Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Psychiatra Tczew

lekarz Joanna Przanowska-Tomaszewska

Psychiatra

Armii Krajowej 74 (NZOZ Medica)
83-110 Tczew

Pani Doktor jest niezwykle sympatyczną osobą. Bardzo przystępną i kompetentną. Atmosfera wprowadzona w trakcie wizyty powoduje, że pacjent czuje się bardzo dobrze. Pomaga temu również wystrój i klimat gabinetu. Bardzo polecam potrzebującym porady i leczenia psychiatrycznego.

lek. med. Anna Pawłowicz-Górska

Psychiatra

NZOZ "Poradnia Zdrowia Psychicznego"
Al. Wojska Polskiego 5
83-110 Tczew

Wspaniały lekarz- miałam problemy z depresja lękową, ale to już przeszłość .Pani doktor pomogła mi jak nikt w życiu.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Katarzyna Szumska-Rogowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rogowscy
30 Stycznia 55
83-110 Tczew

Lekarz jakich mało, zawsze ma czas dla pacjenta, nie tylko w gabinecie. Choruję już jakiś czas i zdarzają mi się gorsze okresy, zawsze mogę się z nią skontaktować. Jak było bardzo źle to sama dzwoniła i się pytała o moje samopoczucie. Jest cierpliwa i wzbudza zaufanie, słucha co mówi do niej pacjent i pamięta to. Ja nie mam żadnych uwag. Leczyłam, leczę i będę się leczyć u niej dalej.

lekarz Dominika Myślicka

Przychodnia Rogowscy
83-110 Tczew

Wspaniała, uprzejma,uśmiechnięta i sympatyczna Pani Doktor. To bardzo dużo znaczy dla każdego pacjenta.Wizyta była pod każdym względem taka, o jakiej marzy każdy z nas.Polecam szczerze.

lekarz Piotr Stoń

83-110 Tczew

Z całego serca polecam Pana dr Piotra Stonia. Lekarz kompetentny, potrafi poświęcić swój czas na pomoc i być obiektywnym. Bardzo dobrze rozumie pacjenta, gdzie w chorobach psychicznych jest bardzo duża potrzeba zrozumienia emocji i rozmowy. Osobiście nie zgadzam się z negatywni opiniami. Reasumując lekarz godny polecenia. Polecam wszystkim kto potrzebuje wsparcia psychicznego. Dzięki Panu dr Piotrowi POKOCHAŁAM ŻYCIE! I już wiem dlaczego w razie katastrofy lotniczej trzeba założyć najpierw sobie ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Alina Jamrowska-Szymoniak

Nowowiejska 12a/c lok. 8
83-110 Tczew

Brak otwartości rozmowy człowiek na wizycie czuje się jak na igłach lub przesychaniu 1 i ostatnia wizyta.

lekarz Igor Kamiński

lekarz Jolanta Bogusz-Brzęk