Lekarze Psycholog dziecięcy Gdynia

dr Monika Romanowska

Pracownia Psychologiczna PEBE
Wielkopolska 36/3
81-552 Gdynia

Nurt poznawczo-behawioralny, w jakim pracuje p. Monika pomógł mi znaleźć cel życiowy, osiągnąć mniejsze cele, dostrzec wiele schematów, które mnie dusiły i z którymi trzeba sobie radzić - niektóre jeszcze są moimi problemami, ale poniekąd dostałam narzędzia, by z nich wychodzić. Pani Monika jest niezwykle miła, uprzejma, zna swoje granice i kompetencje, nie daje sobą manipulować i wskazuje manipulacje, co jest ogromnym plusem u terapeuty. Potrafi chwalić pacjenta, dzieli się ...
Opinia dodana przez: Alicja

mgr Sebastian Pienkowski

Psychoanalityk, Psycholog

Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny
Gen. Maczka 2
Gdynia

Dziękuję za profesjonalną pomoc . Polecam Pana Sebastiana Pienkowskiego zwłaszcza tym którzy są zdecydowani sobie pomóc.

mgr Anna Olszewska

Guiders Gabinet Psychologiczny
Necla 9/1
81-377 Gdynia

naprawdę, gorąco polecam, bardzo kompetentna osoba, posiadająca ogromną wiedzę, profesjonalistka.
                                       mgr Natalia Thiemann

mgr Natalia Thiemann

Stowarzyszenie Hospicjum im.św. Wawrzyńca
Dickmana 6 Gdynia
Gdynia

Bardzo polecam p. Natalię jako profesjonalnego psychologa. Serdeczna i emanująca spokojem. Pomogła mi w relacjach rodzinnych.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Anna Dziewiątkowska

Psycholog dziecięcy

NZOZ Centrum Zdrowia Psychicznego
ulica Traugutta 9
81-384 Gdynia

Wspaniała kompetentna lekarka, bardzo pomogła mojemu synowi i mnie. Uważna na problemy dziecka, z świetnym podejściem. Bardzo kompetentna. Serdecznie ją polecam!
Opinia dodana przez: Zuzanna

mgr Justyna Breska-Kruszewska

Ab Intra - Pomoc Psychologiczna i Rozwój Osobisty
Gdynia

Chodzę regularnie do Pani Justyny. Cieszę się, że nareszcie ktoś potrafi mnie wysłuchać. Posiada dużą wiedzę, udziela wsparcia. Nie rozmawia ze mną o nie ważnych sprawach - nie naciska. polecam
Opinia dodana przez: p.

mgr Arleta Zielonka

10 Lutego 33
81-364 Gdynia

Lepiej trafić nie mogłam!Po 2 latach terapii czuje dużą ulgę,jeszcze wiele pracy przede mną ale wiem,że dzięki pomocy p.Arlety stanę na nogi.Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Pau

mgr Dominika Wilandt

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Centrum Psychologiczno Terapeutyczne
Świętojańska 74
81-389 Gdynia

Byłam u Pani psycholog z nastoletnią córką, która zaczęła kraść, wagarować, pić alkohol i robić te wszystkie rzeczy, które jako koszmary śnią się rodzicom po nocach.. Do tej pory wydawało mi się, że daje córce wszystko czego jej trzeba, Pani psycholog pomogła mi spojrzeć na dorastające dziecko z jego perspektywy. To sprawiło, że między nami zaczęło się coraz lepiej układać. Teraz córka chodzi do niej raz w tygodniu i tak ...

mgr Sabina Lenart-Gilla

Przychodnia Lekarska Chylonia
Wejherowska 59
81-049 Gdynia

Z wielkim sentymentem wspominam p. Lenart. Chodziłam do niej na terapię kilka lat temu. Udało mi się przepracować nieciekawe dzieciństwo i problemy w relacji z chłopakiem. Jesteśmy teraz małżeństwem, stałam się dojrzalsza, bardziej świadoma siebie. Polecam serdecznie terapię u tej pani.

