psycholog dziecięcy w okolicach malbork

Sortuj wg:

mgr Joanna Pietniun

Pracownia Psychologiczna Joanna Pietniun
Szafarnia 7/44 Gdańsk
Gdańsk

Z pełnym przekonaniem polecam tą doskonałą psycholog z fantastycznym podejściem do człowieka, cierpliwa, wyrozumiała, ma również bardzo dobre podejście do dzieci.Stosowane przez nią terapie są skuteczne.

Opinia dodana przez: Małgorzata45

mgr Swietłana Górka

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)
Elbląg

Dzięki niej zrozumiałam przyczyny swoich problemów, co było dobrym początkiem do ich rozwiązania. Polecam wszystkim!

mgr Karolina Filipowicz

Centrum Praw Kobiet

Gdańsk

Kompetentna i miła. Ma bardzo dużą wiedzę.

Kompetentna i miła. Ma bardzo dużą wiedzę.

mgr Monika Romanowska

Psycholog dziecięcy   (+1 więcej)

Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży

Słupsk

Nurt poznawczo-behawioralny, w jakim pracuje p. Monika pomógł mi znaleźć cel życiowy, osiągnąć mniejsze cele, dostrzec wiele schematów, które mnie dusiły i z którymi trzeba sobie radzić - niektóre jeszcze są moimi problemami, ale poniekąd dostałam narzędzia, by z nich wychodzić. Pani Monika jest niezwykle miła, uprzejma, zna swoje granice i kompetencje, nie daje sobą manipulować i wskazuje manipulacje, co jest ogromnym plusem u terapeuty. Potrafi chwalić pacjenta, dzieli się swoją wiedzą, prowadzi psychoedukację i systematyzuje dokonane postępy. Nawiązuje specyficzną więź, dzięki której pacjent (ja) czuje się dobrze: zrozumiany i zmotywowany do dalszej pracy. Ukończyłyśmy moją terapię kilka miesięcy temu i jestem jej wdzięczna za 2,5 roku, które mi poświęciła. Życzę jej sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz dziękuję za opiekę w tamtym bardzo trudnym dla mnie czasie. Dzięki Niej wiem, że dokonałam najlepszego dla mnie wyboru.

Opinia dodana przez: Alicja

dr Magdalena Giers

Psycholog dziecięcy

Centrum TERAZ
Kotwiczników 10ab
Stare Przedmieście, Gdańsk

Skorzystaliśmy z diagnozy gotowości szkolnej, bo nie mogliśmy się zdecydować czy wysłać syna do szkoły czy zostawić jeszcze w przedszkolu. ...

Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Prowadząca potrafiła zaangażować syna przez prawie 2 godziny! A w przedszkolu i w domu nie potrafi się skoncentrować dłużej niż pół godziny. Mało tego- po powrocie do domu mówił, że nie może się doczekać następnego spotkania- tak mu się podobało!
Na prawdę bardzo dobre podejście do dzieci! Dużo życzliwości i cierpliwości. Bardzo pogodna i optymistyczna osoba.
Opinia, jaką dostaliśmy (na 3 strony!!) była bardzo dokładna i dała nam wiele wskazówek, nie tylko odnośnie samej nauki, ale też psychiki naszego dziecka.

mgr Katarzyna Małkiewicz

Kosynierów Gdyńskich 25
Elbląg

Pani Kasia bardzo mi pomogła. Serdecznie ją polecam. Przemiła osoba, wzbudza zaufanie, profesjonalna i kometentna.