Lekarze Pulmonolog Poznań

lekarz Jarosław Wlazło

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Solna 21
61-736 Poznań

Super lekarz, polecam, bardzo kompetentny, miły,pomocny,cieszę się że trafiliśmy do Pana doktora 🙂🙂🙂
Opinia dodana przez: Malwina

dr Ryszard Giersz

Wielkopolskie Centrum Gruźlicy i Chorób Płuc
ul. Szamarzewskiego 62
Poznań

Dr.Ryszard Giersz jest godny polecenia z uwagi na uprzejmość,czas który potrafi poświęcić pacjentowi ,kompetencję i życzliwość. W moim przypadku działał błyskawicznie, dzięki temu szybko nastąpiła właściwa diagnoza i nowotwór był jeszcze operacyjny. Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam a jestem wcześnie urodzona,potrafił zadzwonić do domu dopytując się o wynik. DLA MNIE TO LEKARZ JAKICH SPOTYKAMY TYLKO W SERIALU w LEŚNEJ GÓRZE. Serdecznie Panu doktorowi dziękuję.
Opinia dodana przez: Janina Kulińska
Mistrz w swojej dziedzinie. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Brawo Panie Profesorze! DZIĘKUJĘ i POLECAM!!!!!!

lekarz Agnieszka Piślewska

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Dr Agnieszka Pislewska jest doświadczonym lekarzem bardzo profesjonanym z dużą empatią dla pacjentów. Jest osobą uprzejmą godną polecenia.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Elżbieta Nowak

ulica Marszałkowska 13
60-327 Poznań

Dzięki Pani Doktor udało mi się skutecznie zawalczyć o zdrowie po blisko 5 letniej batalii z rakiem płuc z przerzutami do wątroby. Dzisiaj pracuje ,podróżuję , mam marzenia i je spełniam
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Danuta Rutkowska

Pilicka 19 lok. 2
60-401 Poznań

Wspaniały lekarz. Ma czas dla pacjenta, z uwaga słucha pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy, niezwykle kompetentna, oddana swojej pracy. Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Agata Nowicka

ulica Szamarzewskiego Augustyna 82/84
60-569 Poznań

Jestem pod dużym wrażeniem fachowej wiedzy medycznej, ktora szybko przywraca pacjentowi powrot do zdrowia.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Beata Błaszak

Pediatra, Pulmonolog

Gabinet Beata Błaszak
Winiarska 2
60-654 Poznań

Do Pani Doktor chodzi dwoje moich dzieci 8lat i 3latka. Oboje od urodzenia. Polecam lekarza z czystym sumieniem. Zawsze pomaga (nawet weekendy-telefonicznie), trafione leki odpowiednio do choroby, uprzejma, swietne podejście do dzieci, usmiechnieta. Idealny lekarz.
Opinia dodana przez: Ewa

dr Grażyna Urbańska

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Po raz pierwszy z Panią doktor spotkalam się w 2007 roku,kiedy to moją 3,5 letnią córeczkę przywieziono karetką na Krysiewicza z innego szpitala,gdzie przez 5 dni pobytu nie robiono nic bo byl weekend majowy!!!Dziecko trafilo na Krysiewicza z zapaleniem pluc i ropą w oplucnej,którą przez prawie miesiąc ściągano rurką wbitą w plecki malej.Dzieki Pani doktor mala zostala calkowicie wyleczona a trwalo to kilka m-cy.To wspanialy lekarz-malo takich.Będziemy wdzięczni do końca ...

lekarz Magdalena Orwaldi

Pulmonolog, Lekarz med. paliatywnej

centrum medyczne hcp sp.z o.o.
ul.28 Czerwca1956 nr.194
61-485 Poznań

Bardzo dobry specjalista. Pani doktor bywa czasami "ostra" ale nigdy chamska czy nieuprzejma. Jeśli pacjent słucha co mówi pani dr, zadaje rzeczowe pytania i nie wymądrza się bo sam zdiagnozował się na dr google to można pytać o wszystko. Pani dr doradzała mi lepiej niż rodzinny dla którego byłam tylko numerkiem. Do niej zawsze jest kolejka i przyjmuje pacjentów po godzinach, bo wizyta nie trwa 5 minut jak wyznacza NFZ ...
Opinia dodana przez: małgorzata

