psycholog w okolicach jarosław

Sortuj

Anna Nowak-Krasowska

ul.Sportowa, ul.Warzywna

Średnia ocen: 5/5

Super osoba, kompetentnie i rzetelnie pomogła mi uporać się z problemem.

Super osoba, kompetentnie i rzetelnie pomogła mi uporać się z problemem.

lekarz Marzena Pelc-Dymon

Pediatra   (+1 więcej)

ZOZ NR 2 w Rzeszowie Wiejski Ośrodek Zdrowia w Mrowli
Mrowla

Średnia ocen: 5/5

Polecam Panią doktor Pelc Dymon, bardzo dobry specjalista oraz psycholog.Jestem bardzo zadowolona z opieki nad dziećmi. Pani doktor w szczegółowy sposób objaśnia stany chorobowe,działanie poszczególnych leków.Jest miła dla dzieci i rodziców

Opinia dodana przez: agnieszka
mgr Jan Gosztyła

mgr Jan Gosztyła

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Rzeszowie
ul. Siemieńskiego 17

Średnia ocen: 5/5

Super terapeuta. Słuchający, miły, empatyczny. Sprawia, że rozmówca czuje się bezpieczny. Fachowiec godny polecenia.

mgr Kamila Brodziak

mgr Kamila Brodziak

Psycholog   (+2 więcej)

Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
Krakowska 16, 35-111 Rzeszów
Baranówka, Rzeszów

Pani Kamila jest po prostu profesjonalistką. Osobiście jestem bardzo zadowolony z pomocy jaką mi udzieliła. Jest miła i sympatyczna :)

Opinia dodana przez: Jacek

mgr Izabela Tenus

Psycholog

Prywatny Gabinet Psychologiczny
ul. Sportowa 4
Przemyśl

Polecam, proszę spróbować, ręczę, że jest to osoba kompetentna.

Polecam, proszę spróbować, ręczę, że jest to osoba kompetentna.

mgr Natalia Kunas

Neuro-Med
Unii Lubelskiej 2
Rzeszów

Zdecydowanie polecam. Pani Natalia ma świetny kontakt z dziećmi (moja Córeczka). Po wizycie córeczka nie mogła doczekać sie następnej!! Gorąco polecam

mgr Joanna Rodzeń

Gabinet psychoterapii
Zamkowa 2/5b
Rzeszów

Chodzę do tej pani na terapię już kilka miesięcy.Uważam, że to dobra psychoterapeutka. Głęboko szuka przyczyn problemów,nie traktuje ich tak powierzchownie.Uważnie słucha co mówię. Zauważa takie rzeczy, na które ja nigdy nie zwracałam uwagi.

mgr Ewa Solecka

Medyk
ul. Podkarpacka 1
Rzeszów

To dobry, mądry człowiek. Potrafi pomagać, ale również rozumie, że nie zawsze można czy powinno się pomagać. Życzę jej dalszych sukcesów, dla mnie jest wielką pomocą i inspiracją - zawsze życzliwa, pogodna.

Opinia dodana przez: Magda

Renata Kwarcińska

Psychodynamiczne Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe PCTS
Piłsudskiego 11

Średnia ocen: 3/5

Bardzo polecam panią Renatę. Już od pierwszej wizyty spotkałam się z jej zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolona

Opinia dodana przez: Ilona

dr n. med. Joanna Hałaj

Psycholog

Psycholog dr Hałaj Joanna

Średnia ocen: 3/5

Kompetenta, życzliwa, cierpliwa i niezwykle ciepła osoba. Ale przede wszystkim skuteczny i oddany psycholog, psychoterapeuta. Gorąco polecam!