Filtruj terminy

mgr Radosław Kawalski

Prywatny Gabinet Opieki Śmiechoterapeutycznej
ul. 1 Kwietnia 14
01-004 Cieszyn

Znakomity specjalista. Prowadzi niezwykle skuteczną dowcipoterapię. Wyleczył mojego stryja z depresji ponurakoidalnej, moją teściową z zespołu zrzędliwości złośliwej a moją bratową z osobowości dołującej. Bardzo polecam. Leszek Śmieszek

lekarz Dariusz Kubiak

Psychiatra, Psychoterapeuta

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Mennicza 20
43-400 Cieszyn

Prowadzenia sposobu leczenia przez Dariusza Kubiaka można ocenić pod pojęciem WIELOPOZIOMOWOŚCI( Dąbrowski K. "Dezorganizacja pozytywna") . Sposób myślenia tego specialisty daleko wykracza ponad przecietną normę JEDNOPOZIMOWOSCI, która stała się wyznacznikiem więszości współczesnych specialistów. Lekarz ten nie jest uwarunkowany jedynie Hipperalizmem przewijającym się tylko i wyłącznie we warsztacie - technice. Wiele dzisiejszych książek do PSYCHIATRII jest tego doskonałym przykładem. Uczą bezmyślności. Po przeczytaniu mamy odczucia, że to wszystko jest takie proste. ...
Opinia dodana przez: orfeusz

mgr Anna Wąsik

Głęboka 20
Cieszyn

Jestem bardzo zadowolona. Takiego specjalisty szukałam od dawna. Widać, że jest zaciekawiona pacjentem i traktuje go indywidualnie. nie jest łatwo się do niej dostać a to też chyba o czymś świadczy. Poza tym cenią ja inni spejcaliści i polecają.

Karolina Nowakowska

NZOP-P Variusmed
Mennicza 20
Cieszyn

Pani psycholog jest osobą bardzo uprzejmą. Angażuje się w swoją pracę, słucha uważnie, wyciąga ciekawe wnioski, teorie, które mogą dotyczyć pacjenta. Niestety nie tłumaczy zbyt jasno choroby / zaburzeń i procesu leczenia, dlatego pacjent może czuć się niedoinformowany co do kształtu i postępów terapii. Czasami zdarza jej się odwoływać wizyty. Mimo wszystko myślę, że można ją polecić - mnie pomogła w uporaniu się z kilkoma trudnymi kwestiami.
Opinia dodana przez: Ephorinus

mgr Dagmara Stępień

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii "Kontakt"
ul. Ks. Janusza 3

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