Marek Sikorski

Anestezjolog, Pulmonolog

UL. POZNAŃSKA 37/7
Poznań

Wspaniały człowiek i lekarz ciała i duszy
Opinia dodana przez: zmierzch1

dr n. med. Tomasz Piorunek

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najlepszy lekarz na jakiegokolwiek w życiu trafiliśmy. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Dokladny i jedyny który nam pomogł.
Opinia dodana przez: Joanna Sobieska

lekarz Lidia Karpińska-Jazdon

Gabinet Lekarski
Gostyńska 65
Poznań

Pani doktor to chyba najlepsza specjalistka w swojej dziedzinie, bardzo szybko mnie zdiagnozowała, a cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze! Więcej takich lekarzy!

dr hab. n. med. Halina Batura-Gabryel

Gabinet
Poznań

Trafiłem do Pani Profesor na konsultację w czasie covid-u, gdyż mojej miejscowości| (miasto wojewódzkie) pulmonolodzy nie dysponowali czasem na wizytę (prywatnie).Muszę przyznać ,że nie często spotyka się tak oddanych lekarzy i uprzejmych. Pani Profesor cierpliwie wytłumaczyła dalszą diagnostykę i co należy wykonać. Czułem ,że jestem we właściwych rękach. Jeszcze raz dziękuję za czas poświęcony i pomoc.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Jarosław Kostrzewski

Piękna 47
60-589 Poznań

Pan Doktor bardzo miły i rzeczowy , wywiad oraz osłuchanie pacjenta, dokonanie pomiarów wykonano z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Bardzo dziękujemy.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Dariusz Potoczny

Internista, Pulmonolog

111 Szpital Wojskowy Poznań , prywatna pratyka
Poznań

Lekarz pełen empatii, zaangażowania, zawsze otwarty i gotowy, aby pomóc, bardzo kompetentny, wspaniały człowiek-słowem jeden z bardzo nielicznych lekarzy z powołania. Znam Pana doktora od kilku lat i mam do Niego pełne zaufanie. Jego diagnoza jest zawsze w punkt. Dziękuję serdecznie Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Viola

lekarz Mariusz Ossowski

Lubeckiego 13
60-348 Poznań

Po pierwszej wizycie prywatnej u Pana Doktora myślałam, że moje dziecko będzie w dobrych rękach. Pan Doktor nie chętnie przyjmuje prywatnie, więc zapisaliśmy się na Sporną na NFZ do niego, bo tam przyjmuje. Na kolejnej wizycie kazał zrobić szereg badań po czym nie stawiając diagnozy każe po raz kolejny dziecku podawać sterydy, nie stawiając żadnej diagnozy. Mija kolejna wizyta i Pan doktor nadal nie stawia diagnozy każe przyjeżdżać z dzieckiem ...

dr n. med. Szczepan Cofta

Internista, Pulmonolog

Gabinet
Poznań

Polecam z całego serca. Docent Cofta to nie tylko znakomity specjalista, ale i dobry człowiek. A że zajęty? Tak, jest zajęty, bo chce pomóc wielu, nikt z nas nie jest jedynym pacjentem Docenta. Że się spieszy? Tak, spieszy się, bo doba ma 24 godziny, a ludzi, którym trzeba pomóc, jest mnóstwo. Lubi zamieszanie wokół swej osoby? Absurd. Po prostu jest społecznikiem.

lekarz Dariusz Mróz

Wilczak 8a
61-623 Poznań

Polecam Pana doktora,czytając opinie bałam się pójść na wizytę. Ale zaskoczyłam się niesamowicie pozytywnie. Pan doktor uprzejmy ,miły ,poświęcil córce bardzo dużo czasu,nie podważał mojego zdania ,nie spekulował wcześniejszego leczenia . Pożartował ,znalazł czas na wystawienie stosownych dokumentów .
Opinia dodana przez: Angelika

lek. med. Janusz Doktór

Alergolog dziecięcy, Alergolog

POLSKIE CENTRUM ZDROWIA
Winiary 10C
Poznań

Od rodzinnego lekarza dostałem skierowanie do alergologa. Mam alergię,atopowe zapalenie skóry i astmę oskrzelową. Właśnie przez tą stronę znalazłem Pana Doktóra który wydawał mi się doskonałą osobą do leczenia moich chorób. 22.01.13r. Poszedłem na wizytę na które dowiedziałem się od Pani w recepcji że Pan Doktór nie jest alergologiem tylko i wyłącznie pulmonologiem.Więc pytam się co to est za ranking lekarzy gdzie są podane błędne podstawowe informacje.Mimo tego że miałem ...