psycholog olsztyn

mgr Monika Pater-Prais

Gabinet Psychologa Dziecięcego
ul. Niepodległości 53/55 gab.2

Średnia ocen: 5/5

Polecam tym którzy chcą coś zrobić ze swoim życiem!

Polecam tym którzy chcą coś zrobić ze swoim życiem!

mgr Piotr Chaciński

Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy - gabinet Olsztyn
ul. Jagiellońska 55 b/41

Średnia ocen: 5/5

Pan Piotr podczas wizyty szybko złapał kontakt z moim synem. Udało się nam pogadać o najtrudniejszych sprawach związanych ze szkołą, o które kłóciliśmy się do tej pory tylko.Polecam

Opinia dodana przez: Jan

Magdalena Skotnicka

ul. Niepodległości 53/55 lok.8

Średnia ocen: 5/5

naprawdę polecam, byłem pacjentem na Oddziale i na pewno wrócę do Pani psycholog. pomogła, zrozumiała, wytłumaczyła. Polecam.

Opinia dodana przez: Piotr

mgr Urszula Gasperowicz

Psycholog

Warmińsko-Mazurskie Centrum Słuchu i Mowy \\\"MEDINCUS\\\"
ul. Obrońców Tobruku 1/1
Dajtki, Olsztyn

Czeka sie dość długo ale warto. Potrafi podnieśc na duchu, wysłuchać, dobrze doradzi. Wzbudza zaufanie, polecam!

mgr Dorota Mroczkowska

Centrum Psychologiczno-Szkoleniowe
Kanafojskiego 3
Olsztyn

Bardzo uprzejma i profesjonalna pani doktor, skorzystałam ja, skorzystały moje dzieci (Biofeedback), gorąco polecam Anka Z.

mgr Marta Kossut

Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny Marta Kossut
ul.Niepodległości 53/55
Dajtki, Olsztyn

Kompetentna, ciepła, budząca zaufanie, dokładna, szczerze chcąca pomóc Pani Psycholog. Byliśmy na 6 spotkaniach, podczas których odebrała w sumie 2 telefony - zawsze szybko i pośpiesznie kończąc rozmowę z rozmówcą. Dwukrotnie sama przeciągnęła czasowo spotkanie aż o 40 minut! nie pobierając za to dodatkowej opłaty (warto umawiać się jako ostatni w kolejce;) ) Papierologia na początku jest niezbędnym elementem, aby poznać przeszłość dziecka oraz podejście rodziców. U nas rady Pani Marty zadzaiałały więc na pewno z czystym sumieniem mogę polecić ją innym.