Pulmonolog, Kujawsko-Pomorskie, Zalewska Bydgoszcz

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: pulmonolog kujawsko-pomorskie zalewska bydgoszcz
Wyświetlamy wyniki dla: KUJAWSKO-POMORSKIE Pulmonolog

lekarzMaria Zagórska

14 opinii

Kołobrzeska 20 lok. 61, Gdańsk

Super kompetentna u moich dzieci zawsze trafione diagnozy. Super podejście do dzieci w różnym wieku. Pani dr bardzo konkretna. Polecam i pozdrawiam

Karol

dr n. med.Barbara Raczkowska

11 opinii

Alergolog dziecięcy, Alergolog, Pediatra, Pulmonolog

NZOZ Centrum Alergologi, al. Zwycięstwa 49, Gdańsk

witam czy moglabym proscic o namiar na pania doktor. pilnie dziekuje

lekarzPaweł Wudarski

26 opinii

Internista, Pulmonolog

Filtrowa 29b, Toruń

Bardzo wyrozumiały, potrafi dokładnie wytłumaczyć co się dzieję i jak powinno się postępować przy astmie. Polecam

lekarzWanda Zegarek

9 opinii

PRIMET, Malbork 1 inna

Lekarz godny polecenia. Najlepszy specjalista w mieście. Pani doktor jest doskonałym specjalistą, bez wahania oddaję dzieci pod jej opiekę medyczną. Rozważna i odpowiedzialna.

lekarzTadeusz Krawczyk

10 opinii

Internista, Pulmonolog

Adres: Ul. Św. Jana 7b, Wejherowo; Telefon: 58 572 55 02, Jana III Sobieskiego 10a, Rumia 1 inna

Nigdy nie spotkałam tak konkretnego lekarza.bylismy juz u wielu specjalistów.dokładny wywiad,badanie pozwoliły na postawienie trafnej diagnozy.lekarz ma czas dla pacjenta.wszystko rozpisał na czynniki pierwsze, ...

marzena

lekarzWanda Setto

8 opinii

Pulmonolog

Szpital Specjalistyczny, Prabuty

Dziękuję ,że pośród na ogół wszechobecnej bezduszności Pani Doktor nie dała się '' zwariować". Lekarz nie tylko godny polecenia , ale mogący służyć innym ...

lekarzAgata Kalicka

13 opinii

Pulmonolog

Radziejów

Pani doktor Agata Kalicka to lekarz kompetentny,dobry specjalista,godny polecenia innym.

lekarzBogusława Cimoszko

7 opinii

Przychodnia "Świętokrzyska", Świętokrzyska 4, Gdańsk 1 inna

Wspaniały lekarz i bardzo kompetentny specjalista. Polecam wszystkim, a w szczególności tym mamom,które nie mogą sobie poradzić z trudnymi katarami i kaszlem swoich pociech.Pani ...

Marta Gronkiewicz

7 opinii

Alergolog, Internista, Pulmonolog

Grunwaldzka 25, Pruszcz Gdański 1 inna

Profesjonalne podejście do pacjenta polecam gorąco. Oczywiscie miła atmosfera, doskonale przygotowany gabinet wszystko pieknie i elegancko.

pacjent

lekarzJarosław Sokołowski

10 opinii

Alergolog, Pulmonolog

DIAGMED, Okrzei 66, Włocławek 3 inne

Wspaniały człowiek i lekarz W swojej specjalizacji najlepszy w regionie, bardzo uprzejmy.

Zobacz również
Co nowego u nas