Lekarze Psychoterapeuta

{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychoterapeuta
                                       mgr Jacek Gientka

mgr Jacek Gientka

Psychoterapeuta, Psycholog

Poradnia Psychologiczna "W stronę zmiany"
Wilcza 33 lok. 12

mgr Piotr Jaśkiewicz

Morela - Gabinet Psychoterapii
Najświętszej Maryi Panny 33 lok 5
42-202 Częstochowa

Ciepły, spokojny mężczyzna, zaangażowany, czułam się słuchana, budzi zaufanie. W gabinecie czułam się bezpiecznie i spokojnie. Polecam Pana Piotra.
Opinia dodana przez: Róża
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Psycholog
                                       dr Iwona Wierzchucka (dawniej Kubiak)

dr Iwona Wierzchucka (dawniej Kubiak)

Dr Iwona Wierzchucka. Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 1/2
43-300 Bielsko-Biała

Byłam pacjentką Pani Doktor Iwony przez pewien czas. Do gabinetu trafiłam z silną nerwicą lękową oraz depresją maskowaną. Doświadczanie z Panią Iwoną naprawdę wspominam jako bardzo dobry okres w życiu. Pani Iwonka wykazuje się nie tylko głęboką wiedzą i umiejętnościami terapeutycznymi, ale również empatią, ciepłem i zrozumieniem. Jedną z największych zalet Pani Doktor jest jej umiejętność słuchania. Zawsze czułam się całkowicie zrozumiana i szanowana podczas sesji terapeutycznych. Potrafi ona stworzyć ...
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Psychiatra
                                       lekarz Joanna Gurańska

lekarz Joanna Gurańska

Psychiatra, Psychoterapeuta

IMAGO Ośrodek Psychoterapii
Zamojska 43/40
Lublin

Umówiłam się do Pani Joanny z polecania , długo zastanawiałam się czy iść czy potrzebuje tego . Po wizycie stwierdzam, że na pewno lepszego specjalisty bym nie znalazła i wiem, że bardzo tego potrzebuje . Po pierwszej wizycie czułam się tak lekko ,mimo stwierdzonej depresji zaczęłam myśleć bardziej racjonalnie . Dostałam wiele rad i informacji. Pani Joanna jest bardzo miła, ciepłą, wspierająca osobą. Nie krytykuje i rozumie pacjenta . Mimo, ...
Opinia dodana przez: Ola
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Seksuolog
                                        Dariusz Pysz-Waberski

Dariusz Pysz-Waberski

Seksuolog, Neuropatolog

Centrum Medyczne "OLMEDICAL" - Ambulatorium
Krynicka 1/3
42-221 Częstochowa

Bardzo miły i zaangażowany doktor. Rzeczowy konkretny i bardzo dobrze znający się na rzeczy. Zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Wszystko nam jako rodzicom wytłumaczył i rozpisał i powiedział co i jak mamy robić.
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Psycholog
                                       mgr Katarzyna Rejter

mgr Katarzyna Rejter

ADIUTUS-Gabinet Psychologiczno-Pedagogiczny
ul. Waszyngtona 18 Lok.422 Osiedle Piaski
15-274 Białystok

Przyszłam do Pani Kasi z depresją, na lekach i z niechęcią do życia. Terapia spowodowała, że stanęłam na nogi, stałam się pewną siebie osobą i odzyskałam radość życia. Układam życie na nowo i widzę rezultaty. Pani Kasia jest osobą kontaktową, kompetentną, miłą i empatyczną. Cieszę się, że trafiła, właśnie na jej osobę i polecam wszystkim pogubionym i zrezygnowanym.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 29929, 'name': u'Che\u0142m'} Psychiatra dziecięcy
                                       dr n. med. Marek Daniłosio

dr n. med. Marek Daniłosio

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

Wspaniały specjalista.Zawsze pogodny, uważnie słucha i stawia trafne diagnozy.Po każdej wizycie wychodzę pełna energii.Naprawdę polecam Pana Doktora,jest jedyny w swoim rodzaju.
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychoterapeuta
                                       mgr Anna Wyszyńska

mgr Anna Wyszyńska

Psychocentrum Warszawa
Ogrodowa 32a/6
Warszawa

Do Pani Ani trafiłam z polecenia. Poszukiwałam terapeuty, który nie porusza się wyłącznie po powierzchni zagadnień, lecz który sięga możliwie głęboko do trudnych emocji i pomaga w zrozumieniu ich. Bardzo dużo mi dały spotkania i bardzo ceniłam sobie czas. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Sandra

mgr Elżbieta Regina Wenzel

Gabinet psychologiczny Elżbieta Regina Wenzel
Kowalska 3/8
80-846 Gdańsk

Bardzo polecam, wnikliwa, ciepła pani psycholog, mądry psychoterapeuta -wyszedłem dzięki terapii z ciemnej nocy depresji. Potrafi zmotywować do walki o siebie i pracy - z sesji na sesję. Chodziłem wiele tygodni i było warto.
Opinia dodana przez: Antoni
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Psycholog
                                       mgr Jacek Welz

mgr Jacek Welz

Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny
ul. Do Studzienki 63/lok 5, 80-227
Gdańsk

