Filtruj terminy

Psycholog, Psycholog dziecięcy

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny specjalista,widać ,że bardzo doświadczony i kompetentny juz w pierwszym kontakcie.Instytut Zdrowia Centrum poleciła mi sąsiadka,wyleczyli tam z alergii całą rodzinę i dlatego skorzystałam z usług ich psychologa.Wybór był trafiony,jak się później okazało,pani psycholog jest bardzo znana i poszukiwana jako specjalista, ma duze obłożenie w kalendarzu, a i tak poświęci swój prywatny czas na problemy swoich pacjentów, na odbieranie telelefonów z udzielaniem porad itd.Bardzo ludzki,dobry specjalista, nie tworzy bariery między ...

mgr Katarzyna Kapral

Sosnowiec

Bardzo dobra Pani psychoterapeutka. Pomogła mi zrozumieć mnóstwo rzeczy z jakimi się borykałam. Nazwać wiele emocji . Pani Kasia pomogła mi stanąć na nogi wtedy gdy było mi trudno w życiu. Choć od terapii minął jakiś już czas, widzę dziś również długofalowe pozytywne skutki terapii. Bardzo Pani dziękuję! Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Izabela

mgr Iwona Siudak

Psycholog

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie "UNIT"
Długosza 1
41-219 Sosnowiec

To psycholog, który bardzo uważnie słucha, analizuje i potrafi dotrzeć nawet w momencie kompletnego załamania.

mgr Kinga Czarnota

Psycholog, Psychoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec

Do Pani Kingi sprowadził mnie zdrowy rozsądek, kiedy poczułem że nie daję rady radzić sobie z odrzuceniem, którego doświadczyłem ze strony osoby, którą bardzo kochałem. Bez nadziei na lepsze jutro, zaczęły nawiedzać mnie bardzo mroczne myśli. Na szczęście zdecydowałem się na psychoterapie i teraz mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji mojego życia :) Na początku myślałem, że będzie to coś na zasadzie, że ja leżę na kozetce, ...
Opinia dodana przez: Kamil

dr Agnieszka Roszkowska

przychodnia kolejowa
sosnowiec
41-200 Sosnowiec

bardzo mi pomogła- byłam w trudnej sytuacji życiowej-jestem bardzo wdzięczna

mgr Wioletta Wójcik

Seksuolog, Psycholog dziecięcy

Studio Psychoterapii i Seksuologii SPES
ul. Stalowa 1/I/3
41-219 Sosnowiec

Polecam panią doktor jest miła,uprzejma i kompetentna.Wie co robi i bardzo pomaga,ma bardzo dobry kontakt z pacjentem a to dużo.Bardzo nam pomogła i pomaga nadal gdy pojawia się problem.

lekarz Agnieszka Gawęda

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
41-218 Sosnowiec

Aktualnie jestem na Oddziale w Sosnowcu i Pani Agnieszka jest moją terapeutką. Jest to najlepszy psycholog z jakim pracowałam, potrafi mnie zrozumieć, podchodzi do pacjenta spokojnie tak jak powinien robić to psycholog ;)) na prawdę polecam !

lekarz Marta Nowak

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
41-218 Sosnowiec

Nie polecam,pani doktor nie wysłuchała mnie,nie zbadała,wizyta trwała zaledwie 5 minut,wystawiła receptę i tyle.Od wejścia do gabinetu czuć, że chce odfajkowac wizytę,pacjenci są do niej umawiani co 5 minut.Malo empatyczna,nie miła,wizyta u niej to strata czasu.

lekarz Joanna Zaręba-Górecka

Psycholog, Psychoterapeuta

Przychodnia przy KWK "Porąbka-Klimontów"
ulica Dmowskiego 22
41-200 Sosnowiec

Jestem zadowolony z wizyt u pani psycholog, uprzejma osoba, jasno i klarownie odpowiada na moje pytania, ciepła i wyrozumiała a do tego konkretna, co bardzo sobie cenię.Nie mam problemu z zaufaniem do niej, wzbudziła je już na pierwszym spotkaniu.Zgłosiłem się do niej z problemem drażliwości i wybuchów złości w kontakcie z partnerką.Spotkania dużo mi pomagają, na ten moment łatwiej radzę sobie ze złością.Szczerze polecam.

mgr Beata Mazurek

zoz Warszawa
ul.sienkiewicza 38
05-071 Sosnowiec

gabinet poprostu nie istnieje , a widnieje na setce portali telefon nieaktywny osoby poprostu nie ma

mgr Barbara Adamus - Ligorowska

Psycholog kliniczny