Filtruj terminy

dr hab. n. med. Miłosz Kawa

Der-med Medycyna Specjalistyczna Szczecin
Ostrobramska 11
71-022 Szczecin

Bylam u Pana Doktora w Medicusie.Tak wnikliwego badania usg barków nie miałam u żadnego innego lekarza, przyszlam z nawrotowym bolem..Niesamowicie kulturalny, ciepły, empatyczny, przyjaźnie nastawiony do pacjenta Lekarz .A przy tym skrupulatny, dokładny, perfekcyjny i rzetelny.Miał nosa co do mojej ostatecznej diagnozy, bardzo naciskał na zrobienie rezonansu kregoslupa szyjnego I to był traf w 10tke.Naprawde dobry, żeby nie powiedzieć cholernie dobry lekarz i wspaniały Człowiek.Polecam zdecydowanie!
Opinia dodana przez: Aga

prof. Bogdan Daniel

Nasz Doktor - Jagiellońska 44
Jagiellońska 44
70-382 Szczecin

byłam na rezonansie magnetycznym w MSWiA Szczecin... super obsługa / P.Piotr obsługa tomografu/ ..potem powiedziano mi że pan profesor chce skomentować moją dolegliwość i otworzyły mi się oczy ...bo odkąd chodzę do lekarzy i na badania różnego typu z taką obsługą się nie spotkałam .. byłam na skier.NFZ SUPER pozdrawiam pana profesora i Piotra
Bardzo dobry lekarz. odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. mająca czas dla wszystkich pacjentów,bez limitu przyjęć.Godna polecenia wszystkim pacjentom Ryszard pacjent od 7- miu m-cy.
Opinia dodana przez: ryszardb

lekarz Krzysztof Jurczyk

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Wspaniały Lekarz przez duże L.Takich lekarzy jak Pan Doktor nie jest wielu. Znalazł czas w godzinach swojej pracy aby porozmawiać ze mną i moją żoną która też jest pracownikiem służy zdrowia o mojej chorobie. Wytłumaczył jak będzie wyglądał zabieg chemoembolizacji. Czego można się spodziewać. Jakie mogą być objawy po zabiegu Szczerze polecam tego SPECJALISTĘ
Opinia dodana przez: Lech

lekarz Michał Rać

Zespół Diagnostyczny - Szczecin
Alfreda Sokołowskiego 11
70-891 Szczecin

Jako jedyny lekarz w Stargardzie oferował badanie usg w domu pacjenta - na wagę złota! Szkoda, że już tego nie robi. Kulturalny, profesjonalny, miły.
Opinia dodana przez: Pacjent

dr Magdalena Skała

Dom Lekarski
ul. Boh. Warszawy 42
71-342 Szczecin

Coz mozna powiedziec. Nie dosc, ze bardzo kompetentna osoba, to przy tym jeszcze mila i absorbujaca - mam na mysli sympatyczna :) Polecam!!! Tomek

lekarz Joanna Cegielska

Przychodnia Stoczniowa
Dubois
Szczecin

bardzo sympatyczna lekarka nastawiona pozytywnie do pacjenta wynik opisany prawidłowo.

dr n. med. Marcin Sawicki

Janickiego 16 lok. 10
Szczecin

Nie sądziłem, że w państwowej służbie zdrowia można spotkać lekarza, który nie traktuje człowieka przedmiotowo, spokojnie wyjaśnia o co chodzi w badaniu i co się dzieje. Dziękuje Panie Doktorze.

dr n. med. Joanna Różańska

Radiolog, USG ortopedyczne

NIEPUBLICZNY STOCZNIOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Dubois 27
71-610 Szczecin

Odradzam absolutnie USG w Sonomed Bandurskiego Szczecin. Przyszedłem na wizytę 13.11.2023r. z ogromnym bólem barku po upadku z wysokości. Umówiony na godzinę wszedłem po 40 minutach opóźnienia. Dr Różańska przeprowadziła badanie USG i stwierdziła, że wszystko jest prawidłowo oprócz zmian przeciążeniowych oraz konflikt barkowy. Na szczęście już wcześniej miałem umówiony rezonans (na który się czeka ponad 3 tyg). więc po 12 dniach ogromnego bólu udałem się na rezonans prywatnie. Okazało ...
Opinia dodana przez: Maciej
nie polecam, wizyta umówiona na konkretną godzinę a jednak bardzo spóźniona ( kiedy wyraziłam swoje zdanie, że pacjenci też ludzie i swój grafik mają i specyfikę pracy także ), pani doktor najpierw skasowała 150 zł za wizytę a później usłyszałam ,że jak mi się nie podoba to żebym nie korzystała z tego gabinetu i nie stresowała personelu :) a liczyłam, że usłyszę przepraszam. Pani doktor droga , kto tu dla ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Monika Sochańska

Dom Lekarski - Przychodnia Turzyn
al. Boh. Warszawy 42
70-342 Szczecin

Pani Doktor jest bardzo nie miła. Przy wejściu do gabinetu od razu zwróciła uwagę na maseczkę mimo, że miałam założoną odpowiednio. Mój syn był przerażony - po położeniu go na miejscu badania wstawał, więc dr Monika zaproponowała wzięcie go na ręce i trzymanie. Zaczęło się badanie… przerzucała go na moich rękach siłą, zwróciłam jej uwagę, żeby to robiła bez agresji i trochę delikatniej. W najważniejszym dla nas momencie badania (lewej ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Marcin Szemitko

Radiolog

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1

71-455 Szczecin

lekarz Magdalena Grudzińska

lekarz Łukasz Polanowski

Radiolog

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Piotra Sargi 9-11
70-965 Szczecin