Lekarze Psychiatra Toruń

Psychiatra dziecięcy

Centrum Psychiatrii i Psychoterapii COLLIGO
Wschodnia 34
87-100 Toruń

bardzo polecam wizyty u dr.Radziejewskiego, jest profesjonalistą, bardzo precyzyjnie dopiera leki i jest lekarzem z powołania!

lekarz Stanisław Izdebski

Szeroka 25
Toruń

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, mądry, uprzejmy, dużo czasu poświęca czasu pacjentowi a przede wszystkim bardzo rzetelny fachowiec
Opinia dodana przez: Ewa

Agnieszka Czarniecka-Moroz

Zespół Poradni Zdrowia Psychicznego
Adama Mickiewicza 24/26
87-100 Toruń

Lekarz z powołania!!!Pełen profesjonalizm i serce na dłoni dla pacjenta.Zawsze pogodna,uśmiechnięta,cierpliwa,wszystko wytłumaczy,wyrozumiała,pełen profesjonalizm.Taki powinien być lekarz.POLECAM w 100%

lek. med. Anna Janiszewska

Centrum Psychiatrii i Psychoterapii COLLIGO
Wschodnia 34
87-100 Toruń

Pani doktor za każdym razem bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem podchodziła do mojego leczenia. Polecam.

lekarz Paulina Pabin-Rykaczewska

ul. Tadeusza Kościuszki 43/47
87-100 Toruń

U Pani Doktor Rykaczewskiej lecze sie od 8 lat. Od razu swietnie dobrala mi leki wobec czego praktycznie nastapila remisja choroby i do dzis lekow nie trzeba zmieniac. Cenie u Niej fachowosc, stanowczosc, a zarazem cieplo i opiekunczosc. Jest to kulturalna i przemila osoba. Polecam tego lekarza!
Opinia dodana przez: Slawomir

lekarz Wiktor Dróżdż

Szpital Psychiatryczny
Marii Skłodowskiej-Curie 27/29
87-100 Toruń

Człowiek o wielkim sercu. Lekarz,który umie leczyć i chce pomagać innym :) Dał mi szansę do życia ,gdzie inni dawno skreślili mnie . Moje cierpienie było wielkie : depresja,nerwica lękowa,RZS,Choroba Parkinsona. Cierpienie trwające cztery lata.Byłam bardzo blisko śmierci i tylko śmierć dałaby mi ukojenie mojej duszy. Nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy pana doktora,gdy po kilku miesiącach leżenia w szpitalach ,pierwszy raz wstałam .Taka radość wypisana jest na twarzach tylko NAJWSPANIALSZYCH ...

Halina Ściesińska

Psychiatra dziecięcy

Toruń

Bardzo cenie sobie opinię pani doktor i cieszę się, że mogę leczyć u pani doktor swoje dziecko. Pani doktor pomogła mojej córce, za co jestem wdzięczna.Gorąco polecam Panią Halinkę.Jest to osobą ciepłą i uprzejmą. Zawsze ma czas dla pacjenta. Prawidłowo postawiła diagnozę mojemu dziecku, dzięki niej jest już dużo lepiej.
Opinia dodana przez: Toruńczyk

lekarz Dominika Białas-Kopystecka

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO
Moniuszki 39
87-100 Toruń

Lekarka niezwykła! Niezwykle skromna, niezwykle kompetentna, niezwykle życzliwa i zawsze gotowa do pomocy. Podjęła się leczenia bardzo trudnego przypadku, na pograniczu niemożliwego. A zatem jest też niezwykle odważna i zdeterminowana, żeby pomóc. Odpowiada na każdy telefon i zawsze wysłucha. Polecam wszystkim, którzy oczekują od lekarza nie tylko profesjonalizmu, ale też empatii i zrozumienia.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Aleksandra Jarzębińska-Ciborska

prywatna praktyka lekarska
ul.Gałczyńskiego 45
87-100 Toruń

Bardzo, bardzo dobry lekarz, miła, wysłucha problemy pacjenta, dobry wybór leków, miła atmosfera w gabinecie. Osobiście bardzo pomocna mojemu synowi i polecam.

