Czy chodziło Ci o lekarzy:

Psycholog   (+2 więcej)

DIETETYK I PSYCHOLOG MEDYCZNY Aleksandra Banaszkiewicz
ul. Topolowa 7/42
Elbląg

Witam, mam 49 lat do wizyty skłoniły mnie słabe wyniki (cholesterol, cukier, trójglicerydy itd). W momencie rozpoczęcia kuracji ważyłem 105kg, jestem jeszcze w trakcie diety, ale już po dwóch miesiącach osiągnąłem ustalony poziom 90kg i prawie wszystkie wyniki wróciły do normy (został tylko cholesterol nieznacznie ponad kreską, ale to ponoć zgodnie z planem i wszystko wróci do normy po trzecim miesiącu kuracji). Tak więc w dwa miesiące schudłem 15kg !!! tracąc TYLKO tłuszcz i ani kilograma tkanki mięśniowej. Mimo tak dużej redukcji ani przez jeden dzień nie czułem się głodny ani znudzony dietą. Dzięki urozmaiconemu menu oraz wskazówkom cały czas dieta ani nie jest uciążliwa ani nie mam problemów z motywacją. Przy okazji w pakiecie jest sporo ciekawych propozycji różnego rodzaju detoksów, które urozmaicają dietę i przy okazji odtruwają skutecznie organizm. Podczas całego okresu kuracji czuję 100% komfort profesjonalnej opieki i chociaż osobiście nie potrzebuję wsparcia ani motywacji to jestem pewien że takie też bym otrzymał gdyby zaszła taka potrzeba.

Opinia dodana przez: Gab

mgr Izabela Nowak

Psycholog   (+2 więcej)

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
Wieluń

Średnia ocen: 5/5

Pani Iza to bardzo kompetentna osoba, uważnie słucha a jej rady i wskazówki są cenne. Spotkania odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze co spowodowało, że swobodnie rozmawiałam o trudnych i bolesnych sytuacjach. Pani Iza odnosiła się do mnie z szacunkiem i cierpliwością, dawała mi czas na przemyślenia, dlatego każdą decyzję podejmowałam świadomie. Zaufałam i otworzyłam się dzięki temu szybko zauważyłam postępy. Warto przyjść i porozmawiać.

Opinia dodana przez: Ula
Najbliższy termin: 31 Sie o 18:00

dr Wojciech Wypler

kostkowo
wejherowo
Gniewino

Średnia ocen: 5/5

Byłem na badaniu do pozwolenia na używanie broni palnej. Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Sympatyczny doktor, punktualna wizyta i łatwo zaparkować

Opinia dodana przez: wiktor

mgr Krystyna Langa

Centrum Terapii Krótkoterminowej
ul. 3- go Maja 3, pok. 2
Wejherowo

Średnia ocen: 5/5

Od lat leczyłem się z powodu nerwicy lekowej. Po terapii nie biorę już leków i mam święty spokój. Myślałem, że będę się z nią męczył całe życie. Cały czas oswajam się z nową sytuacją. Dlaczego lekarze nie mówią, że można się wyzbyć nerwicy lękowej dzięki terapii psychologicznej.

Opinia dodana przez: Konrad

Katarzyna Wolsztyniak-Dróżdż

Miastko

Średnia ocen: 5/5

Wspaniała osoba.Bardzo gorąco polecam:)))

Wspaniała osoba.Bardzo gorąco polecam:)))

mgr Patrycja Nowak-Moszczyńska

Psycholog dziecięcy

Dać Skrzydła

Słupsk

Średnia ocen: 5/5

Jakie to szczęście, pełne wdzięczności, że Bóg daje takich ludzi.... Niesamowita psycholog, wspaniały człowiek o dobrym sercu. Ktoś wyjątkowy... Bardzo kompetentna. Dziękuję. Oczywiście POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Karolina

mgr Renata Buczyńska

Psycholog

Kujawskie Centrum Medyczne "Farma-Med"
Dworcowa 71
Inowrocław

Średnia ocen: 5/5

w porządku lekarz, czuje sie lepiej i jestem pewna siebie :).

w porządku lekarz, czuje sie lepiej i jestem pewna siebie :).

mgr Monika Tokarska

Bartkiewiczówny 89
Toruń

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry, wykwalifikowany i kompetentny psychoterapeuta z dużym doświadczeniem, który bardzo mi pomógł. Zdecydowanie polecam.

mgr Anna Olszewska

Guiders Gabinet Psychologiczny
Necla 9/1
Gdynia

Średnia ocen: 5/5

naprawdę, gorąco polecam, bardzo kompetentna osoba, posiadająca ogromną wiedzę, profesjonalistka.

mgr Iwona Gruchała

Pracownia Psychologiczna Iwona Gruchała