Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Radiolog Gliwice

Pani doktor to cudowny człowiek.Lekarz z powołania.Jest bardzo uprzejma,zawsze ma czas dla pacjenta.Odpowie na każde zadane pytanie.Najwyższy poziom kompetencji.Mam ogromne zaufanie do Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Kasia Skrzypulec

Katarzyna Steinhof-Radwańska

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

wielki Człowiek i wielki Lekarz. Znawca prawideł medycyny, dociekliwa w mądry sposób, racjonalna, uczuciowa i wspierająca. Niewiele znam takich lekarzy.
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Radiolog
                                       dr Magdalena Serafin

dr Magdalena Serafin

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Pani dr Serafin to bez dwóch zdań świetny specjalista! Dokładna, bardzo sympatyczna a przede wszystkim bardzo cierpliwa. Szczerze polecam!

lekarz Miłosz Zbroszczyk

gliwickie centrum medyczne
kościuszki 29
44-100 Gliwice

Jestem wdzięczna Panu doktorowi za - można by powiedzieć- uratowanie mi życia. Pan doktor wykonał embolizacje tetniaka mózgu. Zabieg przebiegł bez powikłań. Jestem trzeci tydzień po zabiegu i czuję się świetnie. Bardzo dziękuję Panu Doktorze. Polecam. Pacjentka Joanna C.
Opinia dodana przez: JOANNA

lekarz Małgorzata Kaszuba

44-401 Gliwice

Wnikliwy radiolog,który nie pomija niczego,nawet najmniejszych zmian. Opis dokładny i rzetelny w kierunku onkologicznym. Bardzo Dziękuję za opis mojego TK.
Opinia dodana przez: Paweł K

dr n. med. Tomasz Legaszewski

Radiolog, RTG

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Niesamowity CZŁOWIEK przez duże C. Jeszcze nigdy nie spotkałem wcześniej lekarza, który tak bardzo jak Pan Tomasz angażuje się w problem pacjenta. W moim przypadku trzeba było dodatkowych badań i Pan dr pokierował mnie gdzie trzeba po czym osobiście zadzwonił zapytać o wyniki badań. Miałem ogromne poczucie zaopiekowania się o mnie, co dało mi niesamowity komfort i bezpieczeństwo. Moja wdzięczność do tego lekarza jest nie do opisania!
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Stefan Szelc

44-401 Gliwice

Nadzwyczajny człowiek. Wspaniały, kompetentny lekarz. Człowiek niezwykłej kultury osobistej. Brak słów aby opisać dobroć płynącą od Pana Doktora. Serdecznie dziękuję za wszystko co Pan zrobił dla mojej rodziny. DZIĘKUJĘ.

lekarz Grzegorz Plewicki

44-401 Gliwice

Wspanialy gosc.Konkretny facet i nie owija w bawelne.Wszystko wytlumaczy,ze spokojem omawia dana diagnoze.Doradzi co i jak.Wiecej takich lekarzy i bylibysmy zdrowi.Dziekuje Bogu,ze trafilam na takiego onkologa.
Opinia dodana przez: Enia

dr n. med. Cezary Przeorek

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Piszę o przypadku nie swoim, a pewnej bliskiej mi osoby. Pan Doktor w niesamowity sposób rozpoznał na obrazie coś wyjątkowo trudnego do rozpoznania, co okazało się znacznikiem pozostawionym po operacji w ciele pacjentki(!). Chirurg określił to krótko: "czapki z głów dla radiologa". Mogę tylko powiedzieć, że z wdzięcznością podpisuje się pod tym i bardzo dziękuję!
Opinia dodana przez: Przemek

prof. dr hab. n. med. Rafał Tarnawski

Centrum Onkologii w Gliwicach
Gliwice

Od kilku lat choruje na glejaka przysadki mózgowej. Po zmianie lekarza, dotarłam do Gliwic na doktora Tarnowskiego. Nadal walczę. Jednak odzyskałam nie tylko radość życia, ale przede wszystkim kompetentnego i dobrego lekarza. Pomocnego, uczciwego i dla którego nie jestem tylko jednym z przypadków ... Polecam
Opinia dodana przez: Joanna

Katarzyna Behrendt

Indywidualna Praktyka Lekarska Katarzyna Behrendt
44-105 Gliwice

Czytając te wspaniałe opinie mam wątpliwości czy dotyczą one dr behrendt Katarzyny czy to jakaś reklama prywatnej praktyki tego lekarza. Mierny, schematyczny lekarz, nie radzący sobie z prawdziwymi problemami medycznymi tej specjalizacji. Może coś wie na temat leczenia, ale to tylko teoria taka nie praktyczna zupełnie. Lekarz bez tzw. bakcyla medycznego tak ważnego w tej profesji, W ten sposób można tylko leczyć w teorii, nie w praktyce. Pani dr nie ...

lekarz Anna Ficek

centrum onkologiczne
armii krajowej
Gliwice

Odradzam !!!!!!!!!!!!!!!Byłam leczona przez Pania Doktor,niekompetentna nieuprzejma przerwałam leczenie bo czułam sie po jej diagnozach coraz gorzej zmieniłam lekarza i są widoczne efekty poprawy .

dr Marian Szwabowicz

Radiolog

Przychodnia Specjalistyczna Nr 6 przy KWK "Sośnica"
ulica Błonie 3
44-103 Gliwice

Pan doktor opisywał mi badanie obu kolan AP,lat,plus rzepki ujęć zdjęć były 4 opis zrobiony przez Pana doktora to jakaś farsa jedno zdanie ogólnie bez wyodrębniania kolana leweg czy prawego przód tył na stojąco leżąco jak dlugo żyje nie widziałam takiego opisu zero precyzji czy dbałości nie polecam Pana Doktora gdyż bardzo bagatelizuje pacjenta badanie to zaledwie jedna linijka opisu wstyd

lekarz Jolanta Myga-Porosiło

Radiolog

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice

lekarz Sylwia Trzeszkowska-Rotkegel

Radiolog

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice

lekarz Hanna Bistroń-Mika