dr hab. n. med. Walery Żukow

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4
87-100 Toruń

jest super polecam go każdemu.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

lekarz Ewa Kordyjak-Starczewska

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

cudowna kobieta podejsie do pacjent uper wyslucha wytlumaczy lcd ie u niej od 2007 roku pokecm z calego serca
Opinia dodana przez: elzbieta

lekarz Michał Wojtaszek

Akson
Rakowicza 4
Toruń

Z ogromna nadzieja w sercu jechalam na wizyte z tata,ktorego dotknal kolejny raz udar mozgu niedokrwienny. Nie spodziewalam sie,ze w gabinecie spotkamy tak WSPANIALEGO LEKARZA,wrecz wysnionego,idealnego,ktory slucha z otwartym sercem i analizuje detale,co pozwala mu tak cudownie uzdrawiac dusze chorego. Nie wiem czy samo skromne slowo lekarz moze oddac chociazby w minimalnym stopniu Jego profesjonalizm,zaangazowanie i ta bijaca empatie do chorego.Z calego serca w imieniu taty jako pacjenta polecam szczerze ...
Jest bardzo sympatyczna,jako lekarza znam od prawie zawsze leczyła się moja rodzina i ja też znam bardo dobrze.Polecam ma serce dla każdego pacjenta,jest miła uczuciowa i bardzo sympatyczna..Pozdrawiam panią doktor.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Jarosław Łączkowski

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Najpierw u dr Łączkowskiego leczyła się moja Mama w przychodni na Skłodowskiej. Po kilku latach leczyła się prywatnie u niego moja żona. Jestem jak najlepszego zdania o jego umiejętnościach jako lekarza, jego kulturze, dbaniu o dobro leczonego chorego. Poza tym jest bardzo miły i sympatyczny. Bardzo go polecam! Co do poniższej opinii - poza tym, ze jest złośliwa i świadczy bardziej o braku kultury piszącego to mam jeszcze wątpliwości czy ...
Opinia dodana przez: Klezo

lekarz Maciej Masztalerz

Centrum Pomocy Psychiatrycznej i Psychologicznej Cogito
Świętopełka 26
Toruń

Nie polecam. Nietrafiona diagnoza, źle dobrane leki. Najważniejszy moment podczas wizyty dla Pana doktora była płatność za wizytę. Na widok terminala płatniczego aż mu się oczy świeciły, a przecież w roli lekarza najważniejsze powinno być chęć pomocy pacjentowi, a nie pieniądze.
Opinia dodana przez: Marcin
Wszystkim polecam, przywróciła mi chęć do życia. Zbyt długa historia by opisywać ale po krótce mówiąc miałam depresje w wieku 19 lat. I dzięki Niej wyszłam z tego. O każdej porze mogłam dzwonić i zawsze mi pomogła. Dziękuje :))

dr n. med. Jan Wilk

Szeroka 25
Toruń

Rozmowa(nawet nie sam na sam)łącznie trwająca max 20 min po której usłyszałam że udaje od dwóch lat bo chce zwracać na siebie uwagę więc mam się ogarnąć a nie dalej w to brnąć! Bagatelizowanie wszystkiego co mówię tłumacząc się tym że nie jestem jeszcze pełnoletnia więc szukam tylko atencji rodziców i bez sensu marnuje jego czas- bez urazy ale rzekomy doktor zachowywał się jakby to właśnie on nie dostał od ...

lekarz Olga Olszewska

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Przychodnia nr 4 - POZ
Kosynierów Kościuszkowskich 13
87-100 Toruń

Najlepszy pschiatra i psychoterapeuta jakiego moglam poznac. Empatyczna, konkretna, kompetenta, madra zyciowo, nie narzuca, wspiera. Diagnozuje i dobiera leki na medal! Traktuje pacjenta jak czlowieka, slucha ze zrozumieniem i akceptacja. Najlepszy specjalista!!
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr hab. n. med. Artur Kiełpiński

Przychodnia Nr 2 - POZ
Tuwima 9
87-100 Toruń

Pan doktor to lekarz zdecydowanie godny polecenia. Leczę się prywatnie, więc to normalne, że wizyta kosztuje. Ale lekarz zawsze poświęca mi czas, raz więcej, raz mniej- zależy od mojego stanu psychicznego. Jest niezwykle życzliwy, ale nie "niańczy" niepotrzebne pacjenta. Nie podejmuje decyzji za pacjenta, zachęca, zaleca- nie przymusza. Myślę, że neagatywne opinie niektórych wynikaja tylko z nieadekwatnych oczekiwań.

lekarz Małgorzata Kuzimska

Citomed
Skłodowskiej Curie
87-100 Toruń

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście. Pani jest bardzo sympatyczna, rozmowna potrafi wysłuchać i doradzić. Doskonały kontakt telefoniczny. Wizyta jest umawiana na konkretny dzień i godzinę. Leki dobrane właściwie. Bardzo serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Żołnierz