Filtruj terminy

mgr Maria Imbierowicz

Prywatna
Branno, ul. Bukowa 21
62-586 Konin

Pani Maria oprócz tego że ma kompetencje, potrafi przekazać jak postępować, jakie są mechanizmy naszych zachowań itd, - to jeszcze jest w niej taka siła wewnętrzna która udziela się pacjentowi. Poszłam na wizytę całkiem rozsypana, a Pani Maria skutecznie pomogła mi się podnieść, spojrzeć z boku na moje problemy, zwrócić uwagę na to, czego ja nie zauważałam. Bardzo empatyczna i ciepła osoba, ale też bardzo silna i konkretna, nie rozczulająca ...
Opinia dodana przez: F.

mgr Iwona Michalak-Jędrzejczak

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet
ul. Kościuszki 13a/19
62-500 Konin

Wspaniała osoba .... w trudnym momencie mojego życia pojawiła się na mojej drodze za co jestem wdzięczna. Terapię z tak cudowną osobą jak Pani Iwonka wspominam z uśmiechem i ciepełkiem, zawsze. We mnie zmiany rezonują każdego dnia, a minęło już kilka lat od terapii. Dzięki profesjonalnemu podejściu i poprowadzeniu mnie, zaczęłam dużo wyraźniej rozumieć samą siebie, swoje potrzeby i otaczający mnie świat. Polecam ❤️
Opinia dodana przez: Ula
{'id': 11628, 'name': u'Konin'} Seksuolog
                                       mgr Sylwia Osada

mgr Sylwia Osada

Seksuolog, Psycholog

Specjalistyczny Gabinet Psychologiczno-Seksuologiczny
Chopina 2
Konin

POLECAM. psycholog- seksuolog w 100%. bardzo profesjonalne podejście do zawodu, jest bardzo uprzejma, poświęca na wizytę tyle czasu ile wymaga tego problem (nie tak jak w przypadku innych:"45 minut minęło, mam następnego pacjenta, omówimy problem na następnej wizycie"), skupia się na problemach emocjonalnych co dla mnie jest bardzo ważne

Joanna Piotrowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

poradnia psychologiczno - pedagogiczna
Konin

Długo zastanawiałam się czy pójść do psychologa, do ostatniej chwili myślałam, że jednak zrezygnuję. Już pierwsze minuty rozmowy jednak dały mi nadzieję, że coś mogę zmienić w swoim życiu, uporać się z problemami. I wystarczyło kilka spotkań. Pomogło mi ciepło pani psycholog, jej zrozumienie dla moich obaw, docenienie, że znalazłam w sobie siły na zmiany. I jej poczucie humoru - bardzo dużo daje.
Opinia dodana przez: Ag.

mgr Ewelina Kalczyńska-Wrzeszcz

Gabinet
ul. Kościuszki 13a/19
62-500 Konin

Doskonała Psycholog, trafiliśmy z synem który miał problem z samokontrola i nadmiernym czytaniem ( tak to jest problem). Syn chętny zawsze do spotkań , my jako rodzice uświadomiliśmy sobie że tez potrzebujemy pomocy w pewnych sprawach wychowawczych . Rodzicielstwo nie jest łatwe ,ale po spotkaniach z Panią Psycholog nauczyłam się być jeszcze lepsza nie krzyczącą matka zadająca pytania te co wcześniej tylko w inny sposób . Lepiej nie mogliśmy trafić!tyle ...
Wszystkich wahających się zachęcam do wizyty u psychologa. To naprawdę nie boli, a "duszę" też trzeba leczyć. Pan Jarek pomógł mi. Sama jestem zdziwiona, że "to" się udaje wyleczyć. Dopiero teraz widzę różnicę pomiędzy "wtedy" a "teraz". Pan Jarek przekazuje mechanizm radzenia sobie w różnych sytuacjach, z których nie potrafimy wybrnąć właściwie. Wystarczy czerpać z tej wiedzy i potem wcielać ją w życie, a sukces gwarantowany!
Opinia dodana przez: kucyk

mgr Sylwia Paszkowska-Pawlaczyk

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Gabinet prywatny
ul. Berylowa 3
Konin

Godna polecenia. Specjalistka wysokiej klasy i z duzym doswiadczeniem.

mgr Julita Bryl-Drzewiecka

Psycholog, Psycholog dziecięcy

ul. Mickiewicza 9
62-500 Konin

Polecam z całego serca! Ogromna wiedza i doświadczenie. Super podejście do dziecka. Dziękujemy za pomoc 😀

mgr Małgorzata Kubicka

NZOZ Konińskie Centrum Zdrowia Psychicznego Czerniakowie
Spółdzielców 27
62-510 Konin

Super lekarz , miła kompetentna , polecam ... Jestem pacjentką przez dłuższy czas , zawsze mogę polegać nawet kiedy zadzwonię , czy napiszę postawi mnie na duchu.
Opinia dodana przez: Kaja

mgr Martyna Koźlak

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Powstańców Styczniowych 2/98
Konin

Muszę powiedzieć jak na młody wiek Pani psycholog podszedłem dość bagatelnie do jej terapii,ale okazała się Profesjonalistką.Zapewne w dobrym momencie ją znalazłem, kto wie co byłoby dalej ze mną gdyby nie jej leczenie.Wystawiam bardzo pozytywną opinię.

mgr Agnieszka Ciszewska

62-500 Konin

Beznadziejna. Nikomu nie polecam. Zero zaangażowania, a jak już to szuka problemu tam, gdzie go nie ma, a gdy mówisz o jakimś problemie to twierdzi, że psychoterapia się tym nie zajmuje (bzdura!). Cieszę się że zmieniłem na innego psychologa bo zamiast dążyć ku górze to spadałem w dół obijając się boleśnie.
Opinia dodana przez: Były pacjent
Tragedia... w sumie nic nie pomogła, jeszcze doprowadzała mnie matkę dziecka leczniczego do płaczu ...Nie polecam!

lekarz Agnieszka Pigulska-Hanc

Psychiatra, Psycholog dziecięcy