Pan Jacek to świetny psychoterapeuta. Jest bardzo empatyczny, profesjonalny i zaangażowany. Potrafi skutecznie pomóc nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Wojciech
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Psychoterapeuta
                                       mgr Marlena Targowska

mgr Marlena Targowska

Gabinet Psychoterapii SALIX w Katowicach
Gliwicka 57/10
40-853 Katowice

Bardzo polecam Panią Marlenę jako psychoterapeutkę. To osoba o wysokiej kulturze osobistej dzięki której potrafi zapewnić dyskrecje i komfort podczas wizyty w gabinecie . Wiedza jaką posiada Pani Marlena oraz wysoki poziom inteligencji emocjonalnej pozwala w trafny sposób zdiagnozować problem i z nim pracować . Indywidualne podejście do pacjenta i jego problemów to niezwykły atut u Pani Marleny. Polecam serdecznie !!
Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Magdalena Paszkowska

Pracownia psychologiczna Psychotech
Śląska 22/2
70-434 Szczecin

Byłem nie przekonany do skonsultowania moich problemów z psychologiem ale teraz wiem, że była to dobra decyzja. Wizyta była bardzo owocna a Pani psycholog wykazała swietne zrozumienie problemu i wystawiła właściwą diagnozę. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Mirosław
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Psychiatra
                                       lek. med. Ireneusz Mikołajewicz

lek. med. Ireneusz Mikołajewicz

Psychiatra, Psychoterapeuta

Gabinet Ireneusz Mikołajewicz
Kostki Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

Bardzo dobry specjalista. Po pierwszej wizycie wiedział gdzie jest problem. Najważniejsze, że umie słuchać drugiego człowieka 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂 Takich specjalistów ze świeczką szukać 🙂🌹
Opinia dodana przez: Żaneta

mgr Małgorzata Mróz

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home
Smolki 11a
30-513 Kraków

Bardzo polecam terapię u pani Małgorzaty. Już na pierwszej wizycie byłam w szoku jak trafne i konkretne zadawała pytania. Przede wszystkim podoba mi się fakt, że u Pani Małgorzaty spotkania są rozmową, a nie monologiem pacjenta. Jest to osoba empatyczna, szczera, wyrozumiała, człowiek czuje się przy niej komfortowo i jest godna zaufania. Póki co moją psychoterapie oceniam na plus, choć na efekty trzeba jeszcze poczekać, to mam dobre myśli. :)
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Daniyar Makhambetkulov

mgr Daniyar Makhambetkulov

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home
Smolki 11a
30-513 Kraków

Данияр, с которым я разговаривал, произвел на меня очень положительное впечатление. Он проявил эмпатию и профессионализм, благодаря которым я чувствовала себя понятой. Его подход к терапии, ориентированный на индивидуальные потребности клиента, дал мне возможность столкнуться с проблемами и работать над их решением наиболее эффективным способом. Общение на родном языке значительно облегчает общение. Я рад, что у меня есть такая возможность.
Opinia dodana przez: Ana
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Pedagog
                                       mgr Dawid Karol Kołodziej

mgr Dawid Karol Kołodziej

Pedagog, Psycholog

(Wrocław) Poradnia Psychopedagogiczna PTPP
Teatralna 6/13
Wrocław

Dawid Kołodziej to najwybitniejszy specjalista w dziedzinie psychologii! Korzystałam już z wielu innych, przebrnęłam przez mnóstwo ale to mnóstwo ludzi. Szukałam pomocy również w medycynie alternatywnej, u znachorów i nawet wróżek bo nikt nie potrafił mi pomóc. ALE TEN CZŁOWIEK POTRAFI STWORZYĆ CUDA! Już po pierwszej sesji zderzyłam się ze ścianą. Usłyszałam wiele bo to Pan Dawid do mnie mówił po wysłuchaniu mnie. Siedziałam jak wryta. Pierwsza myśl jaka towarzyszyła ...
Opinia dodana przez: Patrycja Kolańska
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Psychoterapeuta
                                        Natalia Staska

Natalia Staska

Bratnia - Gabinet Psychoterapii
Wójta Radtkego 42
Gdynia

Pani Natalia jest wspaniałą psychoterapeutką – serdeczną, empatyczną i uważną na drugiego człowieka. W swojej pracy terapeutycznej łączy podejście psychodynamiczne, co było dla mnie niezwykle cenne. Inspiruje do pracy nad sobą i do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Serdecznie polecam 🙂
Opinia dodana przez: Monika

Piotr Nowak

Seksuolog, Psychoterapeuta

Luxmedica
19 The Mall Ealing, London W5 2PJ
Londyn

Jakiś czas temu Ja i mój mąż mieliśmy duże problemy ze współżyciem - kierowały nami inne oczekiwania. Utrudniało to nasze relacje, coraz częściej się kłóciliśmy; emocje związane z tym problemem zaczęły przekładać się na inne sfery naszego życia. Staliśmy się dla siebie niemili i oziębli. Bardzo się bałam że to początek końca naszego małżeństwa. Wtedy postanowiłam udać się do specjalisty. Szukając w internecie zauważyłam że Pan Piotr Nowak ma bardzo ...
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Marta Wiśniewska

mgr Marta Wiśniewska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Pani Marta uratowała mi życie. W 2017 roku trafiłem na psychoterapię, która doprowadziła mnie do paranoi i myśli samobójczych, potem była 2 terapeutka, pomogła w jakimś stopniu wyjść z paranoi, to była uczciwa kobietą, ale nie mogliśmy ruszyć dalej. Trafiłem na Panią Martę na początku 2020. Nie jestem wierzący, ale powiem tak: Dzięki Bogu!!!! Bo ja sam byłem tak rozwalony wewnetrznie, miałem szczęście, że na kochaną Panią Martę natrafiłem. Jest ...
Opinia dodana przez: Dominik