiego 29
08-110 Siedlce

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu podejścia do pacjenta i poświęconego czasu. Pan doktor idealnie dobrał dla mnie leki
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Krystyna Jałyńska-Kwiatkowska

Psychiatra, Seksuolog

Chmielna 12
08-110 Siedlce

Szukałam pomocy u różnych lekarzy, niestety bez rezultatu przepisywali jakieś leki które w ogóle nie były mi potrzebne, niestety niektórzy psychiatrzy sami mają coś z głową:) Pani dr Kwiatkowska była iskierką , która się pojawiła w tym trudnym dla mnie czasie. Dokładnie wypytała mnie o wszystko i dopiero wtedy po holistycznym spojrzeniu na sprawę dobrała leki- bardzo delikatne, najnowszej generacji i to co najważniejsze bardzo skuteczne. Pani doktor jest dla ...

lekarz Mirosław Adrianek

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARKA"
Mylna 3
08-110 Siedlce

Zdecydowanie polecam. Do Pana dr robię 130 km , to powinno wszystko mówić. W moim mieście, nie znalazłem pomocy. Lekarze ,z którymi miałem kontakt, sami wymagają leczenia.
Opinia dodana przez: marek
Niesamowicie empatyczny lekarz. Podczas wizyty Pan Doktor stwarza bezpieczna i miłą atmosferę, zachęcającą do otworzenia się. Jest przy tym bardzo kompetentny. Lekarz z powołania. Wiedza i zaangażowanie w relacji pacjent doktor na najwyższym poziomie. Wyjaśnia dokładnie mechanizmy powstawania choroby, sposoby leczenia. Poczucie opieki oraz humoru płynące od Doktora są bardzo pomocne. . "(...) Leczenie to relacja lekarz-pacjent, unikalna i potężna metoda pomagania, humanistyczna a nie biologiczna. Medycyna to sztuka, a ...
Opinia dodana przez: El Be

lekarz Dorota Sznajder-Borkowska

ul. Wspólna 18
08-110 Siedlce

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem jast miła bardzo mi pomogła jest godna polecenia i będę jej pacientkoł. Dorota R

lekarz Katarzyna Rola-Czerwińska

Psychiatra

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8
08-110 Siedlce

Niewiele empatii, jezeli w ogóle, spychologia. Napewno nie jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, oj nie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marcin Cabaj

Szpital
Starowiejska 15
08-110 Siedlce

Mało kompetentny, leniwe podejście do pacjenta, nie potrafi leczyć. Naraziło mnie to tylko na stratę czasu i zdrowia oraz brak postępów w leczeniu. Po zmianie na innego lekarza, widzę teraz ogromną różnicę. Moja opinia ma na celu pomóc innym pacjentom.
Opinia dodana przez: A

lekarz Marek Dąbrowski

Podlaska 2/21

lekarz Renata Szram

Internista, Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14

lekarz Maria Marcheluk