psychiatra szczecin

Psychiatra   (+1 więcej)

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16

Średnia ocen: 5/5

Dobry człowiek oraz znakomity lekarz. Wielki spokój - to rzecz o wielkim znaczeniu w tej profesji.

lekarz Beata Rajczyk

Psychiatra   (+1 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz ! Trafiłam do Pani doktor po wielu wczesniejszych nieudanych próbach leczenia depresji. Dostałam wsparcie, zrozumienie, profesjonalną pomoc. Dopiero u Pani doktor Rajczyk zaczęłam wracać do zdrowia, do pracy, do życia. DZIĘKUJĘ !

dr Maria Warnecka

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz. Jeden z najleprzych w Szczecinie, choc trudno sie dostać z uwagi na ilość pacjentów.

Magdalena Bierejszyk

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Robert Busz

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista.Godny polecenia, wytłumaczy,indywidualnie podchodzi do pacjenta i jest bardzo uprzejmym lekarzem.

Opinia dodana przez: Maria

lekarz Małgorzata Wojcieszczuk

Milczańska 45/1

Średnia ocen: 5/5

Super lekarz pod każdym względem a te starsze do kitu przedłóżają tylko wcześniej wypisane recepty nie wiem za co im łacą między innymi z mojej kieszeni .

Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Alicja Tomala-Uglik

ulica Struga 44

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor Tomala leczy mnie od 4 lat.Jest lekarzem miłym dla pacjentów,bardzo mi pomogła w czasie choroby.W każdej chwili można zadzwonić i uzyskać poradę.Jest lekarzem godnym polecenia.

Opinia dodana przez: Ewa Dziedzicz

dr n. med. Andrzej Jasiewicz

Szpital SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
ul. Władysława Broniewskiego 26

Średnia ocen: 5/5

Bardzo sympatyczny i kompetentny Pan Doktor. Do tego życzliwy, pomocny w każdej chwili, empatyczny, troskliwy. Doskonały psychoterapeuta. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Sandra K.

lekarz Małgorzata Rozpara-Wyrębska

Psychiatra dziecięcy

NZOZ "Zdroje"

Szczecin

Bardzo przyjemna kobieta. Lubię z nią rozmawiać. Bardzo uprzejma i życzliwa. Polecam każdemu i życzę każdemu takiego lekarza.

lekarz Marcin Jabłoński

ulica Słowackiego 1A
Goleniów

Szukam kontaktu do dr Jabłońskiego tel lub adres, nic nie ma w necie. Pomoże ktoś? Z góry dziękuje.

Opinia dodana przez: Łucja