Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Pulmonolog Koszalin

Lekarz wnikliwie analizujący przedstawioną dokumentację leczenia, cierpliwy życzliwie nastawiony do pacjenta. Trafiłam do szpitala na badanie, wyszłam po leczeniu nieprawidłowości stwierdzonych w wyniku badania.

Małgorzata Kałużna

Pulmonolog, Alergolog

Usługi Medyczne Małgorzata Kałużna
Koszalin

Od ponad roku jestem pacjentką pani Małgorzaty Kałużnej. Przyjmuje mnie w poradni alergologicznej szpitala przeciwgruźliczego i chorób płuc. Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, podchodzącą życzliwie do pacjenta, poświęcając mi wiele czasu, robiąc odpowiednie badania. Zawsze uśmiechnięta i pełna troski, tłumacząca przyczyny alergii, tok leczenia i działanie leków. Pani doktor Małgorzata Kałużna może być wzorem dla wszystkich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna Mosiewicz

lekarz Anna Słowik-Gabryelska

ul. Księdza Bolesława Domańskiego 1A
75-454 Koszalin

Super specjalista, poświęca czas pacjentowi tyle ile potrzeba, dociekliwa a do tego życzliwa i miła.
Opinia dodana przez: Hannuta
Polecam - świetny specjalista. Leczę się u niego. Zna się na swojej pracy i jest życzliwy, a w tym zawodzie to szczególnie potrzebne.

lekarz Lidia Sławińska

Bożka 23
75-365 Koszalin

Pani doktor wszystko ładnie mi wytłumaczyła, zaleciła odpowiednie badania Kompetentna i miła Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Marek Kałła

Koszalin

BARDZO DOBRY LEKARZ POSIADA DUŻĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ ZAWSZE WYSŁUCHA PACJENTA SŁUŻY RADĄ I DOŚWIADCZENIEM DO KAŻDEGO PODCHODZI INDYWIDUALNIE STARA SIĘ JAK NAJLEPIEJ POMÓC PACJENTOWI WARTO SIĘ U NIEGO LECZYĆ NIE PCHA ANTYBIOTYKÓW ANTYBIOTYK TO U NIEGO OSTATECZNOŚĆ JESTEM JEGO PACJENTKĄ JUŻ 12 LAT ORAZ MOJA RODZINA TEŻ POLECAM GORĄCO
Opinia dodana przez: ANIA76

lekarz Grażyna Stanisławska

Pulmonolog, Alergolog

Staszica 8a
75-710 Koszalin

Nafąchana Pani doktor, zero podejścia do dzieci. Nie polecam , wręcz odradzam. Jak macie możliwośc wybrania innego lekarza, zróbcie to! Pani jest niemiła, naburmuszona z łaską odpowiada na pytania. Strasznie nadęta osoba, która nie powinna pracować z dziećmi.
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Agnieszka Engel

Niepodległości 44-48
75-244 Koszalin

Podejście Pani dr Engel dramat, cyt " idę do domu, skończyłam pracę.. Na pytanie jak z Tatą : takiego przywieźliście, to jak ma być? Stan ciężki, umiera" tak przez telefon, bez żadnych skrupułów.. Lekarz bez żadnych kompetencji. Rozważam powiadomienie wyższych organów. Dla godności, spokoju innych pacjentów a przede wszystkim ich rodzin. Pani życia i śmierci. Szasta słowem śmierć.. Zero współpracy z rodziną, na zadawane pytania burczy, jest bardzo niemiła, wynika ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bożena Sankowska-Kamczycka

Pulmonolog, Pediatra

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

lekarz Barbara Głogoza

Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROFILAKTYKA"
Stanisława Staszica 8 a
75-449 Koszalin

lekarz Agata Obuchowska-Wojtyniak

Zwycięstwa 74/4
75-042 Koszalin

lekarz Mirosława Kowalska

Pulmonolog, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Mirosława Kowalska lekarz pediatra, spec. pneumonolog
ulica Kubusia Puchatka 22
75-710 Koszalin