Lekarze Pulmonolog

lekarz Dariusz Osiak

Przychodnia Specjalistyczna PROSEN
Płocka 17 lok. 23
01-231 Warszawa

Do tej pory spotykałam się z podejściem "specjalistów", którzy nie szukali przyczyny moich problemów, a jednynie ograniczali się do leczenia części skutków choroby, a pan doktor od razu zlecił mi szereg badań, na ich podstawie ustalił przyczyny i wdrożył leczenie. Trochę to trwało, ale wszystko jest na dobrej drodze. Dziękuję, Maria
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Pulmonolog
                                       dr n. med. Tomasz Kachel

dr n. med. Tomasz Kachel

Pulmonolog, Alergolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata
{'id': 4806, 'name': u'Strzelce Opolskie'} Pulmonolog
                                       dr n. med. Jarosław Mijas

dr n. med. Jarosław Mijas

Pulmonolog, Alergolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Krakowska 63
47-100 Strzelce Opolskie

Pan doktor - nie ma słów aby opisać Pana doktora. Najlepszy alergolog na świecie którego poznałam a miałam okazje poznać Ich naprawdę wielu. Mieszkam od Pana doktora 150 km a potrafi pomóż w najgorszych momentach. Po 4 latach chodzenia i jeżdżenia po szpitalach z dzieckiem trafiłam do Pana doktora i od razu postawił diagnozę… wiem co robić, jak się zachować jak z synem dzieje się coś nie tak, a w ...
Opinia dodana przez: Balbina Golba

dr n. med. Robert Włodarczyk

Pulmonolog, Internista

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Warszawa

Lekarz wprowadził mnie w błąd na wizycie informując, że nie może już wystawiać zwolnień przez telefon i wysłał mnie na wizytę na żywo mimo mojej informacji o złym samopoczuciu. Nie zrobił podstawowego wywiadu lekarskiego.To są rażące błędy, mój zmarnowany czas i pieniądze. Nie wiem jak można tak potraktować drugiego i to chorego człowieka.
Opinia dodana przez: Julia
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       prof. dr hab. n. med. Krzysztof Sładek

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Sładek

Internista, Alergolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr Irena Porębska

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Pani doktor Irena Porębska ma doskonale podejscie do pacjenta. Z uwagą i cierpliwością przeprowadza wywiad i badanie, przedstawia proponowany sposob leczenia . Oceniam ją b. dobrze.

lekarz Wanda Zegarek

PRIMET
82-200 Malbork

Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Zawsze pomoże, doradzi. Wspaniała osoba. Stara się w pierwszej kolejności stosować leki z naturalnym składem i nie daje antybiotyków od razu na wszystko jak niektórzy lekarze.
Świetny lekarz pod każdym względem,bez zastrzeżeń.Pozostało tylko polecać innym i podziękować za fachowość oraz podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: edward

dr n. med. Małgorzata Wiśniewska

Alergolog, Pulmonolog

Gabinet pediatryczno - pulmunologiczno - alergologiczny
Przecław 58
72-005 Przecław

Pani dr to lekarz z powołania, zawsze pomocna i niezawodna. Słuchająca rodziców, poświęca dużo czasu na wczytanie się w wyniki badań, bardzo dokładnie je analizując . Czuje się bezpiecznie pod jej skrzydłami. Przy tym niesamowicie grzeczna, miła i rzeczowa. Odpowiada na wiadomości nawet w niedziele, doradza, nigdy nie zostawia bez odpowiedzi, zawsze można na nią liczyć. Jesteśmy ze Świnoujścia i wolimy jechać 100km do niej i mieć pewność że nasze ...

lekarz Agata Kalicka

88-200 Radziejów

Jestem bardzo pozytywnie zadowolony i z przyjemnością polecam wizytę u Pani doktor. Mało jest lekarzy z tzw. powołania a Pani Agata lubi swoją pracę, jest miła i kompetentna. Daję szóstkę!
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Grażyna Dyczek-Wejster

Internista, Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Zdrowie" mgr Maria Grygierzec
ulica Traugutta 18A
43-502 Czechowice-Dziedzice

