warmińsko-mazurskie psychiatra

lekarz Andrzej Marcinkowski

Noniewicza 48
Suwałki

Średnia ocen: 5/5

Wspanialy lekarz, dobry czlowiek, dobral odpowiednie leki, trafil w dziesiatke i bardzo mi pomogl wyjsc ze strasznych stanow i zyc. Pelnia zycia. Polecam.

Opinia dodana przez: OLA

lekarz Hanna Dzbańska-Kruk

ulica Wojska Polskiego 19/2
Olsztyn

Średnia ocen: 5/5

Uważam, że jest najlepszym lekarzem z możliwych. Po pierwsze nie traktuje cię jak psychola, ale normalnego człowieka, można jej powiedzieć wszystko, a ona cię zrozumie, z byle powodu nie wyśle cię do psychiatryka, pochyla się nad każdym pacjentem, potrafi wyciągnąć z największego dołka i jeżeli nie potrzebujesz leków to ci to po prostu powie.

lekarz Gabriela Łosińska-Wąs

ul. Grobla Świętego Jerzego 14/a
Elbląg

Średnia ocen: 5/5

Fachowość,cierpliwość,ciepło,dużo serca,ratuje mnie od wielu lat,z czystym sumieniem polecam Panią Doktor

Opinia dodana przez: AndrzejZ

lekarz Adam Mic

Psychiatra   (+1 więcej)

Gabinet Prywatny
Kopernika 46 A
Olsztyn

Konkretny lekarz psychiatra. Bez dystansu do pacjenta. Dobry kontakt. I nie nerwowy, mimo ze ja lubię pomarudzić i popytać o wiele rzeczy. Tak już mam. Polecam

Opinia dodana przez: Joanna D

dr Paweł Bartosz Petrus

Psychiatra

Powiatowy Szpital w Iławie Oddział Psychiatryczny A. Poradnia zdrowia Psychicznego
Andersa 3
Iława

Bardzo uprzejmy i konkretny lekarz, przyjmie pacjenta w każdej kryzysowej sytuacji, nawet bez zarejestrowania, godny polecenia. Barbara.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Barbara Bieniecka

Dworcowa 24 lok. 14
Dajtki, Olsztyn

Serdecznie polecam Panią Doktor,naprawde potrafi rozmawiać z pacjentem,potrafi profesjonalnie leczyć cierpiącego człowieka nie tylko lekami ale także słowami,bardzo się ciesze że akurat trafiłem do Dr Bienieckiej-Pozdrawiam:)

Opinia dodana przez: Michał

lekarz Violetta Wyrębek

Psychiatra dziecięcy

Dajtki, Olsztyn

Jaki jest nr telefonu do Dr aby było można się umówić na wizytę i gdzie Pani Dr przyjmuję. PILNE.!!!

Opinia dodana przez: dorota

lekarz Bożena Mackiewicz

Rataja 50 lok. 5
Dajtki, Olsztyn

Przepraszam,ale omyłkowo kliknęłam nie na to nazwisko co chciałam.Nie korzystałam z porad tego lekarza.A niestety opnii nie dawało się usunąć.

Opinia dodana przez: izabelka6 izabelka6

lekarz Jacek Aleksiej

jacak aleksiej
3 Maja 2a
Szczytno

Gregory-Super lekarz-kompetentny,fachowiec w swojej dziedzinie.Polecam wszystkim w całym kraju.Szczytno Kościuszki 4/6.