psycholog dziecięcy

mgr Gabriela Maligłówka

Psychoterapia Zielone Zacisze
ul. Zielone Zacisze 1/131

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry psycholog to mało powiedziane. Została mi polecona przez znajomą i nie żałuję. Czuję się dobrze ze sobą, a to chyba najlepsza rekomendacja.

Opinia dodana przez: Joanna

mgr Agnieszka Łozowicka

Psycholog dziecięcy   (+3 więcej)

Pracownia Psychologiczna Agnieszka Łozowicka
Plac Wyzwolenia 2/5
Nowa Sól

Polecam Panią psycholog. Kompetentna, doświadczona, konkretna a jednocześnie miła osoba, trafne uwagi, daje do myślenia, motywuje do zmian. Jestem bardzo zadowolony ze wspólpracy. Gabinet bardzo przytulny, klimatyczny, nie jest sztywno, a swobodnie i przyjemnie. Polecam.

Opinia dodana przez: Piotr
Najbliższy termin: jutro o 08:00 # 4

mgr Michał Bek

Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej
Gabriela Narutowicza 2
Nowy Sącz

Średnia ocen: 5/5

U pana Michała panuje miła i życzliwa atmosfera. Otrzymałam pomoc i jestem zadowolona z rezultatów spotkań. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Jadwiga
Najbliższy termin: 3 Paź o 16:00 # 7

mgr Sylwia Powałko

Psycholog dziecięcy   (+1 więcej)

Klinika Medycyny Psychosomatycznej ANDROMED Tomasz UNDERMAN
ul. Wojewódzka 24/2
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Kompetencja. Spokój. Świetny diagnosta. Kompleksowe podejście do pacjenta. Życzliwość , cierpliwość .

Najbliższy termin: 3 Paź o 17:00 # 8

mgr Elżbieta Kisiel

Gabinet Psychologiczny ŚWIATŁOCIEŃ
ul.Siedleckiego 11/2
Kraków

Bardzo miła pani psycholog. Wzbudza zaufanie i ma dobre podejście do dzieci. Może brakło nam trochę czasu ale trzymamy się tego co zostało omówione. Polecam panią innym osobom, zwłaszcza dla dzieci.

Opinia dodana przez: Dominika Petela
Najbliższy termin: 4 Paź o 15:00 # 10

mgr Marta Wiśniewska

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Najlepszy psycholog w całej Warszawie, skuteczna terapia małżeńska, kompetentne podejście do pacjentów, miła i życzliwa atomosfera podczas każdej z wizyt.

Opinia dodana przez: irena