Marta Derecka

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychoterapii Czas Zmian
Świętojańska 105/6
81-381 Gdynia

Pani psycholog jest bardzo kompetentna.Czas spędzony w gabinecie nie jest czasem straconym.Polecam wszystkim potrzebującym.

mgr Katarzyna Muzińska

81-388 Gdynia

Polecam , dobry specjalista, bardzo miła. Terapie miała trwać 4 miesiące a trwała 9!!!!Mimo to polecam

Ewa Wójcik

Starowiejska 13 lok. 1
81-356 Gdynia

Opinia o własnym terapeucie? Nie dość, że skoro wylądowałem u psychologa, co oznacza że moje trybiki w głowie nie do końca dobrze pracują, to jeszcze dać sobie prawo do oceny kompetencji zawodowych w obcej dla mnie dziedzinie.... Uwielbiam komentarze na portalach typu "świetny fachowiec", "dobry kontakt", "miły i konkretny człowiek" itp. Kuta na kowadle podkowa ocenia kowala, czy był miły :) A na poważnie - przecież tak naprawdę, jedyne co ...

mgr Marta Wilk

Gabinet
Gdynia

Pani Marta to świetny psycholog. Trafiłam do niej z dzieckiem, któremu bardzo pomogła. Wyjaśniła nasz problem i pokazała jak sobie z nim radzić. Jest przy tym bardzo empatyczna i moje dziecko bardzo jej zaufało. Serdecznie polecam, tym bardziej że nie ma w Gdyni psychologów, którzy tak skutecznie prowadzą terapię u dzieci.
Opinia dodana przez: Zadowolona

mgr Jarosław Mielniczek

Psychoanalityk, Psycholog

Sun Mind
Morska 173
81-222 Gdynia

Wszystkich wahających się zachęcam do wizyty u psychologa. To naprawdę nie boli, a "duszę" też trzeba leczyć. Pan Jarek pomógł mi. Sama jestem zdziwiona, że "to" się udaje wyleczyć. Dopiero teraz widzę różnicę pomiędzy "wtedy" a "teraz". Pan Jarek przekazuje mechanizm radzenia sobie w różnych sytuacjach, z których nie potrafimy wybrnąć właściwie. Wystarczy czerpać z tej wiedzy i potem wcielać ją w życie, a sukces gwarantowany!

mgr Hanna Malinowska

Poradnia Psychologiczna
ul. Świętojańska 62/3
Gdynia

Udana terapia. Bardzo kompetentna osoba. Szkoda, że nie z NFZ. Pomogła z uzależnianiami. Mogłoby być trochę taniej i elastyczniej.
Opinia dodana przez: Jan

mgr Joanna Kopacz

Tatrzańska 35
81-310 Gdynia

Ile płatków śnieżnych zima przynosi. Ile listów listonosz w przepastnej torbie nosi. Ile liści z drzew spada jesienią. Ile idiotów myśli, że szczęście to pieniądz. Ile w recesji kurczą się dochody. Ile w studenckich pracach lania jest wody. Ile razy OBOP w sondażach zbłądził. Ile mógłbym ukraść, gdybym chwilę rządził. Ile uniesień na wiosnę jest w dziewiczym łonie. Ile kwiatów w tym czasie na zielonym polu wionie. Ile modelek molestują ...
Opinia dodana przez: Marcin Orzel
                                       mgr Barbara Wota

mgr Barbara Wota

Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej
ul. Hugo Kołłątaja 12B/4 (I piętro)
81-372 Gdynia

Akademia Rozwoju Dziecka i Rodzica
Filipkowskiego 25, osiedle Wiczlino-Ogród

dr Iwona Wasilewko

InviMed Klinki Leczenia Niepłodności Gdynia
10 Lutego 16 (II piętro, pion B)
81-364 Gdynia

mgr Elżbieta Szymczak