Lekarze Pszów

mgr Anna Madej

Logopeda, Neurologopeda

Pszów

Osoba kompetentna i bardzo wyrozumiałą dla dziecka. Syn bardzo chętnie ćwiczy z Panią Anią! Polecamy:)
Opinia dodana przez: Rafał
Pan KAZIMIERZ to mega facet pamietam wagary w szkole ktore potrafil zalatwic L4 :) Recepty pisal jakie chcialem he KAZIK NAWRAT RULEZZZZZZZZZZZZ

lek. dent. Adam Pelczar

ulica Majakowskiego 7
44-370 Pszów

Moim zdaniem (leczyłem się u kilku) najlepszy stomatolomatolog w Rybniku. Żadnego bólu, nawet podczas znieczulania. Polecam!!!

lekarz Lucjan Hajto

ulica Obrońców Pokoju 38
44-370 Pszów

Wspaniały lekarz z powołania. Konkretny i rzeczowy. Miły, wysłucha pacjenta. Posiada wiedzę. Polecam z całego serca. Wzór dla innych lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Jadwiga Szymura-Kiszka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Andersa 22
44-370 Pszów

Trafiłam na Panią doktor w NiŚOM czyli wieczorową porą przy zaostrzeniu objawów. Pani doktor spokojna, kompetentna, dyskutuje z rodzicem o objawach i podejmuje rzetelny dialog. Dziecka na siłę nie próbuje uszczęśliwic, ma podejście i do dziecka i rodzica. Polecam
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jacek Słomczyński

44-370 Pszów

Doktor uprzejmy, rzeczowy, lecz nie tłumaczy co robi, nie wyjaśnia wyników badań. O wszystko trzeba dopytywać. Podejście do pacjentki bardzo profesjonalne. Sprzęt, z którego korzysta lekarz (wizyty prywatne) jest przestarzały. Ale ogólna opinia lekarza dobra.
Opinia dodana przez: Aga1404

lekarz Iwona Ptasiński

Poradnia D
Pszów

Najlepszy pediatra z okolic jaki może być. Pani doktor zawsze rozpozna chorobę dziecka, kiedy nie jest to konieczne nie przepisuje antybiotyku. Daje świetne porady. Odpowiada zawsze na sms oraz telefony i kiedy tylko daje radę przyjmuje dziecko. Wizyta nie wygląda jak u innych doktorów, czyli szybko bo dużo pacjentów czeka, tylko dokładnie ogląda maluchów by je konkretnie wyleczyć. Oraz dodam iż w holu do gabinetu nie siedzi 15 innych osób ...

lekarz Bożena Szymik-Iwanecka

Psychoterapeuta, Psychiatra

Komuny Paryskiej 9
44-370 Pszów

Beznadziejny lekarz,psychoterapia…chyba tylko na papierku.Człowiekowi z ciężka depresja zamiast pomoc to odsyła do domu.Brak empatii,niemiła.Mogłabym więcej napisać ale dla mnie wystarczy jedno….Dno .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Damian Otrzonsek

Pszowska 559
44-370 Pszów

Jestem zadowolona ,miła atmosfera ,lekarz jest bardzo uprzejmy.Polecam ; )

mgr Marek Jaskola

Irydolog

Irydologia - Centrum Edukacyjne "DeSo"
Księcia Witolda 7
44-370 Pszów

Jestem zdecydowanym zwolennikiem naturalnych i tradycyjnych metod leczenia, ale niestety ten Pan raczej chluby irydologii nie przyniesie. Pan Marek nie jest nawet lekarzem! Ten magister PEDAGOGIKI ma tylko dyplom ukończonego w 1998 r kursu irydodiagnostyki podpisany przez Waleryego Ż. (Notabene bardzo dobrego irydologa i w 100% przeze mnie polecanego!) Za to, co mnie najbardziej zdziwiło – odnosi się raczej z niechęcią irydologów – lekarzy medycyny z Mongolii czy Chin... (może ...
Nie polecam! Pani doktor gościnnie jak stwierdziła przyjmuje w Tworkowie tam też byłam z synem. Zakatarzony, z kaszlem poszłam że strachem ze może rozwinąć się coś lecząc na własną rękę. Przebadała sporadycznie, nawet dokładnie gardła nie zbadała tylko tak świeciła latareczką, a uwzięła się wit.D3 której nie suplementowałam i polecała ( oczywiście nie mówiąc tego oficjalnie bo stwierdziła że tak nie moze) żeby do niej prywatnie przyjechać. Bo nie zna ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Michalina Warło

Władysława Andersa 22
44-370 Pszów

Bardzo profesjonalna i szybka reakcja Pani Doktor pozwoliła zniwelować wszystkie negatywne konsekwencje udaru. Dziękuje za fachową pomoc i opiekę podczas pobytu w szpitalu w Wodzisławiu Śląskim.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Justyna Tacik-Schwan