pulmonolog szczecin

dr n. med. Małgorzata Wiśniewska

Pulmonolog   (+1 więcej)

Chojnicka 59

Średnia ocen: 5/5

Byłam odczulana przez Panią doktor na oddziale .Pierwszy raz spotkałam tak oddanego lekarza ludziom.wspaniały specjalista ,wspaniały człowiek.

Opinia dodana przez: iwona

dr n. med. Lucyna Jastrzębska

NZOZ ALERGOLOGIA
JAGIELLOŃSKA 67A/3 SZCZECIN

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor jest lekarzem b. kompetentnym, zna problemy swoich pacjentów, szczegółowo wyjaśnia objawy choroby, zakres leczenia, pamięta każdego pacjenta, jest uprzejma i miła, ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam Ją każdemu znajomemu.
Regina Hepko

lekarz Irena Swornowska

Specjalistyczny Szpital im. prof. Alfreda Sokołowskiego
ulica Sokołowskiego 11

Średnia ocen: 5/5

Bardzo polecam Pani doktor kompetentna, uprzejma, miła, wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo cierpliwa, i ten uśmiech dla przestraszonego chorego bezcenny. Bardzo dziękuję za opiekę w szpitalu.

Opinia dodana przez: Grażyna

Iwona Witkiewicz

szpital zdunowo

Średnia ocen: 5/5

Super lekarz pod każdym względem,wywiad lekarski jest jak rozmowa z przyjacielem

dr n. med. Małgorzata Wisniewska

Rewelacyjna!!!

Rewelacyjna!!!
Bardzo miła - nie ważne czy przyjmuje prywatnie czy państwowo zachowuje sie tak samo profesjonalnie. W nagłych przypadkach nie odmawia pomocy. Nie naciąga na najdroższe leki, tylko szuka skutecznych i podpowiada gdzie mozna je najtaniej kupic. Ma bardzo dobre podejscie do dzieci.
Gorąco Polecam

lekarz Małgorzata Radkowska

Brązowa 73
Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam

Opinia dodana przez: wiechu

lekarz Krystyna Szymczak

Gierczak 38 (Laser) lok. 3
Szczecin

leczylam sie u Pani Dr.dawno temu i zawsze bylam super zadowolona. Obecnie mam problem, poniewaz od dluzszego czasu
mieszkam poza ...

mieszkam poza Polska co w zasadzie jest przeszkoda aby jak za danych czasow udac sie do pani dr na wizyte..
Wybieram sie do Szczecina gdyz tam mieszka moja rodzinka wiec napewno odwiedze pania doktor.-

dr n. med. Beata Ciechanowska

Z.O.Z Zdroje
Słwackiego 19
Szczecin

Bardzo uprzejma, pomocna a przede wszystkim kompetentna, nie przepisuje niepotrzebnie leków "na wszelki wypadek", nie straszy. Polecam.

dr n. med. Grzegorz Zioło

Sokołowskiego 11a lok. 2
Szczecin

Pan Doktor to wspaniały lekarz i człowiek. Na każdej wizycie poświęca dużo czasu, widać zaangażowanie i troskę o dobro pacjenta. Kompetentny, uprzejmy i konkretny. Moja mama leczyła się u Pana Doktora w zdunowie i wyszła z okropnego stanu jak nowo narodzona. Siostrę wyleczył z ostrego zapalenia płuc. Zdecydowanie polecam ale nie w celu reklamy bo pacjenci i tak niedługo zaczną do niego oknami wchodzić. Szacunek dla Doktora za wiedzę i podejście do pacjenta

Joanna Herbowska

Szczecin

Jest wyjątkowa w tym co robi! jako jedyna rozpoznała moją chorobę i potrafiła ją wyleczyć. Pozdrawiam Ewa K