Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Psycholog Toruń

Podjęłam terapię w sytuacji poważnego kryzysu małżeńskiego. Przez dwa lata współpracy spotkałam się nie tylko z profesjonalizmem p. Eweliny, ale też pełnym zaangażowaniem w moje sprawy, wynikającym z ludzkiej życzliwości, jej osobowości oraz uczciwości wobec pacjenta. Jej wiedza i doświadczenie pozwoliły mi, nie tylko uratować małżeństwo, ale rozwinąć się we wszystkich dziedzinach, dzięki czemu mój związek kwitnie, dając mi wiele satysfakcji, a ja jestem dużo szczęśliwszą osobą. Współpraca z p. ...
Opinia dodana przez: Marlena

mgr Monika Tokarska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

ulica Bartkiewiczówny 87A/7
87-100 Toruń

Pełen profesjonalizm, konkretność i zrozumienie. Gdybym miał opisać wzorzec terapeuty byłby on pokryciem Pani Moniki w niemal 100%. Czuję się rozumiany, choć mój przypadek jest trudny (pewnie ktoś powie "a który nie jest? i ma rację"), pomimo komplikacji z etatem w szpitalu, Pani Monika nie ucięła kontaktu jak to czasem bywa u terapeutów.
Opinia dodana przez: Maciej
Rewelacja!!! Kompetentny, poświęca dużo czasu. Wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia. Polecam gorąco.

mgr Angelika Raczkiewicz

ulica Ligi Polskiej 12L

Przemiła osoba z ogromną wrażliwością Nie znam większego fachowca Polecam

Violetta Ponczek

CPiE
87-100 Toruń

Pani Violetta nie tylko ma profesjonalne podejście do Klienta, ale i również ogrom ciepła i zrozumienia w sobie. Nie ocenia, słucha uważnie i jest oddana swojej pracy. Współpracę z Panią Violettą cenię sobie nie tylko za efekty (a są lepsze niż mogłam sobie wyobrazić!), ale i również za szczerość, otwartość i poczucie humoru Pani Violetty, które inspirują mnie na co dzień. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Justyna

mgr Marzenna Anna Kruk

NZOZ "Przychodnia Rodzinna" w Toruniu
ulica Broniewskiego 21
87-100 Toruń

Chodziłam na terapię z powodu kryzysu w małżeństwie.Aktualnie jesteśmy razem.Wspólnie z mężem układamy życie na nowo.Zmieniłam swoje myślenie i zachowanie.Jestem inną kobietą. Polecam
Opinia dodana przez: Majka

mgr Andrzej Olczyk

ulica Piskorskiej 1G/74
87-100 Toruń

Profesjonalne,ale i ludzkie podejście do pacjenta.Zaangażowany w swoją pracę na wielu płaszczyznach.

mgr Tomasz Jarmuż

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO
Moniuszki 39
87-100 Toruń

Świetny specjalista, wyrozumiały, uważny i pomocny!!! Bardzo uważnie słucha i dzięki temu potrafi dokładnie nakierować na sedno problemu. Pomógł mi w wielu ciężkich kwestiach, polecam z całego serca!

lekarz Barbara Rolka-Raginia

Psycholog dziecięcy