Pulmonolog, KUJAWSKO-POMORSKIE, Zalewska bydgoszcz

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: pulmonolog kujawsko-pomorskie zalewska bydgoszcz
Wyświetlamy wyniki dla: KUJAWSKO-POMORSKIE Pulmonolog

lekarzMaria Zagórska

13 opinii

Kołobrzeska 20 lok. 61, Gdańsk

Wspaniała lekarka. Leczy moje dzieci, zawsze stawia właściwe diagnozy, ma świetne podejście do małych pacjentów. Szczerze polecam !!!!

dr n. med.Barbara Raczkowska

11 opinii

Alergolog dziecięcy, Alergolog, Pediatra, Pulmonolog

NZOZ Centrum Alergologi, al. Zwycięstwa 49, Gdańsk

witam czy moglabym proscic o namiar na pania doktor. pilnie dziekuje

lekarzPaweł Wudarski

26 opinii

Internista, Pulmonolog

Filtrowa 29b, Toruń

Bardzo wyrozumiały, potrafi dokładnie wytłumaczyć co się dzieję i jak powinno się postępować przy astmie. Polecam

lekarzWanda Zegarek

9 opinii

PRIMET, Malbork 1 inna

Lekarz godny polecenia. Najlepszy specjalista w mieście. Pani doktor jest doskonałym specjalistą, bez wahania oddaję dzieci pod jej opiekę medyczną. Rozważna i odpowiedzialna.

lekarzTadeusz Krawczyk

10 opinii

Internista, Pulmonolog

Adres: Ul. Św. Jana 7b, Wejherowo; Telefon: 58 572 55 02, Jana III Sobieskiego 10a, Rumia 1 inna

Nigdy nie spotkałam tak konkretnego lekarza.bylismy juz u wielu specjalistów.dokładny wywiad,badanie pozwoliły na postawienie trafnej diagnozy.lekarz ma czas dla pacjenta.wszystko rozpisał na czynniki pierwsze, ...

marzena

lekarzWanda Setto

8 opinii

Pulmonolog

Szpital Specjalistyczny, Prabuty

Dziękuję ,że pośród na ogół wszechobecnej bezduszności Pani Doktor nie dała się '' zwariować". Lekarz nie tylko godny polecenia , ale mogący służyć innym ...

lekarzAgata Kalicka

13 opinii

Pulmonolog

Radziejów

Pani doktor Agata Kalicka to lekarz kompetentny,dobry specjalista,godny polecenia innym.

lekarzBogusława Cimoszko

7 opinii

Przychodnia "Świętokrzyska", Świętokrzyska 4, Gdańsk 1 inna

Wspaniały lekarz i bardzo kompetentny specjalista. Polecam wszystkim, a w szczególności tym mamom,które nie mogą sobie poradzić z trudnymi katarami i kaszlem swoich pociech.Pani ...

Marta Gronkiewicz

7 opinii

Alergolog, Internista, Pulmonolog

Grunwaldzka 25, Pruszcz Gdański 1 inna

Profesjonalne podejście do pacjenta polecam gorąco. Oczywiscie miła atmosfera, doskonale przygotowany gabinet wszystko pieknie i elegancko.

pacjent

lekarzJarosław Sokołowski

10 opinii

Alergolog, Pulmonolog

DIAGMED, Okrzei 66, Włocławek 3 inne

Wspaniały człowiek i lekarz W swojej specjalizacji najlepszy w regionie, bardzo uprzejmy.

Umów wizytę online.
Wyszukaj lekarza w Twojej okolicy