Filtruj terminy

Lekarze Pulmonolog Rabka-Zdrój

lekarz Adam Wójcik

Nowy Świat 16/3
34-700 Rabka-Zdrój

Do doktora Wójcika trafiłam z córką podczas diagnostycznego pobytu w Instytucie Chorób Płuc i Gruźlicy w Rabce. Gdyby nie to, że jesteśmy z Krakowa, zapewne byłby to lekarz mojego dziecka. POLECAM!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bogusław Wolf

ul. Nowy Świat 17/2
34-700 Rabka-Zdrój

Świetny lekarz, zadedykowany pacjentowi. Trafiłam przypadkiem z dzieckiem z dusznością. Pan doktor nas przyjął, zrobił dokładny wywiad, badał, szukał przyczyny takiego stanu, zlecił dodatkowe badania i prześwietlenia oraz wizyty kontrolne. Po zastosowaniu zaproponowanych leków dziecko czuje się lepiej z każdym dniem.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Ligia Matysiak

ul. Roztoki 9
34-700 Rabka-Zdrój

Bardzo dobry lekarz.Ma dobry kontakt z pacjentem.Zaleci dobre leki do stosowania.Doradzi co można jeszcze zrobić odnośnie astmy,alergii.

lekarz Ewa Kasperczyk

Pulmonolog

Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe im. dr A.Szebesty w Rabce-Zdroju
ulica Dietla 5
34-700 Rabka-Zdrój

Pani doktor poświęca sporo czasu na osuchanie dziecka, nie raz i dwukrotnie. Nie powiedziałbym że jest nie miła, tylko konkretna. Moje dziecko lubi zadawać pytania i nigdy go nie zbyła, zawsze odpowiada. Diagnozy trafne choć faktycznie nie zawsze mówi co dziecku dolega, ale gdy się zapyta odpowie. Lekki rozpisane na osobnej kartce, krok po kroku co i jak podawać/robić. Polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Beata Gabis

Przychodnia
Poniatowskiego 6
34-700 Rabka-Zdrój

Konsultacja za 220 zł z której mało co wynikło. Pani Beata zdecydowała że niemal półtoraroczne dziecko jest za małe na testy alergiczne - możliwe że miała rację, tylko dlaczego nie zostałem poinformowany o tym podczas rejestracji? Jasno zakomunikowałem ile lat ma syn. Dodatkowo nie wiedziałem że szanowna p. Dr życzy sobie na wizycie matki zamiast ojca i nie czułem się tam mile widziany, co widać było po jej nieprzyjemnych komentarzach ...
Opinia dodana przez: Maciej Czyż

lekarz Ryszard Kurzawa

Na Banię 5a
34-700 Rabka-Zdrój

Trafiliśmy do ośrodka biosken w Rabce- zdrój do prof kurzawy na prywatna wizyte. Przynam ze po 7mio minutowej wizycie nie dowiedziałam sie nic o chorobie i proponowanym leczeniu mojego dziecka, jedynie profesor powtarzał ze moze mieć silna alergie... Po czym w połowie zdania nam przerwał powiedział: "to za wizyte rozliczamy sie tu u mnie a za badania obok - u mnie bedzie 300zl" i wyciągnął wczesniej wydrukowany paragon z godz. ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Bernarda Niżnik

ulica Orkana 18B/50
34-700 Rabka-Zdrój

Pomimo wcześniejszego leczenia .Nasz synek w niedzielę źle się poczuł, gorączkował i zaczęły ropieć mu oczka.Postanowiliśmy pojechać z nim do gabinetu opieki całodobowej .Tam spotkaliśmy Panią doktor ,która na wstępie obrzuciła nas obelgami i pretensjami co do godziny w której Ją odwiedziliśmy 3:00.Dopiero gdy zaczęłam nagrywać wizytę przebadała dziecko i zleciła leki.Nie polecam nikomu TAKIEGO LEKARZA.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Janiczek

Pulmonolog

Zaryte 11C
34-700 Rabka-Zdrój

Nie umie rozpoznac nawet zapalenia płuc ( diagnozavpostawiona przez dwu innych lekarzy) jest taka niemiła (to słowo nie wyraża tego co chce powiedziec ale chcę byc kulturalny, czego brakuje tej pani) ze lepiej omijać ją wielkim łukiem. I tak cie nie wyleczy a na pewno potraktuje cię jak śmiecia

lekarz Lidia Olech

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ziemiańscy - Poradnia medycyny rodzinnej
ulica Podhalańska 21 D

lekarz Beata Dul-Doniec