dolnośląskie pulmonolog

Sortuj

lekarz Magdalena Warszylewicz-Szymanek

Wiosenna 15

Średnia ocen: 5/5

wspaniały lekarz, zaangażowany, nie boi sie podjąć ryzyka -daje pacjentowi nadzieję

lekarz Koryna Gajek

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

Średnia ocen: 5/5

Super lekarz jestem szczęśliwy że trafiłem na Panią doktor Gajek Pani doktor jest miła bardzo dokładnie bada wizyty u niej są bardzo przyjazne

Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Mariusz Kuźniar

Pulmonolog   (+2 więcej)

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Rudzica 350
Rudzica

Średnia ocen: 5/5

Rewelacyjny lekarz i to na NFZ. Umie leczyć,a przy tym miły i kulturalny. Kompleksowo podchodzi do małego pacjenta, nie spieszy się i stawia trafne diagnozy.

Opinia dodana przez: aNNa

dr Izabela Aleksandrowicz

Jelenia Góra

Średnia ocen: 5/5

Świetna osoba z Pani doktor. Wysłucha,opowie o zagrożeniach czy o chorobie. Poświęca czas swoim pacjentom jest miła i uprzejma.

lekarz Joanna Matławska-Wójcicka

NZOZ Nowy Dwór Sp.z o.o.
Nowodworska 91a

Średnia ocen: 5/5

Pod opieką Pani doktor znalazłam się całkowicie przypadkiem. Tak jak to w dzisiejszych czasach bywa szukałam pulmonologa który mnie przyjmie jak najszybciej no i przypadkiem ktoś zrezygnował i Pani mnie zarejestrowała. No i od pierwszej wizyty jestem w szoku, zainteresowanie, dokładność, empatia,i całość opieki nad moimi chorymi płucami jest nie do uwierzenia. Nawet po godzinach pracy Pani doktor dzwoniła do mnie aby się upewnić czy napewno zrozumiałam całość leczenia i termin następnej wizyty. No musze dodać, że wszystko się dzieje na NFZ!!!!!!szok. Wiec chylę czoła i będę wdzięczna na zawsze. Aaaa dodam jeszcze, że gdy byłam wcześniej z prywatną wizytą (kilkaset złotych)pani bardziej zainteresowana wypisaniem papierków niż moimi prześwietleniami i wynikami.pozdrawiam

Opinia dodana przez: Daria

lekarz Elżbieta Nowak

None
1-go Maja 37
Szklarska Poręba

Średnia ocen: 5/5

Poświęca czas pacjentowi, tłumaczy chorobę oraz próbuje pomóc pacjentowi, przy tym jest bardzo uprzejma i skromna. Absolutnie nie mam zastrzeżeń do jej osoby, jest godna polecenia!

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Maciej Kosakowski

Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc
ulica Dunikowskiego 2-8
Oborniki Śląskie

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz, bardzo dobry specjalista, od pierwszego kontaktu wzbudzający pełne zaufanie.Przy zabiegach np.bronchoskopii bardzo delikatny, ludzki a przy tym ręka pewna.Jeszcze raz powtarzam Świetny lekarz.

Opinia dodana przez: adam

dr Irena Porębska

Medix
pl. Hirszfelda 17
Wrocław

Lekarz z "sercem na dłoni" co w dzisiejszych czasach jest rzadkością szczególnie w środowisku lekarzy . Polecam i pozdrawiam

lekarz Barbara Frankowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Basztowa 25 lok. 10
Wałbrzych

Bardzo dobra lekarka, w sposób miły, kompetentnie tłumaczy aspekty choroby oraz fachowo omawia sposób leczenia.

Opinia dodana przez: Waldemar

dr Mariola Grzesiak-Meisler

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Wrocław

Wspaniały lekarz z powołania -do tego pełen profesjonalizm!!Poświęca pacjentowi niezwykle dużo czasu.Wiedza,dokładność i skuteczność leczenia idą u pani doktor w parze z wysoką kulturą osobistą i niezwykle sympatycznym podejściem do pacjenta.Wizyta u pani doktor była przyjemnością, stan zdrowia mojego syna znacznie poprawił się . Polecam wszystkim-ŚWIETNY LEKARZ I NIEZWYKŁA OSOBOWOŚĆ!!!

Opinia dodana przez: Barbara