Czy chodziło Ci o lekarzy:

lekarz Justyna Morawiec

Pro Psyche
Dygasińskiego 18

Średnia ocen: 5/5

.rozumiem o co chodzi w leczeniu ,, lekarz kompetenty, konkretny, dociekiwy, spokojny.dobrze czulam sie na wizycie- wysluchana i zrozumiana. bardzo polecam pania doktor

warszawa psychiatra

Sortuj

prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

Centrum Medyczne IPS Poradnia Psychosomatyczna
Mokotowska 3 lok. 6 (I piętro)

Średnia ocen: 5/5

Dobry lekarz, bardzo rzetelny, odpowiedzialny. Wczuwa się w problemy chorego, zależy mu na pacjencie. Sama rozmowa już mi pomogła, leki też zostały dobrze dobrane. Depresja mi ustąpiła, lepiej śpię, łatwiej mi jest w pracy. Polecam tego lekarza, jest dobrym fachowcem i życzliwym człowiekiem. Nie naciąga na wizyty i na drogie leki. Jest kompetentny w tym co robi.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Najbliższy termin: 29 Wrz o 11:30

dr Paweł Kaczmarek

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Namiar do Pana Dra dostałam od przyjaciółki, która sama była bardzo zadowolona z leczenia. Pan Dr prawidłowo zdiagnozował chorobę (poprzedniemu się nie udało), wzbudził zaufanie już na pierwszej wizycie. Jest bardzo zaangażowany i prowadząc wywiad dopytuje o wszystko wprowadzając jednocześnie elementy terapii. Znajduje czas nawet jeśli chcę się zapisać na ostatnią chwilę. Bardzo dba o to aby przepisywane leki były optymalnie dobrane nawet jeśli wiąże się to z próbowaniem różnych opcji. Zdecydowanie polecam!
Wiem, że osoby którym już poleciłam tego lekarza też są bardzo zadowolone i wyraźnie już się zmieniło ich podejście do wielu spraw (moje również).

Opinia dodana przez: ewa

lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
ul. Sienna 72 lok. 011

Średnia ocen: 5/5

Widać że podchodzi do swojego zawodu profesionalnie i z pasją.Takich specjalistów trzeba cenić dlatego zdecydowałam się podzielić opinią.

dr n. med. Maciej Kopera

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
ul. Sienna 72 lok. 011

Średnia ocen: 5/5

Polecam najgoręcej! Piąty mój psychiatra, pierwszy który pomógł! Zmienił niedziałające leki, wydaje się naprawdę szczerze troszczyć o pacjentów. Pierwszy psych., u którego poczułam się zaopiekowana.

Opinia dodana przez: Dominika

lek. med. Wiktor Buczek

Centrum Pomocy Profesjonalnej
al. Jana Pawła II 80, lok. 21, IX piętro
Wola, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

Solidna praktyka. Rzeczowa znajomość problematyki. Wydaje się iż nie pozostawi na lodzie nikogo. Doświadczenie z pewnością zobowiązuje. Zalecenia w trakcie konsultacji - rozmawiaj szczerze, tyle ile potrzeba - na pewno ten lekarz pomoże. Czas wizyty nie ma znaczenia, poświęci Tobie czasu ile naprawdę stosowne. Z lekarzy z których dotychczas korzystałem - najlepszy. Ze święcą takich szukać. Jego atencja - co jest jedną z rzeczy najważniejszych i proponowane rozwiązanie oparte na zasadzie naprawdę wspólnych ustaleń wydają się dawać skuteczne rezultaty. Lekarzowi dziękuję bardzo, a każdemu, który by potrzebował Jego asysty polecałbym zawsze.

Opinia dodana przez: Jacek
Najbliższy termin: jutro o 20:45

dr Marek Grochowski

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Wyjątkowo empatyczny psychiatra, wzbudza zaufanie, traktuje pacjentów po partnersku.

Najbliższy termin: 29 Wrz o 08:30

dr n. med. Alfreda Ruzikowska

IPiN
Sobieskiego 9

Średnia ocen: 3/5

Bardzo ludzkie podejście i duża wiedza. Pani doktor uważnie słucha, wizyta nie jest stresująca. Wg mnie, bardzo dobry lekarz.

Najbliższy termin: 29 Wrz o 09:30

dr Agnieszka Chojnowska

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Znakomita lekarka. Naprawdę warto poddać się jej metodom leczenia.

Znakomita lekarka. Naprawdę warto poddać się jej metodom leczenia.