psycholog dziecięcy w okolicach cieszyn

Sortuj

lekarz Mariusz Ślosarczyk

Psycholog dziecięcy   (+1 więcej)

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
Paprocany, Tychy

Średnia ocen: 5/5

Kiedy jesienią zrezygnowałam z terapii u dr Ślosarczyka, byłam rozbita pod każdym względem. Proces terapii, trwający około półtorej roku (z jedną dłuższą przerwą), był dla mnie nieznośnie ciężki. Towarzyszyły mu poczucie bezradności, myśli i próby samobójcze. Uważam, że dr Ślosarczyk, specjalista t. psychodynamicznej, nie ma mi już nic do zaoferowania. Wciąż zmagam się z wieloma trudnościami, tym razem jednak udaję się do terapeuty innej specjalizacji.
Chcę jednak podkreślić, że trudność terapii u dr Ślosarczka nie była bezowocna. Przerobiliśmy razem ogromny materiał. Z każdego spotkania wychodziłam wciśnięta w daną część mnie, która nie odstępowała mnie na krok przez kolejny tydzień. Właśnie czas pomiędzy spotkaniami był pomocny. Dzięki tej terapii funkcjonuję o wiele lepiej. Przeanalizowanie konkretnych aspektów z mojej przeszłości oraz sposobu w jaki trwały we mnie w ówczesnej teraźniejszości pomogło mi później zrekonstruować swoją tożsamość. W zmiany, które we mnie zaszły i pomagają mi funkcjonować oraz czuć się sobą, doktor Ślosarczyk nie miał już wglądu. Obecnie sam stanowi element poprzedniej mnie. Aby ruszyć dalej musiałam odciąć się od wielu części mojego życia. Wiem jednak, że to spotkania z doktorem były głównym bodźcem prowokującym zmiany. Jestem mu ogromnie wdzięczna za pracę, którą ze mną wykonał. Nie byłam łatwą pacjentką. Polecam go każdemu, pod warunkiem świadomości tego jak trudnym procesem może okazać się ta terapia.

Opinia dodana przez: Antonina

mgr Bogumiła Białończyk

Gabinet psychoterapii

Żory

Byłam na 1 wizycie, potrzebowałam rozmowy z kompetentną osobą w celu zrozumienia problemu. Pani Bogumiła bardzo mi pomogła. Polecam wszystkim.

mgr Edyta Mynarska

Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny
Bratkw 16
Bielsko-Biała

Kompetentna osoba, która pomogła mojej nastoletniej córce, choć problem wydawał się pozornie nie do przejścia. Polecam.

mgr Paweł Gronowski

Gabinet Psychoterapii
Kustronia 15/2
Bielsko-Biała

Miły, cierpliwy i konkretny. Po prostu świetny psycholog. Czuć jego zaangażowanie i potrafił mi pomóc.

Opinia dodana przez: Alex

mgr Aleksandra Karabanowska

Specjalistyczny gabinet psychologiczny
ul. Batorego 5 pok 213 II piętro Biurowiec Batory
Racibórz

Przez kilka miesięcy korzystałam z terapii i pozbyłam się depresji, to jest niesamowite bo na poczatku nie wierzyłam ze to będzie mozliwe naprawde polecam

Opinia dodana przez: aninim

mgr Marta Białek

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Wodzisław Śląski

Witam,

Witam,
Uczęszczam na terapię do pani Marty od roku. Jestem bardzo zadowolony, ma świetne podejście do ludzi, trafne spostrzeżenia, warto było się zdecydować.
Pozdrawiam
P. 29 lat