Lekarze Rabka-Zdrój

Psycholog

Ośrodek Rozwoju Osobistego
Orkana 37/2
34-700 Rabka-Zdrój

Pan Rafal jest wspanialym, pelnym ciepla i empatii terapeuta. Nie sklamie, jezeli napisze, ze terapia u Pana Rafała uratowala mi zycie. Na pewno w duzej mierze spotkania te uksztaltowaly to kim jestem teraz. Kiedy trzeba potrafi byc superrodzicem, innym razem potrafi odpowiednio skonfrontowac pacjenta z samym soba. W gabinecie panuje atmosfera bezpieczenstwa i szacunku. Polecam wszystkim niezdecydowanym!
Opinia dodana przez: O. S.

lekarz Elżbieta Waradzyn

Neonatolog, Pediatra

Rabka-Zdrój

Witam! Pani Doktor jest najlepszym pediatrą jakiego miałam możliwość spotkać! Córka jest Jej pacjentką od lat i póki nie będzie za duża nadal nią pozostanie! Nawet, gdy wyjeżdżamy do Irlandii, mogę do Pani Doktor zawsze zadzwonić w razie problemów a Ona zawsze doradzi! Nie będę się tutaj rozpisywała, więc ujmę samą esencję tematu. Pani Doktor to bardzo miły, kompetentny lekarz z powołania, a takich dzisiaj niewielu! Ciepła, urocza, komunikatywna i ...
Opinia dodana przez: Joanna Czyszczoń

dr n. med. Mariola Dul

Chirurg naczyniowy

34-700 Rabka-Zdrój

Wielkie wyrazy szacunku dla pani doktor. Leczymy się u pani w Klinice Serca, na Oddziale Chirurgii Naczyniowej w Ustroniu i w przychodni w Krakowie. Dzięki pani kompetencji udało się uratować nogę męża przed amputacją. Idealne podejście do ludzi starszych, którzy już tak szybko nie rozumują, cierpliwość i uprzejmość są wizytówkami pani, Polecamy tego specjalistę każdemu.

lekarz Ewa Kopytek

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul.Orkana 19 B
Rabka-Zdrój

wspaniała ,fachowa,ciepła Pani Doktor wizyta i borowanie to pzyjemność ..Polecam !!!!!!!

lek. dent. Michał Goliński

Stomatolog, Protetyk

NZOZ Centrum Stomatologii "Dominik" Dawid Dominik
ZAKOPIAŃSKA 6A
34-700 Rabka-Zdrój

Pan doktor jest bardzo dokładny, wszystko tłumaczy, godny zaufania. Ma również dobre podejście do dzieci. Polecam!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Adela Uchacz

Sądecka 33d lok. 3
34-700 Rabka-Zdrój

lekarz prawdziwy z powołania. Stawiający zawsze trafne diagnozy, a jak wiadomo pozwala to skutecznie leczyc pacjentów.
Opinia dodana przez: Darek

mgr Alicja Gałka

Dietetyk

34-700 Rabka-Zdrój

Bardzo dobra i miła Pani dietetyk. Po latach prób podejmowania diet na własną rękę w końcu osiągnąłem upragnioną masę. Dzięki pomocy Pani Ali nie tylko zrzuciłem zbędne kilogramy, ale również nauczyłem się zasad zdrowego odżywiania. W trakcie trwania diety mogłem liczyć również na wsparcie w chwilach zwątpienia. Jestem bardzo zadowolony z efektu jaki osiągnąłem. Polecam !

lekarz Irena Hanusiak-Makuła

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ul. Do Pociesznej Wody 13
34-700 Rabka-Zdrój

Wspaniała, cierpliwa lekarka skupiająca się na pacjencie i praktykująca medycynę w sposób, który, niestety, zanika.
Opinia dodana przez: Hanka

lekarz Andrzej Szczęśniak

34-700 Rabka-Zdrój

Bardzo dobry lekarz godny polecenia uprzemy i z podejściem profesjonalnym do pacjenta sama skorzystałam z polecenia i miałam operacje na cieśnie nadgarstka blizny nie widać ból przeszedł A sama atmosfera przy zabiegu z miłą atmosferą bez stresu choć bardzo się bałam ,konsultacje też wyczerpujące i zrozumiałe dla zwykłego pacjenta jeszcze raz polecam .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Piotr Ratułowski

