pulmonolog

Pulmonolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
Śródmieście, Warszawa

Kompleksowe podejście do choroby,konkretny, uprzejmy i kulturalny lekarz. Dokładny wywiad, zlecenie badań, celna diagnoza i leki. Godny polecenia lekarz.

dr n. med. Tomasz Piorunek

Pulmonolog

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Świetny lekarz i przede wszystkim człowiek.Bardzo dokładnie diagnozuje i leczy.Do tego jest zawsze miły i uśmiechnięty.Polecam z całego serca.

Najbliższy termin: jutro o 10:30

lek. med. Elżbieta Smalera

Pulmonolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
Sandomierz

Pani doktor jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia. Z czystym sumieniem mogę wszytski polecić Panią doktor!!!

Najbliższy termin: jutro o 12:30

lek. med. Sławomir Wędzicha

Pulmonolog   (+1 więcej)

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Super lekarz, który słucha pacjenta co on mówi, tłumaczy co trzeba, podchodzi kompleksowo do pacjenta. Jest naprawdę sympatyczny i miły, fachowy. Bardzo miło idzie się na wizytę do takiego lekarza. Rzetelnie mówi co sądzi o dotychczasowym leczeniu, u mnie stwierdził że mam dobre leki nowoczesne a skoro czuję się rewelacyjnie na nich to nie potrzeby ich zmiany(nie potępia i nie krzyczy jak robili to inni lekarze którzy preferowali inne leki).

Najbliższy termin: jutro o 15:00

lek. med. Agata Świątecka-Baczyńska

Pulmonolog

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Nie było źle, doktor była uprzejma (może wcześniejsze komentarze coś dały). Byłem na wizycie pani doktor jako lekarza rodzinnego z problemem z zatokami, standardowa choroba więc doktor nie musiała mi wiele o niej tłumaczyć. Przebieg wizyty standardowy: doktor zbadała, wypisała receptę i dawkowanie. Konkretnie, bez niepotrzebnego przedłużania wizyty.

Opinia dodana przez: Aninonim