Życzę każdemu choremu aby trafił pod "anielskie skrzydła" Pani Doktor Dyczek. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do chorego- nikt nie miałby problemu z zaufaniem do służby zdrowia. Lekarz z powołania!!!Dziękuję Pani Doktor:)

lekarz Emil Antoszek

Pulmonolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "Przy Alei"
Prymasa Stefana Wyszyńskiego 1A
48-340 Głuchołazy

Dziękuje, że trafiłam na takiego lekarza specjalisty, lekarz z powołania! Polecam jedyny najlepszy lekarz, który po 9 miesiącach jako jedyny mnie zdiagnozował, człowiek encyklopedia wszystko wytłumaczył i dzięki panu doktorowi zapomniałam co to jest choroba! Takich lekarzy to ze świecą szukać! Najlepszy!!!
Opinia dodana przez: Alicja
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Pulmonolog
                                       lek. med. Beata Kędracka

lek. med. Beata Kędracka

Gabinet PulmoMED.pl
ul. Piastowska 31/2
Wrocław

Bardzo rzetelny lekarz. Byłam z 7-letnią córką po raz pierwszy i zdecydowanie, jeśli zajdzie potrzeba, zgłosimy się ponownie. Cały wywiad w związku z chorobą był długi, ale dzięki temu wszystko było wzięte pod uwagę. Czułam, że Pani doktor interesuje się przypadkiem. Uspokoiła co do stanu płuc córki. Przypadek nie był łatwy, bo ostatecznie okazało się, że córka złapała atypową bakterię, co też pani doktor sugerowała. Poświęciła nam naprawdę sporo czasu ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Bożena Chamerska

Beskidzka 6
25-550 Kielce

Trafiłam do Pani doktor ponad rok temu. mój teraz dwuletni synek cały czas chorował.Zaczęło się od infekcji gardła a później co trochę było zapalenie oskrzeli. Ciągle antybiotyki... A już po pierwszej wizycie u niej i radykalnej zmianie leków - koniec z antybiotykiem - synek przestał chorować! i od marca ubiegłego roku jest zdrowy! kiedy tylko coś mnie niepokoiło dzwoniłam a Pani doktor zawsze poradziła mi co zrobic. nie kazała od ...

lekarz Barbara Frankowska

Pulmonolog, Internista

Prywatny Gabinet Lekarski
Basztowa 25 lok. 10
58-316 Wałbrzych

Bardzo dobra lekarka, w sposób miły, kompetentnie tłumaczy aspekty choroby oraz fachowo omawia sposób leczenia.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Wanda Setto

Szpital Specjalistyczny
Prabuty

Dziękuję ,że pośród na ogół wszechobecnej bezduszności Pani Doktor nie dała się '' zwariować". Lekarz nie tylko godny polecenia , ale mogący służyć innym za wzór do naśladowania.

dr n. med. Grzegorz Gąszczyk

Medicta
58-500

Super człowiek i fantastyczny lekarz. Profesjonalista przez duże P. Polecam wszystkim, którzy się miotają w sytuacjach kiedy dziecko zaczyna chorować. Opanowanie i racjonalizm doktora działają nie tylko na dziecko ale i rodzica.
Opinia dodana przez: Jacek

Piotr Marciniak

Internista, Pulmonolog

109 Szpital Wojskowy
Szczecin

Bardzo dobry lekarz, pan Marciniak zadaje masę pytań odnośnie choroby i każdy szczegół ma dla niego znaczenie ;) 100% kompetencji, poświęconego czasu, tłumaczenia choroby. Polecam każdemu z problemami pulmonologicznymi. Po wyjściu miałam wrażenie, że nie zostałam z moim problemem sama. Dziękuję i bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Bogusława Cimoszko

Przychodnia Specjalistyczna PRODENT
ulica Kochanowskiego 118
80-405 Gdańsk

Wspaniały lekarz i bardzo kompetentny specjalista. Polecam wszystkim, a w szczególności tym mamom,które nie mogą sobie poradzić z trudnymi katarami i kaszlem swoich pociech.Pani doktor Bogusia jest wyjątkowa w indywidualnym podejściu do leczonego dziecka;diagnozy i leczenie zawsze w 100%trafne(córkę leczę u Pani Doktor od 9 lat).