34-700 Rabka-Zdrój

Bardzo dobry ortopeda. Profesjonalista. Konkretny i miły. Fachowiec w swoim fachu. Lekarz z powołania. Polecam
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Adam Wójcik

Pulmonolog, Alergolog

Nowy Świat 16/3
34-700 Rabka-Zdrój

Do doktora Wójcika trafiłam z córką podczas diagnostycznego pobytu w Instytucie Chorób Płuc i Gruźlicy w Rabce. Gdyby nie to, że jesteśmy z Krakowa, zapewne byłby to lekarz mojego dziecka. POLECAM!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Kinga Zagata-Szewczyk

34-700 Rabka-Zdrój

Pani Doktor polecam z calego serducha oprocz tego ze to bardzo miła osoba, to zna się na rzeczy i ma duza wiedze medyczną, zawsze wszystko wytłumaczy grzecznie i spokojnie . Jeszcze raz dziekuje za wszystko
Opinia dodana przez: Anna P

lekarz Katarzyna Dziubas-Stoch

Dermatolog

34-700 Rabka-Zdrój

Podejście i kontakt z pacjentem dobry i profesjonalny, bardzo uprzejma osoba, ale długie terminy wizyt,kolejki i drogie lekarstwa,czasami nie do końca trafione.
Opinia dodana przez: zofia

lekarz Ewa Szajner

Przychodnia
Poniatowskiego 6
34-700 Rabka-Zdrój

Bardzo dobra okulistka. Polecam Kiedyś bardzo bolały mnie oczy i pojechałem do niej, przepisała krople, powiedziała jakie okulary i oczy jak by nowe :) :) Jeszce raz bardzo serdecznie polecam

lekarz Teresa Krukowicz

34-700 Rabka-Zdrój

Dzięki Pani doktor zdecydowałam się na operację ,w szpitalu interesowała się moim samopoczuciem i była bardzo pomocna .Bardzo Pani dziękuję .

lek. dent. Krzysztof Gąsiorowski

Chirurg szczękowo twarzowy

Centrum Stomatologiczno-Ortodontyczne Orto-Smile
Chopina 16
34-700 Rabka-Zdrój

Bardzo sympatyczny lekarz spotkany w Lux Med-zie. Kompetentny, wszystko sprawdza i tłumaczy zanim przystąpi do "ataku" na ząb. Ale jest to lekarz, którego nie poleciłabym na wizytę z dzieckiem (zwłaszcza trochę przestraszonym), bo być może z braku doświadczenia, tego łagodnego podejścia do dzieci panu doktorowi brakuje. Mówiąc do dziecka hasłami jak do dorosłego nie odniesiemy zamierzonego efektu (dziecko boi się bardziej). A opinia, że żel znieczulający i tak nie działa, ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Zbigniew Baran

Laryngolog

34-700 Rabka-Zdrój

Bardzo dobry specjalista,miły , kompetentny,lekarz z powołania. Jeden z najlepszych lekarzy w powiecie nowotarskim.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Piotr Sekułowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Specjalistyczny Gabinet Pediatrii i Medycyny Rodzinnej
Rabka-Zdrój

Bardzo dobry specjalista. Ma świetne podejscie do malego pacjenta oraz rodzica. Moja 5miesieczna Zuzia byla usmiechnieta i spokojna.

lekarz Wojciech Kuberski

34-700 Rabka-Zdrój

Konkretny miły mądry lekarz przekona swoją wiedzą i spokojem pacjentkę zaufałam podczas prowadzenia ciąży i przy porodzie w 100% gdyby nie Pan doktor i jego czas cenny .który mi poświęcił po poronieniu na rozmowę na pewno nie byłabym mama a jednak jestem nie załamałam się i z góry dziękuję. Opieka na jego oddziale rodzinna i domowa😃
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Bogusław Wolf

Pulmonolog, Pediatra

ul. Nowy Świat 17/2
34-700 Rabka-Zdrój

Świetny lekarz, zadedykowany pacjentowi. Trafiłam przypadkiem z dzieckiem z dusznością. Pan doktor nas przyjął, zrobił dokładny wywiad, badał, szukał przyczyny takiego stanu, zlecił dodatkowe badania i prześwietlenia oraz wizyty kontrolne. Po zastosowaniu zaproponowanych leków dziecko czuje się lepiej z każdym dniem.
Opinia dodana przez: Justyna